2

@Sau_Ron Liver.

1

@blakkudium Flick znowu na farcie ucieka przed linczem.

0

@PatrykBarca z drugiej strony, że ktoś jeszcze się nie przyzwyczaił do "zwalniania" trenera jak nie ma 3-0 do przerwy.

1

@Hosh Dziwnie szyk zdania zestawiasz. Czasownik na końcu z Yodą lub japońskim kojarzy się.

0

@Filipem wychodzi na to, że PDW.

1

@Bolton w tej konfiguracji pizza na spodzie, ananas na górze. Ważniejsze pytanie brzmi, najpierw pizza czy ananas.

1

@Adran360 rzadko jem poza domem. Własnej roboty w tortilli, a tak to lawasz.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na dystanse, tego się nie da pokonać nie będąc na wspomagaczach.

1

@Kapitan hawk kiedyś to był skład
...

0

@D10SLEO To nie abstrakcja tylko exploit w systemie.

0

@4drian0 To był najlepszy "pasek ładowania": https://i.imgur.com/ycwkJRF.gif

1

@Trojanek23 Oczywiście, że brzmi to niepoważnie, bo Ekstraklasa ostatnio idzie do góry nie dzięki rodzimym piłkarzom, ale tym sprowadzanym z zagranicy. Jakbyś postawił na polskich ekstraklasowiczów, to dopiero byś zobaczył, jaki badziew można grać. Choć wtedy przynajmniej graliby na poziomie oczekiwań – nie byłoby żadnych.

5

@Frimpong Piękny przykład erystyki: antycypacja kontrargumentu. Na mnie nie działa, Gaucho ≫ Neymar.

5

Repka z golem. Jakby Repka dostał się do reprezentacji, to Repka grałby w reprezentacji, czy Reprezentacja w repce?

0

@pt9 Na logikę wydaje się, że zamknięte małe przestrzenie będą łatwiejsze w mapowaniu kamerą.

5

@Hosh Kasuj póki możesz.

0

@takisobiektos Też prawda, ale mimo wszystko Sommerowi na mecz z nami musiał wylosować się Kameni.

7

Co by było, gdyby.


4

1

@4drian0 **odczytano**

1

@shinthps Na ich miejscu już przy pierwszym podejściu wziąłbym urlop, przesiadka pewnie i tak w Tokio, pytanie, czy lot potem bezpośrednio do Kobe, czy może do Osaki, Kioto też blisko, byłoby co zwiedzać. 5-head move, bo bym teraz tylko urlop anulował.

2

@TaughtMule Aż się przypomniał ten klasyk:


2

@Pressinho Jeszcze jest ten format mema z Kaczyńskim, co siedzi przy kompie i coś robi z innym "szpecem". Informatyka jak się patrzy.

0

@D10SLEO Ogólnie to nie trzeba już zmieniać x na twitter, poprawili parser, linki są dobrze interpretowane as-is.

0

@Lisek Włożyli widelec do gniazdka z "powrotem na Camp Nou", to teraz po 5 razy sprawdzają, czy bezpieczniki są wyłączone.

5

@NeroTFP1 Flippery, całkiem spoko rozrywka.

2

@bart_azz
- Grecki heros lub klub piłkarski, na literę A?
- AC Milan

1

@Matt_i1992 No faktycznie, ciekawa sprawa, ale w pierwszej rundzie przeciwnik Lecha grał z drużyną z Albanii. Na wielu sportowych serwisach też piszą, że Lech zaczął od drugiej rundy. Widać flashscore nie ogarnia.

0

@Azazel_Pazuzu Gotowane (dwukrotnie) ziemniaki z mąką. Nie wiem, co za sadysta wymyślił takie połączenie...

1

@Matt_i1992 To jest druga runda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?