- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1174 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
13
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1174 Culés
14
Oho widzę, że powoli zaczyna się klaskanie Ronaldo, że dostał rekordowy kontrakt w takim wieku. No cóż...jedni klaskają swojemu idolowi jak w wieku 35 lat gra kapitalny turniej, zgarnia MVP World Cup i złoty medal, innym zostało wychwalanie rekordowego kontraktu od Arabów. Cristiano GOAT!!
0
@cris2706 Poczekajmy za co będziemy klaskać Leo za 2 lata.
1
@cris2706 za kilka dni będą ten kontrakt dzielić na 10, a na koniec się okaże, ze to nie jemu płacą tylko on im. Ludziki odpaleni, bo jakieś pierdoly ktoś wypuścił z tymi liczbami. W życiu w to nie uwierzę.
1
@arasz1819 szczerze mówiąc to ciężko wierzyć w takie kwoty, ale jeśli mają nieograniczony budżet to kto wie. Na pewno byłby najbardziej przepłaconym sportowcem w historii. Gość w obecnej formie nie jest warty 20000 euro a dostanie 200 mln. Jak dla mnie kabaret.
0
@mkord jednak messi w wieku 35 kat wygrał Mistrzostwa świata
2
@cris2706 to są bzdury, kolejny raz piaarowcy wypuszczają brednie żeby chociaż coś w tym transferze było historycznego. Nie ma szans na takie liczby nawet jak jest budżet nieograniczony. Po co mielimy przepłacać jak on i tak nie miał gdzie iść? Za jakiś czas będzie spuszczanie z tonu, bo pewnie więcej osób w to nie uwierzy.
0
@Skila_nie_kupisz ale w kontrze do tego stawiany jest 37-teni Ronaldo, który w wieku 35 lat nie miał szansy wygrać MŚ. Żeby było jasne, uważam Leo za GOATa, ale takie na siłę deprecjonowanie CR za ten transfer jest lekko niesmaczne.
0
@mkord Za dwa lata Messi nadal będzie umiał rozegrać i dalej bedzie jednym z najlepszych
0
@Skila_nie_kupisz I ty to wiesz. Dwa lata temu CR strzał 29 goli w Seria A i nikt się nie spodziewał takiego zjazdu.
0
@mkord Ale gdzie ja napisałem że Messi będzie strzelał tyle co Ronaldo mówię ze nadal będzie rozgrywal i będzie jednym z najlepszych nie najlepszy bo Mbappe pewnie będzie najlepszy