mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@tbas to ten elokwentny Bosak, który jest wygadany tylko jak jest przygotowany do tematu
0
@MESSIah16 Mosad to ich wywiad, który działa głównie za granicą, obecna sytuacja pokazuje, że właśnie dali d..., bo pozwolili się zaskoczyć. Teraz działać będzie regularna armia. Po wszystkim to właśnie Mosad i Aman dostaną najbardziej po łbach, bo trzeba będzie kogoś obwinić.
0
@FcPortoFan1999 no były, psycha siadła
0
@FcPortoFan1999 nie było żadnej kontuzji
0
@xVENUMx Nie, ale jak żre tego hotdoga przy stoliku na stacji to bym z chęcią d skopał
1
@bari_94 oni tam sobie nie radzą z organizacją takich meczów, z west hamem też były cyrki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca1922 I dlatego wkleiłeś tłumaczenie onetu...
3
@Barca1922 Skąd ty bierzesz te bzdury?
1
@Kamiloza91 Kto ich zawiesił?
3
@Crystal37 Dobra kobieta, która swoją karierę polityczną oparła o śmierć ojca i "zamach smoleński".
3
@hayek Przecież w tym kraju nie można zadawać niewygodnych pytań pisowi, jak już się uda to nie odpowiedzą.
0
@Odcinkowy w TVN było już kilka debat i na żadnej pisu nie było, moim zdaniem wszystkie partie powinny olać tą w tvp, gdzie pytania są układane na Nowogordzkiej, a sami uczestnicy pytań zadawać nie będą mogli
1
@Transu96 Kawał bandyty z tego prezesa Legii.Sam położył 5 policjantów...
0
@MesQueUnClub96 Zadałbyś to pytanie gdyby sytuacja działa się w Warszawie?
5
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Przecież wy sami piszecie pozNAŃ.
2
@HighestInTheRoom 3minuty Ribeiro składali, a doliczył 4...
0
@BorzyKrzys Przecież napisali czarny a nie czarna, np. zamek ma czarny
1
@kondziu88 z tym "grał" to bym nie przesadzał...
2
@bartas97 jak się komuś aktywowało to już Ci nie odpisze
0
@Artysta9 I kto da więcej?
9
@barcelonaLM Taka debata nie-debata...
1
@FcPortoFan1999 w sporcie indywidualnym trudno żeby było inaczej
0
@Barcelonka070 PKP Energetyki od około pół roku nie ma.
0
@Kgorecki2500 To nie UE coś dyktuje tylko kraje członkowskie w wyniku głosowania. Tak działa demokracja, decyduje większość. Dlaczego pis(czy ktokolwiek inny) ma mi dyktować jak żyć? Chcę mieć prawo veta do każdego wyniku wyborów i do każdej głosowanej ustawy.
0
@Kgorecki2500 I masz takie Węgry, czy za chwilę Słowację, gdzie rządzić będzie partia jawnie pro-rosyjska. Przecież jak Putin im dobrze posmaruje to mogą zablokować decyzyjność UE na lata.
0
@xVENUMx Jaga tradycyjnie w meczu z Legią wypruwała żyły. Szkoda, że w tygodniu nie ma kolejki bo można by postawić dużą kasę, że Jaga przegra.
0
@Mario96w w dużych komisjach, w dużych miastach gdzie PiS na ogół przegrywa komisje mogą nie zdążyć na czas policzyć głosów w wyborach i w referendum, wtedy wszystkie głosy z takiej komisji nie są brane pod uwagę
2
@macio_944 no co ty? Max 60 tys. Jarek mówił.