0

@barcelonaLM USA chyba nigdy nie podpisały traktatu o zakazie jej używania.

0

@michal26 Tym tokiem myślenia to w 1 secie mogło byc 6-1 gdyby Iga nie popełnia prostych błędów przy szansach na przełamanie.

0

@michal26 Piszesz "jeszcze lepsza" jakby Petra postawiła jakieś ciężkie warunki.

0

@xvcWinterSoldier oboje to takie instrumenty muzyczne

0

@sintesox wtedy chyba nie mamy nic do gadania

0

@vangoor widocznie nie jest taką chorągiewką jak modric

0

@bartekvisca No właśnie dlatego sprzedaje. Przecież to leci w radio dzięki układom i podpłacaniu, ludzie się z tym osłuchają i tworzą się "hity".

1

@vangoor szczególnie, że już dawno deklarował, że kibicuje Realowi

0

@MesQueUnClub96 Skoro taki szklany to jak przetrwał ten sezon 20/21?

1

@Medium Ile ma tych kontuzji?

0

@Emhyr było oficjalne info (poza Pique), że zrzekli się zaległości covidovych?

0

@Emhyr pensje amigosów będziemy płacić jeszcze z 2-3 lata

1

@masq To bez znaczenia, ojciec czy agent. Zawsze jest chora prowizja.

0

@DonCarletto Może to takie zespoły nie wybierały Kloopa, a nie odwrotnie. Może ci najwięksi nie widzą w nim żadnego geniusza, jak niektórzy kibice.

0

@D10SLEO Jak Fury jest świetny technicznie, to w takim razie Usyk na tym polu prezentuje kosmiczny poziom.

0

@maroon Wtedy żartowali, albo teraz...

0

@Survier Przecież już tak masz. PIS na własne potrzeby potrafił tworzyć ustawy w jedną noc. Krótkie, treściwe tylko jakieś takie nie obejmujące całości zagadnienia.
Krótkie to mogą rozporządzenia, ustawa musi zawierać całość zagadnień i szczegółów żeby nie było pola do interpretacji na swoją korzyść.

1

@koksik2700 Kompleksowy pakiet ograniczony do chwytliwych hasełek... Kolejna partia, która będzie pisać ustawy na 1 stronie A4.

0

@Iniesta997 obsługa długu, utrzymanie infrastruktury, koszty podróży, przecież wydatki klubu to nie tylko pensje,

0

@Artysta9 Jeżeli chodzi o top to jest tylko top, żadne 2, 3, 4 czy 5.

0

@lucca87 Busi i Alba odeszli ale ich odroczone pensje z czasów covidu jeszcze wiszą.

1

@Barca1922 Akurat kiedyś związki homo były jak najbardziej normalne, zmieniło się to w średniowieczu.

7

Biedni ludzie nie wiedzą, że kibicują klubowi o skrajnie lewicowym podłożu.

0

@masq Trochę inna skala zjawiska. We Francji są miliony imigrantów, napływających przez dziesięciolecia.

18

@supraomnes1 wersją herbu bez krzyża się pochwalą?

0

@FcPortoFan1999 wymagania to 60 tys. miejsc, chyba że coś się zmieniło przez ostatnie lata

0

@FcPortoFan1999 Finału lm nie ma gdzie u nas zagrać.

0

@Emhyr Jakie wahadło? Przecież on nie chce 1-3-5-2. Mamy grać autobusem i liczyć na kontry.

3

@KamQiX https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
polecam analizę listy sygnatariuszy

10

@Kidd Ten golden goal to najgłupsze co w piłce wymyślili. W dogrywce wszyscy uważali żeby nie stracić i czekali na karne, bo bali się atakować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?