0

@IronSanHybrid Legenda

0

@Pawel13sz Chyba jednak nie za bardzo.

0

@Nazio87 sto lat!!!

0

@Kredon Ona wszystko ma.

0

@Rasta_krk Skąd na wiedzieć, jak ma 12 lat?

0

@draxidox Indie, 1/3 powierzchni Chin. Ciasno tam mają.

0

@martin3131 Czyli trzeba zrobić jakieś 200 tys. przelewów.

0

@Roobo Tego tragicznego Fatiego kto wstawił do składu? Przecież on się nawet do rezerw na dziś nie nadaje, a Xavi wystawia go w pierwszej 11.

0

@martin3131 Kto ma sprzedać? Komu trzeba przelać pieniądze? Nie masz pojęcia co piszesz.

2

@AmigoBlancos Ale on nie wiedział, że ma żółtą. Widać na powtórkach, że tej pierwszej nie widział.

0

@sebqPL Co miał sprawdzać przy tym karnym? Ewidentny był.

0

Fati porusza się jak jakiś oldboy.

4

@Uukasz_93 Ceny nie pójdą jakoś mocno do góry. Oni od kilku miesięcy sztucznie trzymali cenę pomimo spadków ceny ropy. Płaciliśmy ten vat chociaż oficjalnie go nie było.

0

@Kapitan hawk No ty stwierdzeniem "Sędzia pomoże!" udowodniłeś, że wiesz...

0

@koziar cicho, to nie pasuje do narracji, że stary i się skończyl

0

@Kapitan hawk Po co kopać leżącego? Stwierdziłem fakt.

0

Komentarz usunięty

1

@Pewex Serio? Powrót króla "Benzemy"?

0

@MateuszGotowka99 Dlaczego mieli stracić te 2 gole?

0

@Cotutajsiedzieje Jak słucham te ich bzdury to mam ochotę założyć sobie konto to tt i podpytać takiego "komentatora" co miał na myśli...

0

@Skila_nie_kupisz I ty to wiesz. Dwa lata temu CR strzał 29 goli w Seria A i nikt się nie spodziewał takiego zjazdu.

0

@Dominx Oni już nie byli na topie. Iniesta już dobry rok fizycznie nie dojeżdżał do europejskiej piłki.

0

@Skila_nie_kupisz ale w kontrze do tego stawiany jest 37-teni Ronaldo, który w wieku 35 lat nie miał szansy wygrać MŚ. Żeby było jasne, uważam Leo za GOATa, ale takie na siłę deprecjonowanie CR za ten transfer jest lekko niesmaczne.

1

@panderski99 ZP to czysta komercja, CR to póki co marka, więc nie byłoby w tym nic dziwnego.

0

I tradycyjnie, Real 1-0, Tibot graczem meczu...

0

@cris2706 Poczekajmy za co będziemy klaskać Leo za 2 lata.

0

@Tabaluga37 "Wolałbym"? Co to z gadanie? Nigdy nie obracałeś się w okolicach takich pieniędzy, więc nie wiesz co byś wolał i co być wybrał. Teraz sportowo to nie ma dla niego znaczenia, więc po co ma się kopać w MLS za 10% tego co dają mu araby...

0

@TheNekro94 Albo za rok zakończy karierę.

0

@MrPGG Może głowa była, a nie ręka... :)

0

@czółkovsky Na tej fotce to chyba fotoshopem go wymuskali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?