misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Criss18Barca Nie no, mnie nauczono, czym jest odwzorowanie walcowe równokątne nazywane też odwzorowaniem Merkatora.
0
@aspr1me Ja od meczu z Izraelem. Nie jesteśmy tacy sami.
2
@NeroTFP1 Potwierdzam, to wręcz są autentyczne fakty.
0
@Reviven Nie jestem specem od umiejętności miękkich, ale nie widzę w tym nic irracjonalnego. Wynegocjował, to ma. Mało to takich sytuacji, gdzie gorszy piłkarz zarabia więcej? Irracjonalne byłoby, gdyby podnosił wszystkim z automatu, bo ktoś wynegocjował podwyżkę.
1
@Popitek12 Brzmi jak Simon Bloch Jørgensen.
1
@Donnie_Darko Szanujmy się, tylko Krasnystaw. To jest nadkefir i pod względem składu i smaku.
0
@Azazel_Pazuzu Odpaliłeś się po jego ostatnim pudle strasznie. Będzie tak całą przerwę na kadrę?
1
@Comentateiro Za kulisami musiało pójść o coś więcej, bo nie ma raczej zarządu, który wyrzuci nowego trenera po dwóch meczach za wyniki, nawet jakby to było 0:5, 0:5.
1
@DIPENSE Jakie to ma znaczenie? Jeśli rozwiążą kontrakt, to zostanie wolnym agentem. Takich można podpisywać poza okienkiem.
1
@BorzyKrzys Coś w tym jest. Właśnie sobie przypomniałem jak wygląda Adam Van Bendler z czapką i bez.
1
@allien18 Na ten moment jeszcze nie muszę, ale zakładam drugi scenariusz.
3
Ciekawostka. Chociaż Oppenheimera wszyscy będą kojarzyć z konstrukcją bomby atomowej, to zajmował się on też innymi zagadnieniami w fizyce. Jako pierwszy wraz ze swoim studentem opisał między innymi matematyczny koncept grawitacyjnego zapadania się gwiazd w momencie wyczerpania się ich możliwości przeprowadzenia dalszej fuzji jądrowej, co zostało podwaliną mechanizmu formowania czarnych dziur w późniejszym czasie. Dziś mija 86 lat od opublikowania tej pracy.
0
@JanZagloba A ja jakoś wątpię i mam wrażenie, że to bardziej coś w stylu dobrej miny do złej gry. Po meczu z Holandią nikt niczego nie oczekuje, ale zobaczymy co w przypadku złego wyniku z Finlandią.
4
Jak obstawiacie atmosferę w szatni reprezentacji, można ją już kroić nożem czy jeszcze nie ten etap?
4
@Kozinho. Przecież nikt nie załatwi reparacji, patrząc na stan prawny tego tematu. To jest temat nie tyle polityczny, ile histeryczny.
1
@barcanawieki Polecam.
1
@MatBac1991 Nie
@Stinger_ Zdanie ekspertów podzielone.
1
@Tasde Wywal czerstwy i przerwij ten krąg, proste.
0
@aspr1me Jeszcze tylko powroty Błaszczykowskiego, Piszczka oraz Glika i jedziemy.
0
@FcPortoFan1999 Dobra hejt zadziałał, w drugim secie się rozkręca.
1
@tadzik447 @Rastafarnianin mały hejter ze mnie wypełzł, bo Leon dziś zatrzymywany przez Argentynę, aż szkoda patrzeć.
@FcPortoFan1999 bez przesady, tutaj jeden gracz nic nie wygra. Leon nie wygrywał sam, Polska w siatkę była dobra i przed nim. W koszu to ja nie wiem, kiedy istnieliśmy.
0
Jordan Loyd > Wilfredo Leon, czy odwrotnie? Zapraszam do dyskusji.
1
@Walker Nie sposób nie słyszeć "Call On Me". W sumie nawet nie znałem oryginału.
1
@Stinger_ Laughing in linear algebra lub jak kto woli zaśmiane po liniowo-algebrowemu.
1
Ale wielbłąd bramkarza.
4
To już 30 lat od kiedy wydano pierwszą grę z serii C&C, która defakto wyznaczyła standard tego, co dziś rozumiemy pod pojęciem RTS. Coś mnie boli w plecach, ale trzeba zebrać trochę kryształów tyberium.
3
@FCBparasiempre Pamiętam to, sezon w którym zacząłem kibicować.
1
@Pomimo27 Jest dalece prawdopodobne, że będzie tak, jak piszesz. Nie zmienia to faktu, że już teraz nasz pozycja jest za wysoka do realnych możliwości i o tym jest główny post.
6
@Pomimo27 Będziemy mieć więcej punktów na koniec niż Kazachstan i Cypr.
1
W sierpniu 2017, reprezentacja Polski z exploitowała system i zajmowała 5. miejsce w rankingu FIFA, gdzie na 10. i 11. miejscu była odpowiednio Francja i Hiszpania. Zdaje się, że mamy w tym doświadczenie.