0

@Bartosz85 już myślałem, że frankowski tam jakiegoś faulu szuka

2

Legia w 10 dominuje portowców...

0

@Uukasz_93 ten debil powinien być odsunięty od meczów Legii dożywotnio

1

@Messi96_96 Frankowski na varze, on jeszcze nigdy nie miał meczu Legii żeby czegoś nie odwalił.

0

@Barcasub nie, przypadkiem trzymał mu stopę o dociskał do klaty

3

@kanver_ typ trzyma go za stopę, nie pozwala wrócić do obrony, drze ryja i czerwona...

0

@Criss18Barca żeby nie było jak z inwestycją ponad miliarda w Ostrołękę

1

@macio_944 jak już to brzytwą

1

@Seneka tylko laboga jakiś przybity

1

@okiemtypera_lucaxx95 Te rezerwy grają normalnie w niższych ligach, więc dlaczego nie miałyby grać w PP?

0

@MesQueUnClub96 Pietrow nie był żadnym dowodzącym , jednie miał wtedy dyżur. Przez to co zrobił (raczej czego nie zrobił) został wydalony ze służby.

0

Laboga jaki smutny... :)

1

Stysiak dzisiaj gra jakiś kosmos

0

@Uukasz_93 5 mln podobno odrzucili, za 7-8 pewnie go oddadzą

0

@TR3YWAY do kościoła zaproszenia nie potrzebuje

0

@Lukikiki zamiast ketchupu polecam majonez... :)

0

@Sulimo mogą nie pościć? Na PNA chyba kluby nie mają nic do gadania, więc tutaj może być podobnie. To jest oficjalna impreza, zaakceptowana przez FIFA.

1

@takisobiektos jak się wyleczy to pojedzie na puchar Azji i kolejny miesiąc w d...

2

@AssisMoreira z tym szpinakiem to nie do końca, więcej magnezu jest chociażby w bananach, migdałach, pestkach dyni, grochu, kaszy a przede wszystkim w kakao i otrębach

1

@_catalan cytując klasyka: "2-0 to niebezpieczny wynik"

3

@norbi77 ale po co, przecież można połowę czasu meczu spędzić ma LR i jednocześnie wymądrzac się o taktyce w meczu

0

@Seledynowy a wejdź na główną

0

@szkutnik91 oni mają mental, przed Barcą rywal rozkłada nogi

0

@Volk no i czego nie rozumiesz

1

@MesQueUnClub96 Czyli po jego sprzedaży gralibyśmy w 10, nikt by za niego nie grał i nie mógłby strzelać goli?

1

Ok, odszczekuję...

1

Lewy ma chyba w kontrakcie wybite 90 minut w każdym meczum. Dlaczego on go nie zdjął i nie dał ferrana na 9...

1

@ObiwanKenobi usunęło mi się przypadkiem, no to ok, to będzie dotyczyło raczej odbiorców z większymi mocami przyłączeniowymi niż typowe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 Polska nie spełniła swojego obowiązku i nie aresztowała putina, który spokojnie oglądał sobie film na jej terenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?