mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gacek5 W razie konieczności jako 11 Keirrison.
0
@FcPortoFan1999 Gol Wszołka, złamał linię i odpuścił typa.
1
@FcPortoFan1999 bramkarz w połowie wyjścia do piłki narobił w pampersa
0
To się Arsenic nagrał...
0
@Cotutajsiedzieje Nie do końca. Ich elektorat pójdzie głosować, a nie wierzę, że młodzi się zmobilizują drugi raz. Poza tym będą przez kilka miesięcy grzać propagandę jak to nie ma szans, że opozycja się dogada i będą w stanie skutecznie rządzić, a niestety już padło sporo wypowiedzi polityków, szczególnie TD i Lewicy, które mogą być pożywką dla takiej narracji.
1
@Criss18Barca Na razie niestety wygląda na to, że do tego dążą.
0
@Zoker powinni na ten mecz wziąć sędziego z innego kraju (o ile pozwalają na to ich przepisy), może to by dało tym hiszpańskim nieudacznikom do myślenia
0
@Tomo1989 Racja, dlatego grają o 18:45 :)
0
@partymaker skończył 16 w lipcu
0
@Ojciec5tkidzieci najpierw podniosą sobie dodatek żeby emerytura urosła do kilkunastu tys.
3
Ale ten Czerwiński to jest dzban.
0
@tbas normalnie jak de Gea
0
@tomek8756 biedni rowerzyści, a wystarczy żeby znali przepisy
2
@FcPortoFan1999 tak to jest jak właściciel działa na szkodę klubu i robi sobie z niego okono wystawowe dla swoich zawodników, których jest agentem
5
@hayek W Gdyni jest protest przeciwko właścicielowi, od początku sezonu ludzie praktycznie nie chodzą na mecze.
2
@hayek no kurna pis wymyślił perpetum mobile na produkcję pieniędzy...
0
@Trojanek23 Już taki jest na rynku, a że to raczej niszowy towar to nie wróżę sukcesu.
1
@blakkudium Czy można już uznać, że jest lepszy od Puiga czy jeszcze za wcześnie?
1
@Prorokk no i nie było, a kasę na pierwszy rok 500+ wzięli z kredytów (...od Niemców), jak się z tym wygadał ówczesny viceminister to cichutko złożył dymisję, później już poszło z górki, masa funduszy pozabudżetowych jadących na wypuszczaniu obligacji, które niestety państwo będzie musiało odkupić, to pisiorow nie obchodzi bo wiedzą, że wtedy już nie będą rządzić i niech się martwią inni
0
@Herato W PL to chyba nawet nie ma transmisji ze wszystkich meczów w kolejce.
0
@FcPortoFan1999 trochę dziwne, na stadionie ŁKS właśnie trwa mecz rezerw, w tej części łodzi nie padało czy po prostu lepszy drenaż mają?
3
@michal26 to nie takie proste, musieliby zrobić nowelizację budżetu i wykazać, że są na to środki, a tak to opozycja będzie się z tym kopać, szczególnie jak okaże się w jak opłakanym stanie są finanse publiczne i jak wielkie zadłużenie jest wyprowadzone poza budżet
1
@FcPortoFan1999 A co, Szymonkowi już uwłacza ligowa młócka?
0
@Herato Proste, do tego chyba już o Borubara pytałeś.
0
@sokot Ten w Gdyni z dzisiaj to nie był śmiertelny?
2
@DonMatteo901 dać to 5 euro i rozesłać pdf wszystkim, ludzie to mają problemy...
0
@Kgorecki2500 oby nie przedwcześnie
0
@FcPortoFan1999 i to jest problem, pis jest zesrany i są gotowi wiele oddać żeby się utrzymać przy władzy
2
@mekston widać, że zaczynają się zastanawiać, wcześniej takie materiały byłyby połączone z własnym komentarzem na temat Tuska
5
@FcPortoFan1999 oni raczej myślą o wyciągnięciu pojedynczych posłów, a nie o koalicji, to nie jest takie niemożliwe jak się wydaje, wiadomo, że stanowiska w koalicji z ko i lewicą dostaną liderzy, posłów z dalszych rzędów mogą kupić bardzo łatwo, bo oni w koalicji szans na stanowiska nie mają
Ps
Dla uniknięcia takiego kupczenia powinna być zasada - zmieniasz partię, oddajesz mandat i twoje miejsce wchodzi kolejny z listy