misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Stinger_ Jeżeli teoria wieloświatów jest prawdziwa, gdzieś istnieje świat, gdzie tak właśnie się dzieje.
0
@Kubsoleon I w baskecie, i w kopanej cienko.
3
@TR3YWAY A co może być w porządku z osobą, która cię pyta, którą księżniczką Disneya chciałbyś zostać, kiedy aplikujesz na senior developera?
1
@Kgorecki2500 Widzę, że w odpowiedzi już ktoś złomuje grokiem ten wpis i to jeszcze z duke'iem na avku. Java devs together strong.
2
@barcasempre późno, przeczytam wrażenia z rambli rano, zapewne ktoś wrzuci bramki.
0
A co gorsze nie wiadomo, którą z tych sytuacji łatwiej naprostować.
3
@MateS W sumie niegłupi pomysł, Loyd z Ponitką mieliby wtedy więcej miejsca. Trzeba tylko poprawić drużynowo statystykę przechwytów.
2
@Comentateiro mln? To chyba faktycznie na świecie jest 8 milionów ludzi.
PS Tak wiem, literówka, czepiam się.
1
@shinthps A czyli animacja dotyczy tych "nowych" TR. No to zapewne odpuszczę :) Podziękował.
12
Dziś mija 25 lat od kiedy wyemitowano w Polsce pierwszy odcinek Pokemonów. W sumie seria, którą zakończyłem na pierwszej generacji w tamtym okresie. Potem nie pamiętam, żebym się tym jarał. Dużo straciłem?
1
@shinthps Jest animowany serial Tomb Raider? Da się to oglądać, czy gniot?
0
@Bernard777 Liczę na słaby dzień Holendrów i 0:0.
1
@Luciano99 Bezczynność czasem rozwiązuje problemy, burzę najlepiej przeczekać.
0
@ZwyklyCuler48 0 - 0, żeby mnie nikt nie przedrzeźniał.
0
@damian16161212 Emm, ale my tu nie walczymy o wyjście z grupy, tylko o drugie miejsce. Walka o wyjście z grupy to relikt przeszłości.
2
W sumie ciekawy zbieg okoliczności, że jutro 5 rocznica.
3
@FCBparasiempre Ten oraz gol z Chelsea to jego najbardziej ikoniczne trafienia.
6
@Marusek Jakich wpadek? Wygrana to byłoby zaskoczenie i to dość duże.
Edit. Nie no wiara to jedno i zawsze się kibicuje do końca, ale też trzeba patrzeć realnie.
2
Flot w aut, tak należy żyć.
0
@D10SLEO Nie sądzę, żebyśmy urwali chociaż seta.
1
@FioletoweOczy Zawsze kiedy istnieją grupy interesów, można zapomnieć o obiektywności.
1
@gumaz Zapomniałem, że siatkówka. Podziękował.
0
@MesQueUnClub_87 Podziękował. Faktycznie z tego co widzę, od paru lat jest zmiana, która reguluje prędkość hulajnóg na DDR w ogóle (nie tylko przejazdy).
Swoją drogą widzę, że przepisy jak zwykle intuicyjne, hulajnogą można 20, ale rowerem zakładając, że to zabudowany już 50.
https://www.auto-swiat.pl/porady/prawo/wyjasniamy-jak-szybko-mozesz-jechac-hulajnoga-rowerem-motorowerem-i-innymi-pojazdami/vt5h2jn
Umówmy się jednak, że tłumaczenie tego, że mógł na skutek prędkości "niezauważyć" jest dziecinne, gdy:
- Nie miał zamiaru się zatrzymywać, co widać gdzie zatrzymał się pod koniec
- Jeśli nie jest w stanie zauważyć obiektów jadących 40 km/h, to może nie powinien jeździć, bo motocykle jeżdżą szybciej?
0
@MesQueUnClub_87 Podasz ten przepis o 20km/h? Zresztą nie wiem,co ma za znaczenie czy jedzie 30, czy 40, jeżeli popatrzysz, że samochód nie miał zamiaru się zatrzymywać, żeby rozejrzeć się przed przejazdem, patrząc na to jak daleko za pasami w 7 sekundzie filmu zatrzymuje się auto.
0
@Lanosss Ale przecież ciągle ci mówię, że tam jest przejazd, popatrz na jezdnie w 7 sekundzie, masz czerwony pas wymalowany na jezdni w poprzek.
0
@MesQueUnClub_87 Podasz punkt kodeksu drogowego czy czegoś, który o tym mówi?
2
@Lanosss A wiesz, że tam on jedzie po ścieżce i się tego nie robi?
1
@Lanosss Odpowiadając na pytanie z tweeta – ewidentnie kierowcy. Zmienia kierunek jazdy, więc musi ustąpić pierwszeństwa. Dużo jeżdżę rowerem, to widzę, że kierowcy z prawkiem z czipsów w dupie oczy mają.
12
@Criss18Barca Nie no, mnie nauczono, czym jest odwzorowanie walcowe równokątne nazywane też odwzorowaniem Merkatora.
0
@aspr1me Ja od meczu z Izraelem. Nie jesteśmy tacy sami.