0

@Gacek5 W razie konieczności jako 11 Keirrison.

0

@FcPortoFan1999 Gol Wszołka, złamał linię i odpuścił typa.

1

@FcPortoFan1999 bramkarz w połowie wyjścia do piłki narobił w pampersa

0

To się Arsenic nagrał...

0

@Cotutajsiedzieje Nie do końca. Ich elektorat pójdzie głosować, a nie wierzę, że młodzi się zmobilizują drugi raz. Poza tym będą przez kilka miesięcy grzać propagandę jak to nie ma szans, że opozycja się dogada i będą w stanie skutecznie rządzić, a niestety już padło sporo wypowiedzi polityków, szczególnie TD i Lewicy, które mogą być pożywką dla takiej narracji.

1

@Criss18Barca Na razie niestety wygląda na to, że do tego dążą.

0

@Zoker powinni na ten mecz wziąć sędziego z innego kraju (o ile pozwalają na to ich przepisy), może to by dało tym hiszpańskim nieudacznikom do myślenia

0

@Tomo1989 Racja, dlatego grają o 18:45 :)

0

@partymaker skończył 16 w lipcu

0

@Ojciec5tkidzieci najpierw podniosą sobie dodatek żeby emerytura urosła do kilkunastu tys.

3

Ale ten Czerwiński to jest dzban.

0

@tbas normalnie jak de Gea

0

@tomek8756 biedni rowerzyści, a wystarczy żeby znali przepisy

2

@FcPortoFan1999 tak to jest jak właściciel działa na szkodę klubu i robi sobie z niego okono wystawowe dla swoich zawodników, których jest agentem

5

@hayek W Gdyni jest protest przeciwko właścicielowi, od początku sezonu ludzie praktycznie nie chodzą na mecze.

2

@hayek no kurna pis wymyślił perpetum mobile na produkcję pieniędzy...

0

@Trojanek23 Już taki jest na rynku, a że to raczej niszowy towar to nie wróżę sukcesu.

1

@blakkudium Czy można już uznać, że jest lepszy od Puiga czy jeszcze za wcześnie?

1

@Prorokk no i nie było, a kasę na pierwszy rok 500+ wzięli z kredytów (...od Niemców), jak się z tym wygadał ówczesny viceminister to cichutko złożył dymisję, później już poszło z górki, masa funduszy pozabudżetowych jadących na wypuszczaniu obligacji, które niestety państwo będzie musiało odkupić, to pisiorow nie obchodzi bo wiedzą, że wtedy już nie będą rządzić i niech się martwią inni

0

@Herato W PL to chyba nawet nie ma transmisji ze wszystkich meczów w kolejce.

0

@FcPortoFan1999 trochę dziwne, na stadionie ŁKS właśnie trwa mecz rezerw, w tej części łodzi nie padało czy po prostu lepszy drenaż mają?

3

@michal26 to nie takie proste, musieliby zrobić nowelizację budżetu i wykazać, że są na to środki, a tak to opozycja będzie się z tym kopać, szczególnie jak okaże się w jak opłakanym stanie są finanse publiczne i jak wielkie zadłużenie jest wyprowadzone poza budżet

1

@FcPortoFan1999 A co, Szymonkowi już uwłacza ligowa młócka?

0

@Herato Proste, do tego chyba już o Borubara pytałeś.

0

@sokot Ten w Gdyni z dzisiaj to nie był śmiertelny?

2

@DonMatteo901 dać to 5 euro i rozesłać pdf wszystkim, ludzie to mają problemy...

0

@Kgorecki2500 oby nie przedwcześnie

0

@FcPortoFan1999 i to jest problem, pis jest zesrany i są gotowi wiele oddać żeby się utrzymać przy władzy

2

@mekston widać, że zaczynają się zastanawiać, wcześniej takie materiały byłyby połączone z własnym komentarzem na temat Tuska

5

@FcPortoFan1999 oni raczej myślą o wyciągnięciu pojedynczych posłów, a nie o koalicji, to nie jest takie niemożliwe jak się wydaje, wiadomo, że stanowiska w koalicji z ko i lewicą dostaną liderzy, posłów z dalszych rzędów mogą kupić bardzo łatwo, bo oni w koalicji szans na stanowiska nie mają
Ps
Dla uniknięcia takiego kupczenia powinna być zasada - zmieniasz partię, oddajesz mandat i twoje miejsce wchodzi kolejny z listy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?