2

@blakkudium @macio_944 jak coś to @Hshdhrhdh chodzi o ekstraklasę.

0

@esem91 Zaznaczmy, że zapewne PL ma z 8x więcej przychodów z praw do TV, i dzielą je równo. W LL dostaje się je według generowanego zainteresowania. Znowu "wolna amerykanka" libertarian przegrywa ze "sprawiedliwym społecznie" podziałem. Oh anyway...

0

@El Plutoninho Kiedyś za wysoka trawa, dziś sadzawki. Ogólnie bym nad tym nie płakał, tylko dostosował taktykę, in Flick we trust.

0

@Fermin Mówiłem, wspieraj młody.

1

@Rastafarnianin Trzeba strugać korek. Głupa czasem też.

0

@SinMistico i jego mafia też

1

@Fermin Wspieraj kolege z drużyny.

0

@Sau_Ron Ridge.
Edit. 33 sekundy.

0

@cracker Nie bardzo rozumiem, to 11V. Na tej stronie masz modele typu E5065I8 o tym mówiłem, jeśli chodzi o konfigurację. W każdym razie jeśli to nówka, a wszystkie mają karbonowe ramy, to sądzę, że za 1500E, czyli jakieś 6,5k PLN-ów nie da się dostać roweru z ramą z karbonu, więc będzie to dobry deal, jeśli chcesz się w rower wkręcić.

PS Albo coś mocno pomyliłeś, albo nie wiem, ktoś prowadzi rowerowy caritas.

2

@MsBarca 21-23 jest optymalne.

0

@Herato Paradoks dnia urodzin w wersji piłkarskiej.

1

@cracker Ale w sensie, że nowy? Generalnie to tam masz kilka jego konfiguracji od 2,7-4,5k włącznie z przerzutkami Di2 (elektroniczne). Nawet bym się nie zastanawiał, jak by oferowali te high-endowe za 4,5k, ale zakładam, że pewnie to musi być ta najtańsza wersja + mocno zużyty, wtedy ciężko powiedzieć, bo zależy ile musisz w niego jeszcze włożyć.

5

- Kogo nie znasz?
- Sławnych osób.


2

@mekston Na zdjęciu przefotoszopowane, zapewne pod zasięgi. W rzeczywistości bardziej będzie wyglądał jak korodujący.

6

Taka informacja, jak ktoś jeszcze nie wie. 7 września, chwilę po 18 będzie całkowite zaćmienie Księżyca, także widoczne z Polski. Ciekawe jak będzie z zachmurzeniem.


3

@gumaz Zakładając, że na dole leżą 9, wydaje się, że to Historyczny Upadek Japonii. Chociaż pewnie więcej osób kojarzy tę grę pod nazwą PAN.

1

@macio_944 Odwieczny problem: dobrze, szybko i tanio.

0

@mordini123 Ciekawe co jest modelem tych wyliczeń, bo Lech może zagrać 500 meczów z tego wyniku na Genk i imho nie awansuje w żadnym z nich.

12

@macio_944 Cóż szkodzi pobredzić.

1

@JohnKennedy Wziąłbym z tego samego serialu co @norbi77 Trinity Killera. Z Polskich seriali Tracza, z animowanych Johan Libert.

1

@blakkudium trzeba kiedyś przygotować piłkarskie "bingo".

0

@FcPortoFan1999 Jak tak pomyślę, to chyba nigdy nie byłem we Wrocławiu.

5

Dzisiaj 15. rocznica wrocławskiej libacji, która się nie wydarzyła.

0

@Rastafarnianin Czemu akurat samolot?

3

@FCBparasiempre Miałem wrażenie, że sprowadzono go do Barcy za późno tak, jak Suareza.

0

@FcPortoFan1999 To nie typ, tylko groźba odebrania obywatelstwa.

2

AI jak zawsze pomocne.


1

@Kgorecki2500 Nikogo w wodzie, nikogo leżącego, chmury. Pogoda nad polskim morzem to gra losowa z ujemną wartością oczekiwaną.
PS Wakacje tylko za granicą.

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?