2

@DonAndres*8 Skoro tylko "praktycznie" nie wracają to nie ma takiego przepisu, tylko przyzwyczajenie sędziów. Poza tym nadal dają te kartki.

0

@RomanHoffer Co Ci szkodzi raz zakręcić? Benzyna powinna odpalić.

3

@Kluivert_P Tam jednak była trochę grubsza akcja.

1

@sebo939 Myślę, że to co Marc wyciągnął jedną ręką po długim rogu to był jak najbardziej strzał juniora.

0

@Kluivert_P Przecież za WWE dostał kartkę.

0

@JohnB Mecz z Almerią raczej nie miał wpływu na wczorajszą taktykę.

0

@TheNekro94 coś poszło nie tak, skoro to bracia ale jednak oboje

0

@Adamski69 Do trenera Kotasa mu daleko.

0

@cules100pro i zejdzie po 15 minutach, jedna zmiana w plecy

2

@PatrychoO przecież on wygląda na 40 lat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@M3ssWithTheBest Od kiedy oni w kosza grają?

0

@Mixtape Masa komentarzy to przegięcie, ale prawda jest taka, że widać gołym okiem, że jemu nawet się nie chce się chcieć. Zero zaangażowania, głupi uśmieszek po zmarnowanych sytuacjach, odpuszczanie po własnych stratach. Za dużo tego. Szkoda, bo super się wprowadził, a Klub zrobił mu krzywdę tą 10 na plecach zaraz po odejściu Leo, bo czy chcemy czy nie przekaz był jasny - "mamy nowy super talent". Do tego te kontuzje...

3

@FioletoweOczy Iniesta nie miał z tym problemu, po prostu ośmieszał takich typów na boisku.

0

@Patry10 Prawidłowa wersja to "nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki".

1

@MesQueUnClub_87 I teraz sprawdź ile kasy Niemcy na pomoc już wydali.

5

@Isso89 ten baniak to kanister :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zagłębie wali jak w bęben.

0

@koras nie było spalonego przez leżącego gracza za murem

1

@Bezhistorii Suarez zarabiał dużo więcej a miał kilka takich akcji.

0

@Borneo No to wańka wstańka...

6

@Bezhistorii Coś jest w tym co piszesz. Entuzjazm związany z piłą opada z czasem (przynajmniej ja tak mam, że co raz mniej mnie to interesuje), ale PŚ podniesiony przez Leo to było coś na co czekałem i czułem się jak dzieciak gdy PŚ podnosił Dunga (tak wiem, Brazylia, Argentyna, ale lata mijają i Messi zrobił swoje).
PS
Nie wiem jak mają młodsi Koledzy/Koleżanki, ale mam wrażenie, że z czasem zainteresowanie piłką spada, a już na pewno emocje są przy tym mniejsze.

1

@maroon No i to się zgadza.

1

@Kgorecki2500 I dlatego niepełnosprawny Agesilaos był królem Sparty. Za dużo hollywoodu, za mało faktów. Jedyne wzmianki o dzieciobójstwach w Sparcie są autorstwa Plutarcha, który pisał 6 wieków "wstecz".

0

@Sau_Ron Triangle

0

@Encore Jakoś redbulowi nie robią problemów, więc czemu tutaj mieliby zmienić podejście? Kluby są w innych ligach.

2

@Pawel13sz Selekcja naturalna.

0

@maroon To oczywiste, że zrobię przerwę w obwodach. To był skrót myślowy, że w czasie jazdy aku nie jest potrzebny, on się ładuje po wejściu na odpowiednie obroty i tyle. To jest zwykła bateria, jak w lapku tylko bez bypassa.
:)
Nie wchodząc w szczegóły. W aucie z w pełni sprawną instalacją, akumulator nie ma prawa się rozładować w trakcie jazdy.

0

@Kengo Zasiedział to trochę złe określenie. Dynamo to jednak półka, jeżeli nie dwie wyżej niż Girona. Gdyby nie sytuacja w Ukrainie to na pewno by nie odszedł, a na bank nie do klubu pokroju Girony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?