mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Teraz jak się wydało to już nie ustawia i mamy efekty. :)
0
@Szopenek chłopie doczytaj i zdecyduj się czy zniesławił jakąś babkę czy całą grupę, bo brniesz w jego obronę a gubisz się w argumentach nie mając pojęcia o sprawie
0
@Szopenek Chodziło o to że powiedział, że "kobiety w Polsce biorą w szyję", on jej nie zniesławił bo do wczoraj nie widział o jej istnieniu.
2
@Brashearr 0,25
1
Kiedy Barca tak zagrała ostatni raz?
1
brawo!!!!!!
4
ależ golazo
0
@Emhyr ten kalkuiltaor bmi właśnie to pokazuje, 186cm, 86kg jest ok, 87 to już nadwaga
0
@hayek oni zawsze znajdą wymówkę żeby nie głosowa przeciw pisowi, a później się chwalą ile to razy nie głosowali z nimi, problem w tym, że w większości przypadków wstrzymanie się jest równoznaczne z głosowaniem "za"
1
@Aragorn33 teraz będzie przeszkadzać, muszą wbić ludowi do łbów, że był sb-kiem, ich nie interesuje, że wtedy żeby pracować za granicą trzeba było współpracować ze służbami
3
@tomek8756 teraz będzie wałkowana jego teczka
0
@martin43 Nie ma tam nikogo nowego o takim nazwisku.
1
@Culers w deszczu to jeszcze łatwiej
1
@barteq właśnie awansowali do grupy Ligi Europy, dla Piaseckiego to sukces, którego raczej on sam w swojej karierze się nie spodziewał
0
@BrzydkiAS tutaj rozstrzygamy rękę, która była/nie była (sędzia jej nie odgwizdał), faul był ewidentny
0
@BrzydkiAS no właśnie,czyli ważna jest decyzja z gry, a tam sędzia ręki nie widział
1
@Comentateiro czyli zakładasz, że Lech nie wejdzie do grupy LK
0
@Sulimo Jemu nasi mejweni zrobili krzywdę przypinając mu łatkę super skrzydłowego bo w Górniku nastukał asyst. Tylko chyba nikt nie sprawdził, że 80% z nich było z rzutów rożnych i wolnych. Chłop nie ma szybkości ani dryblingu.
1
@talizmo kryteria dobraleś niczym PiS pytania na referendum
0
Ależ Vuko zrobił zmianę...
0
@Sulimo to widzę, że Rutkowski wpoił wam swój mental, nie ważne, że gablota pusta, grunt, że kasa się zgadza
0
@Sulimo I powiesz mi, że 3 miejsce zadowala kibiców w Poznaniu?
1
@Sulimo 14 pkt straty do mistrza wskazuje na coś innego
0
@adrian89 No nie zrobił, bo grał za wolno, zbyt dostojnie, a to były już czasy dosyć mocnego pressingu, gdzie nie było miejsca na powolne kółeczka i rozglądanie się gdzie zagrać. Wtedy sama technika to było już za mało.
0
@kuz Normalnie strategia "ZIdanes i Pavones".
5
@hayek Robimy zamówienia, tylko nie wiemy z czego będą na to pieniądze. Kolejny miliardy pożyczek wyprowadzone poza poza budżet?
1
@Filu02 Jego problemem było to, że urodził się z 10, może nawet 15 lat za późno. Jego gra w latach 90-tych to byłby ścisły top. Niestety nie przystawał do współczesnej mu piłki.
1
@FcPortoFan1999 trzeba dodać, że te gola przeciwko Legii zdobył po swoim odbiorze sankami na Jędrzejczyku
0
@Kidd ten ranking i tak trzyma się głównie na punktach Lecha i Legii
2
@Kgorecki2500 Jemu chyba piłkarze wszystkich polskich klubów pannę przerobili.