1

@Destiny Skąd w okręgu, w którym zagłosujesz mają mieć karty z twojego miejsca zameldowania?

1

@Kgorecki2500 Nie do końca. Przed jego rządami proces pokojowy był mocno zaawansowany, Ariel Szaron i Arafat zrobili bardzo dużo żeby był spokój. Netanjahu to wszystko spieszył.

2

@FCBparasiempre Nie, będzie jeszcze ponad 400 pkt straty.

1

@maroon no wiesz, wystarczy żeby wtedy stary, schorowany Roosevelte nie uwierzył Stalinowi i nie byłoby rządów komunistów w Polsce, Rumuni itd...

0

@Peniu a na ch... mi czytanie bzdurnej konwersacji, skoro chłop pyta jak coś usunąć a ty mu każesz to zasłonić, odnoszę się tylko do twojej bezsensownej porady

1

@Dari0G iluminacja też z darmo

0

@Karzel no chyba nie do końca, problem jest taki że to świat tam stworzył ZNOWU Izrael

0

@BorzyKrzys a na bramie brandenburskiej flaga izareala

0

@Peniu on pyta "panowie jak usunąć zaschniętą, dwuletnią farbę", może kolor nie będzie pasował?

1

TVP sport właśnie przeniosło US open na korty Cincinnati...

1

@ChampionLW i teraz k... nie miałbyś ręki

0

@Peniu i jak wtedy usunie farbę z tego korytka?

1

@ChampionLW po denominacji pieniędzy dziadka to niewiele wskórasz

5

@Montjuic cały paradoks elektrycznych samochodów

0

@DLFCB takie podejście to koniec rządów Netanjahu, aczkolwiek bierność mosadu i amanu jest zastanawiająca

1

@Czajka90 wraca na swoje miejsce

0

@michal26 Przecież dokładnie to napisałem o Iranie.

1

@fart gdyby tak było to wojska Egipt musiałby być się zmobilizować i stać na granicy, nic takiego się nie wydarzyło, a nie da się tego ogarnąć w dzień czy dwa, Iran nie ma jak zaatakować, nie przejdą przez Irak czy Turcję

0

@michal26 Egipt się nie będzie mieszał, bo chce mieć w miarę dobre relacje z zachodem, Iran poza wsparciem finansowym i bronią nic nie może. Pozostaje Liban, który i tak cały czas wspiera Hamas, a tak właściwie to Hamas już chodzi na smyczy hezbollahu.

0

@Dari0G miałby to sens gdyby w Hamasie byli sami Palestyńczycy, ale tam jest masa libańczyków i Irańczyków, władze Autonomii mają już bardzo mały wpływ na ich działania

1

@misterio problem w tym, że zakres 0-1, dotyczy tylko danej sytuacji, portale podają wyniki sumaryczny i bardzo często widzimy xG np. 2.56

0

@Prorokk TVN24 bis robił relacje praktycznie cały dzień

1

@MesQueUnClub96 Was jest dwóch?

1

@tbas Ci co zawsze. Iran i Liban.

0

@TheNekro94 Świetny serial...

0

@KamQiX Wg przytoczonej przez Ciebie definicji, widocznie pozostałe strzały były trudniejsze i średnio im wyszło 0,23; to jest xG dla całego meczu a nie jednej sytuacji.

0

@FcPortoFan1999 ileż to wniosków można wyciągnąć z flashscore...

0

@TR3YWAY tak jak Lamine od 70 minuty w Porto :)

0

@FcPortoFan1999 no właśnie się nie dzieje, od kilku minut mecz stoi,
ruszają po varze

1

@FcPortoFan1999 czyli standard w wykonaniu tego pana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?