12

@Criss18Barca Nie no, mnie nauczono, czym jest odwzorowanie walcowe równokątne nazywane też odwzorowaniem Merkatora.

0

@aspr1me Ja od meczu z Izraelem. Nie jesteśmy tacy sami.

2

@NeroTFP1 Potwierdzam, to wręcz są autentyczne fakty.

0

@Reviven Nie jestem specem od umiejętności miękkich, ale nie widzę w tym nic irracjonalnego. Wynegocjował, to ma. Mało to takich sytuacji, gdzie gorszy piłkarz zarabia więcej? Irracjonalne byłoby, gdyby podnosił wszystkim z automatu, bo ktoś wynegocjował podwyżkę.

1

@Popitek12 Brzmi jak Simon Bloch Jørgensen.

1

@Donnie_Darko Szanujmy się, tylko Krasnystaw. To jest nadkefir i pod względem składu i smaku.

0

@Azazel_Pazuzu Odpaliłeś się po jego ostatnim pudle strasznie. Będzie tak całą przerwę na kadrę?

1

@Comentateiro Za kulisami musiało pójść o coś więcej, bo nie ma raczej zarządu, który wyrzuci nowego trenera po dwóch meczach za wyniki, nawet jakby to było 0:5, 0:5.

1

@DIPENSE Jakie to ma znaczenie? Jeśli rozwiążą kontrakt, to zostanie wolnym agentem. Takich można podpisywać poza okienkiem.

1

@BorzyKrzys Coś w tym jest. Właśnie sobie przypomniałem jak wygląda Adam Van Bendler z czapką i bez.

1

@allien18 Na ten moment jeszcze nie muszę, ale zakładam drugi scenariusz.

3

Ciekawostka. Chociaż Oppenheimera wszyscy będą kojarzyć z konstrukcją bomby atomowej, to zajmował się on też innymi zagadnieniami w fizyce. Jako pierwszy wraz ze swoim studentem opisał między innymi matematyczny koncept grawitacyjnego zapadania się gwiazd w momencie wyczerpania się ich możliwości przeprowadzenia dalszej fuzji jądrowej, co zostało podwaliną mechanizmu formowania czarnych dziur w późniejszym czasie. Dziś mija 86 lat od opublikowania tej pracy.


0

@JanZagloba A ja jakoś wątpię i mam wrażenie, że to bardziej coś w stylu dobrej miny do złej gry. Po meczu z Holandią nikt niczego nie oczekuje, ale zobaczymy co w przypadku złego wyniku z Finlandią.

4

Jak obstawiacie atmosferę w szatni reprezentacji, można ją już kroić nożem czy jeszcze nie ten etap?


4

@Kozinho. Przecież nikt nie załatwi reparacji, patrząc na stan prawny tego tematu. To jest temat nie tyle polityczny, ile histeryczny.

1

@barcanawieki Polecam.

1

@MatBac1991 Nie
@Stinger_ Zdanie ekspertów podzielone.

1

@Tasde Wywal czerstwy i przerwij ten krąg, proste.

0

@aspr1me Jeszcze tylko powroty Błaszczykowskiego, Piszczka oraz Glika i jedziemy.

0

@FcPortoFan1999 Dobra hejt zadziałał, w drugim secie się rozkręca.

1

@tadzik447 @Rastafarnianin mały hejter ze mnie wypełzł, bo Leon dziś zatrzymywany przez Argentynę, aż szkoda patrzeć.

@FcPortoFan1999 bez przesady, tutaj jeden gracz nic nie wygra. Leon nie wygrywał sam, Polska w siatkę była dobra i przed nim. W koszu to ja nie wiem, kiedy istnieliśmy.

0

Jordan Loyd > Wilfredo Leon, czy odwrotnie? Zapraszam do dyskusji.

1

@Walker Nie sposób nie słyszeć "Call On Me". W sumie nawet nie znałem oryginału.

1

@Stinger_ Laughing in linear algebra lub jak kto woli zaśmiane po liniowo-algebrowemu.

1

Ale wielbłąd bramkarza.

4

To już 30 lat od kiedy wydano pierwszą grę z serii C&C, która defakto wyznaczyła standard tego, co dziś rozumiemy pod pojęciem RTS. Coś mnie boli w plecach, ale trzeba zebrać trochę kryształów tyberium.


3

@FCBparasiempre Pamiętam to, sezon w którym zacząłem kibicować.

1

@Pomimo27 Jest dalece prawdopodobne, że będzie tak, jak piszesz. Nie zmienia to faktu, że już teraz nasz pozycja jest za wysoka do realnych możliwości i o tym jest główny post.

6

@Pomimo27 Będziemy mieć więcej punktów na koniec niż Kazachstan i Cypr.

1

W sierpniu 2017, reprezentacja Polski z exploitowała system i zajmowała 5. miejsce w rankingu FIFA, gdzie na 10. i 11. miejscu była odpowiednio Francja i Hiszpania. Zdaje się, że mamy w tym doświadczenie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?