0

@MysticCat To nie jest Denzel.

0

@patrix211 no dziwne, bo taki Niemiec w robocie wypije piwo i pracuje dalej, u nas jak siądą to chleją do odcięcia...

0

@AdiKingu96 Pogra tam z 1-2 lata, zarobi i wróci do europy. Przecież Araby za rok też będą kupować ale będą też sprzedawać.

12

@Safrani Poza Ukrainą to wszystko trwa już ze 20 lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cules100pro O całe 5% chyba.

1

@TheNekro94 Czyli ludzie jedzący innych ludzi to też nie kanibalizm.

0

@tomek8756 Jak netflix użyje słowa "niga" w tytule to w imię swoich zasad sami się zlikwidują...

1

@Barca445 Ten mecz nie ma wpływu na ilość punktów Rakowa...

0

@whoocash19841 Legia grała z nimi miesiąc temu i wygrała 2-0.

3

@takisobiektos Grając w Śląsku nie miałby szans zagrać w takim meczu.

1

@FcPortoFan1999 większym problemem jest przekonać ich zawodnika do odejścia, Emreli był więcej wart niż Zoubir, Legia robiła pod niego podchody ponad 2 lata aż go przekonali, a że nie wypalił to już inna sprawa

0

@Tomo1989 A skąd on jest?

0

@FcPortoFan1999 "Panie Turek, niech pan kończy to spotkanie..."

5

@Messi1992 Co to znaczy "nic się nie zmieniła"? Przecież to nie jest koleś, który podczas swojej kariery grał jakoś brutalnie.

7

@HarveySpecter Prawo do posiadania słownika i podstaw wiedzy z języka ojczystego.

8

@Emhyr myślę, że akurat w USA to ludzie dobrze o nim pamiętają i jest tam dla nich dobrą promocją meczu

0

@barteq Jak to "już wiadomo"? Przecież szczegóły umowy były znane zaraz po jej podpisaniu.

0

@FCBparasiempre wtedy to nie była PGE Arena

0

@takisobiektos przecież to jest stadion przeznaczony dla LA

0

@hayek To normalne, połowa kibiców drużyn w Polsce nie wiedziałaby co ze sobą zrobić gdyby nagle Legii zabrakło.

0

@JimMorrisonFCB skąd wiesz kto kogu tam prowokował, ewidentnie widać że Kazachowie wyszli i potem zwątpili w swoje możliwości

0

@Bobo25 No to geniuszu skąd wiesz, że po tym meczu będzie ślepy i go nie powoła?

3

@DaPidejpi i był w Pogoni Szczecin

0

@Bobo25 co ma Santos zrobić w związku z dzisiejszym meczem? Zaprosić go na urlop?

0

@escarabajo tam jest około 39, przy 49 raczej nikt by nie grał

0

@!34RC3!_0N4 Bardziej kolejny etap starej. Chyba, że rozumujesz na poziomie muniaka.

0

@Kuba_1 I dwa-trzy zdania dalej - "wirus nie jest wymówką"...

30

" poza tym byliśmy po wirusie" i dalej "wirus nie jest żadną wymówką"... :)

0

@DonMatteo901 jej akcja z policją i szpitalem była w kwietniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?