5

@Domin7777 Wszędzie gdzie pójdzie będzie musiał obniżyć zarobki, bo nikt mu nie będzie płacił tyle co psg.

1

@Sulimo No w Korei to chyba nikt dobrze nie zagrał, a Paulety w tamtym czasie nie zatrzymałby żaden polski obrońca.

2

@Sulimo Hajto i Roger nie pasują do tego towarzystwa. Hajty można nie lubić ze jego "ekspertyzy" ale w swoich czasach był kluczowy dla reprezentacji.

3

@tbas W Polsce nie ma neutralnych stadionów. Po to mamy narodowy żeby grać takie mecze.

0

@Sulimo Skoro pisze to kibic Lecha, to coś jest na rzeczy... Gratuluję obiektywnego spostrzegania meczu.

1

@bartas97 Brawo. Takie rzeczy należy szanować.

0

@prison118 w porównaniu w Warszawą? Tak. Przy Częstochowie to motropolia.

0

@LM10GOAT Ok, ale pierwsza połowa trwala 51 minut.

0

@misteriosoVEB No i ten sędzia, który daje czerwo na początku meczu. Jak ten Raków miał wygrać...

0

@Sulimo Raków ro jest chwilowy wybryk. Za rok miejsca 8-12, za dwa walka o utrzymanie.

1

@bartas97 Na ch... piłkarze rakowa tam w ogóle biegli?

0

@Worny Trzeba było obejrzeć ich mecz w lidze miesiąc temu. Poziom półkę wyżej niż wiele meczów Barcelony z tego sezonu.

0

@against_modern_football otóż kolega z Gdańska...

0

K..., cały mecz w przewadze... Pajace. Wracać na swoją prowincję. Brawo Legia. Tobiasz King.

0

@Lisek W Rakowie to tak z 1,5 Polaka. Lederman to sam nie wie czy jest Polakiem, Amerykaninem czy Izraelczykiem.

0

@DonAndresFCB Szczególnie Kowalski, który nawet się nie kryje z tym że nie lubi Legii.

0

@AmigoBlancos Jak Raków strzeli to Cezary dojdzie.

1

@Lanosss bo gra słabo nawet w rezerwach

0

@KlonaZepan Nie wiem czy obecnie on może coś dać Barcelonie B, gdzie mu do Getafe.

0

@Encore Co niby znaczy jego nazwisko? Przecież chłopak jeszcze nic nie osiągnął.

1

@Comentateiro Czy oszczędność to nie wiem...

7

@Deviler Już w czasach gry RL w BVB było wiadomo, że Piszczek i Błaszczykowski trzymali się razem, a Lewy miał tam swoje towarzystwo.

4

@KobeFR Przereklamowany? Przecież on zawsze był uważany za kiepskiego.

2

@Medium W Warszawie geje, w Poznaniu pedofile. Nigdzie nie jest normalnie.

1

@bartas97 Szwarga

0

@sergio5 gorzej gdybyś budził się o 5 codziennie

6

@cules100pro a ty oglądaj mecze, on się odnosi do słów komentatora

1

@Mario96w od kilku miesięcy

1

@Kuba_1 Ma bardzo męskie rysy twarzy.

0

@ini_barca Wejdź do kotła Lecha i zapytaj co wolą, "zdrową sytuację finansową" czy mistrzostwo chociaż co 2 lata, a nie co 5. Tak się patrzy na futbol, gra się żeby wygrywać. W przeciwnym razie patrzysz na klub jak na firmę, która ma przynosić zyski udziałowcom. Lech to spółka akcyjna i te miliony w dużej części nie pozostaną na kontach klubu.
@Sulimo

Co do pomocy z zewnątrz, to gdyby w 2006 ręki do Lecha nie wyciągnęła Amica (firma nie klub), to Lech już by nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?