mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Destiny Skąd w okręgu, w którym zagłosujesz mają mieć karty z twojego miejsca zameldowania?
1
@Kgorecki2500 Nie do końca. Przed jego rządami proces pokojowy był mocno zaawansowany, Ariel Szaron i Arafat zrobili bardzo dużo żeby był spokój. Netanjahu to wszystko spieszył.
2
@FCBparasiempre Nie, będzie jeszcze ponad 400 pkt straty.
1
@maroon no wiesz, wystarczy żeby wtedy stary, schorowany Roosevelte nie uwierzył Stalinowi i nie byłoby rządów komunistów w Polsce, Rumuni itd...
0
@Peniu a na ch... mi czytanie bzdurnej konwersacji, skoro chłop pyta jak coś usunąć a ty mu każesz to zasłonić, odnoszę się tylko do twojej bezsensownej porady
1
@Dari0G iluminacja też z darmo
0
@Karzel no chyba nie do końca, problem jest taki że to świat tam stworzył ZNOWU Izrael
0
@BorzyKrzys a na bramie brandenburskiej flaga izareala
0
@Peniu on pyta "panowie jak usunąć zaschniętą, dwuletnią farbę", może kolor nie będzie pasował?
1
TVP sport właśnie przeniosło US open na korty Cincinnati...
1
@ChampionLW i teraz k... nie miałbyś ręki
0
@Peniu i jak wtedy usunie farbę z tego korytka?
1
@ChampionLW po denominacji pieniędzy dziadka to niewiele wskórasz
5
@Montjuic cały paradoks elektrycznych samochodów
0
@DLFCB takie podejście to koniec rządów Netanjahu, aczkolwiek bierność mosadu i amanu jest zastanawiająca
1
@Czajka90 wraca na swoje miejsce
0
@michal26 Przecież dokładnie to napisałem o Iranie.
1
@fart gdyby tak było to wojska Egipt musiałby być się zmobilizować i stać na granicy, nic takiego się nie wydarzyło, a nie da się tego ogarnąć w dzień czy dwa, Iran nie ma jak zaatakować, nie przejdą przez Irak czy Turcję
0
@michal26 Egipt się nie będzie mieszał, bo chce mieć w miarę dobre relacje z zachodem, Iran poza wsparciem finansowym i bronią nic nie może. Pozostaje Liban, który i tak cały czas wspiera Hamas, a tak właściwie to Hamas już chodzi na smyczy hezbollahu.
0
@Dari0G miałby to sens gdyby w Hamasie byli sami Palestyńczycy, ale tam jest masa libańczyków i Irańczyków, władze Autonomii mają już bardzo mały wpływ na ich działania
1
@misterio problem w tym, że zakres 0-1, dotyczy tylko danej sytuacji, portale podają wyniki sumaryczny i bardzo często widzimy xG np. 2.56
0
@Prorokk TVN24 bis robił relacje praktycznie cały dzień
1
@MesQueUnClub96 Was jest dwóch?
1
@tbas Ci co zawsze. Iran i Liban.
0
@TheNekro94 Świetny serial...
0
@KamQiX Wg przytoczonej przez Ciebie definicji, widocznie pozostałe strzały były trudniejsze i średnio im wyszło 0,23; to jest xG dla całego meczu a nie jednej sytuacji.
0
@FcPortoFan1999 ileż to wniosków można wyciągnąć z flashscore...
0
@TR3YWAY tak jak Lamine od 70 minuty w Porto :)
0
@FcPortoFan1999 no właśnie się nie dzieje, od kilku minut mecz stoi,
ruszają po varze
1
@FcPortoFan1999 czyli standard w wykonaniu tego pana