mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 w UPC od 2 lat płacę 5 zł
7
@dafik85 Że niby z nim będziemy słabsi?
1
@takisobiektos wyjątkowo irytujący typ
3
@tristan87 miał zostawić dziecko w domu bez opieki?
0
@DonMatteo901 Może Martin Palermo jest jego idolem...
1
@BorzyKrzys zawsze myli mi się z Omarem Sy
0
@krzakov To jest info o wypowiedzi wychowanka Barcelony.
1
@Katalończyk 99 taki sam temat jak swego czasu Morientes w Legii...
0
@FutbolFan Skąd ty wziąłeś te 4 mln Ukraińców? Nie ma nawet 2 mln.
0
@Sensible arabusy tłuką się między sobą
0
@Emhyr Borek i hipokryzja? Niemożliwe.
0
@Destroyer_of_Worlds fajnie to by było jakby wchodził na 15-20 min na zmęczonego rywala,
0
@tomek8756 kiedy widziałeś real zdominowany przez rywala grającego w 10?
1
@ObiektywnyKibic121 Gavi to powinien usiąść na ławce na kilka meczów. Straszny piach gra.
0
@pt9 w Leverkusen jeszcze paru skrzydłowych jest
2
Osasuna grająca w 10 wgniotła nas w pole karne na 7-8 minut... To jest dramat. Zero pomysłu na grę.
1
@fart trochę nerwowo w rozegraniu, pewnie w powietrzu, trochę łatwo pozwolił na strzał przy golu; raczej będzie z niego pożytek
0
@AlphaNumeric zajechał go przez 1,5 meczu?
2
@Kamilos84 ciekawie czy Skorupski faktycznie ma kontuzję
0
@FcPortoFan1999 oby żadnej kuwety nie było pod ręką
1
@Barcasub zawalił to mało powiedziane
2
@FcPortoFan1999 Tobiasz z asystą
1
@RoberDzik w Hiszpanii jak trzeba to się kupuje od miasta grunty za 1 € i po kilku dniach odsprzedaje za kilkaset milionów
2
@Uukasz_93 jak jeszcze uda im się z Diasem z vfb to wygląda to wszystko ciekawie
0
@-barca4ever- 110 KM to zdecydowanie za mało na tak duże auto
0
@FCBparasiempre jeszcze z 2-3 kolejki i liga się nauczy Jude'a i nie będzie już tak szalał
0
@kodi77 tylko, że jak tam zagra bardzo dobry sezon to Barca go i tak nie sprzeda
0
@takisobiektos zlepek gwiazdek trafił na prawdziwą drużynę
1
@kodi77 jaki jest sens dla Brighton ogrywanie dla nas Ansu?
0
@QuaReL hańbą to była propozycja Morawieckiego, który przyzwyczajony do populizmu chciał rozdawać pieniądze Polaków bez żadnej podstawy prawnej, w normalnym kraju po czymś takim straciłby stanowisko