2

@Eto'o9 R10 Akurat wtedy fajnie się oglądało, bo zimą fajnie mecze wchodzą, ale największy minus był taki, że rozwaliło to sezon klubowy.

@JoeBlack O tak, no i Włosi w końcu pojechaliby na mundial xD

3

@Xaviball Akurat te topowe reprezentacje grają w przyzwoitych godzinach, więc te na pewno obejrzę

2

@JoeBlack Najlepiej niech każdy kraj na świecie zagra na mundialu, po co się ograniczać

4

@FcPortoFan1999 też o 4 rano, z Tunezją :D
Miałem w planach wstać na ten mecz...

12

Mundial rozpoczniemy z grubej rury

4 rano, Korea-Czechy, będę tam.

5

@Popitek12 Pewnie jest im z tego powodu wszystko jedno.

2

@fcbarcafan19 Ogólnie to mi szkoda Włochów, ale skoro Bośnia awansowała to życzę im jak najlepiej, głównie ze względu na Edina, świetny piłkarz i last dance na mundialu.
Grupę mają taką, że spokojnie mogą z niej wyjść.

5

Już się zdążyłem ucieszyć, ale wtedy sobie coś przypomniałem...
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2039359797615616366
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

5

Borek króciutko ze slavkiem

2

@July_6_BcN Obecny, oglądam.

38

@Comentateiro to jedynie pamięta

11

Same hity o fajnych godzinach, czekaMY


2

@Ilka Łączę się w bólu głowy, to chyba przez wczorajszy mecz Polski i Włochów

4

@lajcior 5 tysięcy za gornek, panie kto to widział

2

@Giwera Tylko wygrana Milanu w poniedziałek może nam poprawić humor :/

8

Włochy? Dramat

1

@Giwera Dzisiaj nie zaśniemy panie Janku. Dwa ciosy, boli.

9

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :|

4

@Kessie Tak bardzo potężna jak Victor Gyokeres :|

7

Golazo Pavlovicia


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

1

Twitter/X zapłonął i nie działa xd

1

Karol Świderski uciszył hejterów z La Rambli

4

@MirusAmisz Też na to liczymy jako ambasada Milanu

@Giwera No w Niemczech była skromna, a z Włochami znowu się może rozkręcić

7

Lewy w Milanie i okej.
Przejmujemy Ankę razem z jej bandą Hiszpanów


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

2

@agaFCB Ja się nażarłem bigosu pod korek, ale było warto :|

1

@Ilka Już nie mam miejsca, trzeba będzie nowy regał dokupić :|

Czasem on szybciej pisze niż ja czytam.

2

@Ilka Chyba najlepiej zacząć czytanie od Forsta, chociaż ja sam zacząłem od Chyłki.
Teraz co wydaje, a robi to co 2 miesiące, to od razu kupuję i czytam.
Chciałem też przeczytać książkę jakiegoś nowego autora, ale czasu brak.

1

@Ilka Nie mam ulubionej książki ale mam ulubionych pisarzy - Mróz i Coben ;)

2

@Ilka Ja też lubię thrillerko - kryminałki

17

A na końcu truskawka na torcie, czyli mundial

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?