misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CurryTheGoat30 Dla ciebie Pan Borek. Borek to nie jest ESL.
1
@Vegeta88 A kiwi, kiwi, kiwi.
2
@musli1989 Sądzę, że taka jawna ostentacja mogłaby się spotkać z karą w postaci ujemnych punktów dla obu drużyn.
2
Fajnie, że Lucho dorzuca kolejne trofeum do swojego CV.
1
@Bulbazaur17 Czytało się.
0
@Walker Różne momenty sezonu.
1
@Comentateiro 12h temu ;P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15946899
0
@FcPortoFan1999 Z Genk? To może być "taktyczne odpadnięcie", ale nie z wyboru odpadającego :P
1
Przemyślenia po (prawie) meczu:
1. Mielcarz oglądał jakieś inne spotkanie, niż ja
2. Wolałem 11:11, bo mam flashbacki z sezonu 2011/2012
3. Minuty doliczone
0
Protokół "Drogba" odpalony.
1
@Sau_Ron Są grzyby, bo sezon się zbliża.
1
@BORO_12 Bardzo możliwy ranking, Rapha nie ma marketingu, więc w subiektywnym głosowaniu musiałby stanąć na uszach, aby mieć jakiekolwiek szanse. Rzeczywistość.
6
Patrząc na to, że od kilku okienek w Barcelonie wałkowany jest temat rejestracji last-minute, to mam wątpliwości co do tego "from Mistakes" w niektórych przypadkach.
0
@FcPortoFan1999 Odwróć tabele: Valencia, Getafe i Oviedo na czele.
3
@michalgajdek Pomożemy Redaktorze Gie... Gajdek.
- Po której kolejce (ew. w którym miesiącu) pierwszy raz pojawią się na stronie/mediach głosy o "przegranej przed czasem" lidze. Ponieważ jest to dość uznaniowe, to musi być mniej więcej shitstorm jak zeszłoroczny "gówniany listopad".
Edit. Z pozytywnych, bo teraz doczytałem ile czystych kont Garci.
4
@MesQueUnClub_87 Może do nie do końca mem, ale prawdziwe i bawi zarazem.
0
@Filipem Przewiduję, że dokładnie tak będzie wyglądać miejsce Raphy.
0
@Eto'o9 R10 Efektywność rośnie wraz ze zbliżającym się deadlinem. Zapamiętaj.
1
@Jakchcesz scharfes S, czyli dosłownie ostre S. Widać sosiwo było tak ostre, że piecze dwa razy.
3
@lithotripter Ale to nie do mnie tak, do mnie nie.
0
@VeB 1899 Pizza będzie z ananasem.
2
@Herato To samo pytanie można zadać w temacie Oscarów. Jedni będą się tym jarać inni nie. Nie bardzo wiem, co tu jest do rozumienia.
0
@Bernard777 Mam wrażenie, że już od kilku lat ten pomysł był podnoszony w przestrzeni publicznej. Nie jestem w temacie, ale to już 100% oficjalne?
Edit. Dobra niżej przewinąłem.
0
@urbipl To się pokryje z OC.
0
@Lanosss Haaland imho jest nieosiągalny finansowo jeszcze bardziej. Na najbliższe lata zostaniemy z duetem ef-ef, czy komuś się to podoba, czy nie. Może wyczarują jakiś talent ze szkółki. Po prostu nie widzę tego, jak jest problem teraz z 3 czy 4 rejestracjami (o ile żadnego info nie przespałem) po tym, jak Stegen podpisał papier, a Martinez odszedł.
1
@Kgorecki2500 Nie jestem w stanie przewidzieć, jak automatyzacja wpłynie na wojskowość czy obronność. Dziś widać, że broń zdalna, czy półautomatyczna jest coraz bardziej powszechna. Czy żołnierzy zastąpią roboty jak w sci-fi? Może.
Nie mniej to jest jak dla mnie wizja odległa. Napisałeś gdzieś tam wcześniej: "Naprawdę powinienem się urodzić z jakieś 60 lat temu i już umierać". Moim zdaniem wizja, którą roztaczają o 100% zastąpieniu, nie wydarzy się tak szybko (a mam opinie, że w pewnych obszarach nigdy). Jak już pisałem, Pan Maciej jest niemal motorniczym tego "hype train-u", czasem się zastanawiam czy nie pod kliki.
2
@Kgorecki2500 Tylko ty ciągle nie rozumiesz fundamentalnej różnicy. Państwo nie może Ci płacić, bo nie ma własnych pieniędzy. Dziś życie "na koszt Państwa" oznacza de facto życie na koszt współobywateli, którzy pracują. Ale w świecie 100% pracy, która wykonują roboty, nie ma życia na koszt innego człowieka, bo nikt nie pracuje dla pieniędzy. Pracę wykonują maszyny.
Dla mnie byłoby to spoko, by nie musieć pracować i mieć więcej czasu na rozwijanie swoich pasji, uprawianie sportu, itd. Nie rozumiem w ogóle postrzegania swojej wartości przez pryzmat pracy.
2
@Kgorecki2500 Na jakim utrzymaniu państwa? Jeżeli te zakładane 100% pracy będą wykonywać roboty? Chyba na "utrzymaniu" robotów. W zasadzie tego nie napiszą wprost w artykule, bo będzie się źle kojarzyć, ale ten model w podstawach działania nie różniłby się od tego co już mieliśmy, kiedy dozwolone było niewolnictwo. Jeżeli pracowali niewolnicy, to ich właściciel nie musiał sam kiwnąć palcem na plantacji. Tutaj jednak odchodzi nam dylemat moralny, bo nie wyrządzasz krzywdy komuś/czemuś świadomemu.
Dopóki będziesz postrzegał pracę jako część swojej tożsamości, a nie przykry obowiązek, bo nie było alternatyw, tak długo będziesz miał problem się zaadaptować w takiej rzeczywistości.
2
@Kgorecki2500 Przesadzasz, bo z tego co obserwuję, to widzisz to tylko w czarnych kolorach. Wiele zależy od tego jak społeczeństwo się do tej rzeczywistości zaadaptuje. Jak rozumiem dla ciebie brak pracy = brak pieniędzy, a to nie musi tego oznaczać. Polecam: https://businessinsider.com.pl/praca/bez-pracy-bez-sensu-tak-zmienia-sie-nasze-zycie-w-dobie-automatyzacji/0zp6pmm
1
@Kgorecki2500 Pan Kawecki ma spoko kanał na YT, choć są tam treści, z którymi się fundamentalnie nie zgadzam i uważam, że jest tam w opór "hype-train" pod tytułem: "AI już nas w zasadzie zastąpiła wszędzie".
Sądzę też, że jaka by nie była opinia na ten temat, to jest bez znaczenia – bo będzie, co ma być, a raczej od zawsze wszystko dąży ku temu, że ludzie będą coraz mniej potrzebni w zadaniach, które wymagają czystoobliczeniowej mocy. Na ten moment jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby AI mogło zastąpić na przykład psychologa. Część zawodów jednak przez to na pewno ulegnie zapomnieniu, jak przy okazji każdej rewolucji technologicznej.