michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eto'o9 R10 Akurat wtedy fajnie się oglądało, bo zimą fajnie mecze wchodzą, ale największy minus był taki, że rozwaliło to sezon klubowy.
@JoeBlack O tak, no i Włosi w końcu pojechaliby na mundial xD
3
@Xaviball Akurat te topowe reprezentacje grają w przyzwoitych godzinach, więc te na pewno obejrzę
2
@JoeBlack Najlepiej niech każdy kraj na świecie zagra na mundialu, po co się ograniczać
4
@FcPortoFan1999 też o 4 rano, z Tunezją :D
Miałem w planach wstać na ten mecz...
12
Mundial rozpoczniemy z grubej rury
4 rano, Korea-Czechy, będę tam.
5
@Popitek12 Pewnie jest im z tego powodu wszystko jedno.
2
@fcbarcafan19 Ogólnie to mi szkoda Włochów, ale skoro Bośnia awansowała to życzę im jak najlepiej, głównie ze względu na Edina, świetny piłkarz i last dance na mundialu.
Grupę mają taką, że spokojnie mogą z niej wyjść.
5
Już się zdążyłem ucieszyć, ale wtedy sobie coś przypomniałem...
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2039359797615616366
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
5
Borek króciutko ze slavkiem
2
@July_6_BcN Obecny, oglądam.
38
@Comentateiro to jedynie pamięta
11
Same hity o fajnych godzinach, czekaMY
2
@Ilka Łączę się w bólu głowy, to chyba przez wczorajszy mecz Polski i Włochów
4
@lajcior 5 tysięcy za gornek, panie kto to widział
2
@Giwera Tylko wygrana Milanu w poniedziałek może nam poprawić humor :/
8
Włochy? Dramat
1
@Giwera Dzisiaj nie zaśniemy panie Janku. Dwa ciosy, boli.
9
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :|
4
@Kessie Tak bardzo potężna jak Victor Gyokeres :|
7
Golazo Pavlovicia
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
Twitter/X zapłonął i nie działa xd
1
Karol Świderski uciszył hejterów z La Rambli
4
@MirusAmisz Też na to liczymy jako ambasada Milanu
@Giwera No w Niemczech była skromna, a z Włochami znowu się może rozkręcić
7
Lewy w Milanie i okej.
Przejmujemy Ankę razem z jej bandą Hiszpanów
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@agaFCB Ja się nażarłem bigosu pod korek, ale było warto :|
1
@Ilka Już nie mam miejsca, trzeba będzie nowy regał dokupić :|
Czasem on szybciej pisze niż ja czytam.
2
@Ilka Chyba najlepiej zacząć czytanie od Forsta, chociaż ja sam zacząłem od Chyłki.
Teraz co wydaje, a robi to co 2 miesiące, to od razu kupuję i czytam.
Chciałem też przeczytać książkę jakiegoś nowego autora, ale czasu brak.
1
@Ilka Nie mam ulubionej książki ale mam ulubionych pisarzy - Mróz i Coben ;)
2
@Ilka Ja też lubię thrillerko - kryminałki
17
A na końcu truskawka na torcie, czyli mundial