0

@koksik2700 Nie z każdym. Wiele, np. nabiał mają datę "należy spożyć do" a nie "najlepiej".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Poversky1000 Co starczy? Może młodociany?

0

@Piorun Podoliński w odróżnieniu od większości z nich rozumie piłkę i ma pojęcie o taktyce.

0

@Rewolucja123 Argentyna z Maradoną w składzie będzie zdecydowanym faworytem :)

3

@Ptasior Grecja taką grą wygrała ME.

0

@bari_94 Nie można było spodziewać się niczego innego. Najlepiej świadczy o tym jego pobyt w Legii. W pucharach jakoś było bo tam gra z kontry dawała efekty, w lidze była kicha bo mało kto chciał grać przeciw Legii atak pozycyjny, tutaj było odwrotnie, to oni musieli prowadzić grę, a tego drużny Michniewicza nigdy nie umiały robić.

0

@bari_94 Skoro granie od tyło sprowadza się tylko do umiejętności przyjęcia i podania to po cholerę drużny stosują pressing skoro każdy ich minie tymi prostymi zagraniami? Jest za co się czepiać Michniewicza i piłkarzy, ale akurat w tym przypadku Szczęsny ma rację.

1

@Faro Koleś czwarty rok strzela gole dla Milanu, wcześniej dobry sezon we Francji, ale świat dopiero o nim usłyszał? Chyba tylko ludzie, którzy oglądają piłkę tylko podczas MŚ, ale oni o Fatim też nie słyszeli.

0

@ChessInfo I ty wiesz, że to będą te same osoby...

0

@DonMatteo901 Nie stać nas.

0

@PawkoFCB W tej akcji, wg obliczeń stosowanych w la liga wyszłoby 8,6% szansy na gola :)

0

Czy przed karnym piłka przypadkiem nie wyszła na aut przy chorągiewce?

0

@kuz Nasi po tak niskie procenty nawet się nie schylają.

3

@PatrychoO Żebyś słyszał jakie wygibasy były jak jeszcze grał Ed de Goey...

0

@Roobo Serio nie wyczułeś ironii w wypowiedzi Szczęsnego?

0

@Emhyr Alba w formie to kocur w obronie w porównaniu do TAA. Trent nawet nie wie, w którą stronę ma się obrócić jak go atakują z piłką.

1

@luna666moon poprawiłeś swojego babola i mądrujesz...

2

@luna666moon Jaki wpływ na jego grę mogą mieć twoje odczucia?

0

@Emhyr Wreszcie zauważyli, że koleś kompletnie nie umie bronić?

1

@Bobo25 Tutaj dla piłkarzy na pewno ważniejszy jest wynik ich drużyny.

0

@gumaz Jak trzeci mecz będzie "o honor" to zagrają rezerwowi.

1

@AmigoBlancos Jak się człowiek napatrzy na JLo, to inne fakty łatwo umykają :)

1

@AmigoBlancos To jest otwarcie MŚ kobiet w 1999. W 94 na otwarciu śpiewała Diana Ross.
Tak właśnie myślałem, że o ten utwór Ci chodzi.

0

@AmigoBlancos Co ona tam śpiewała?

1

@JordiAlbion Glik rok biegał w Realu C i wrócił do Polski. Podobnie było z Krzysztofem Królem.

5

@macio_944 Wystarczy popatrzeć w meczu na Casha czy Zalewskiego. Oni nawet mają zupełnie inną technikę biegu niż piłkarze szkoleni w Polsce.

0

@Comfortable_ Normalna sytuacja, człowiek robi coś pod wpływem chwili, a po momencie się reflektuje.

0

@talizmo To cienki ten Ekwador jak wygrał tylko 2-0. Cienkie też są Brazylia i Argentyna, którym drużyna wygrywająca z polską okręgówką ledwie 2-0 urywała punkty w eliminacjach.

5

@PatrychoO Też byś się obsrał w kraju, w którym możesz zniknąć i nikt nie będzie wiedział gdzie cię szukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?