La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1627 Culés

0

Gdy Real wygrywa w takim stylu to jest oczywiście "mental", a gdy my to oczywiście zwykły "fart" ^^
Ale serio ciekawe jak będziemy wyglądać po przerwie na reprezentacje, bo będzie tylko jeden mecz ligowy i już rozpocznie się Liga Mistrzów..musimy ostro poprawić się...

0

@tomek8756 tutaj nie chodzi o mental tylko o styl gry który martwi niestety. Brak kontroli w 2 połowie gdzie Osasuna nas zamknęła w 10

0

@tomek8756 stary widziałes co oni graja biegaja jak zagubione owieczki na tym boisku

0

@tomek8756 Z taka gra oklep od Porto i duże problemy z Antwerpia i Donieckiem gwarantowane ;p

0

@tomek8756 tak to działa w dwie strony odnośnie stylów

0

@Szmulek @DIPENSE @Kondziubarca Wiem, mój komentarz był żartobliwy...:) ( w (pierwszej części) No niestety nasza gra nie porywa.. (to dość delikatne określenie...ale musimy jakoś spręzyć, bo nie możemy kolejny raz nie wyjść z grupy w LM

0

@tomek8756 kiedy widziałeś real zdominowany przez rywala grającego w 10?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?