michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@urbipl panie ale to zapierdziela :D
Stres max przed wielką Albania.
2
@Karol145 Maximiliano Wielki ogarnie nam 8 LM
7
Milan też ma dużo lig miszczuf ale się tak nie chwali jak niektórzy
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
3
@Giwera Dzisiaj na dwa ekrany lecimy panie Janku
1
@July_6_BcN Znam ten ból ;)
1
@July_6_BcN Ja też, kijowa godzina na skoki :|
1
@July_6_BcN oglądasz kwalifikacje?
1
@Giwera Jak mawia klasyk - nadszedł dzień dzisiejszy :D
9
Perez kazał tak powiedzieć
1
@Giwera No wiem, to co zawsze!
1
@Giwera Też cisza i spokój, co oglądaMY?
1
@Giwera Witaj, co słychać dżony?
6
I cyk, 6 minuta Ewa Pajor z golem, easy
1
@marcin62 No to tak jak ja, też grałem w GTA i inne tego typu.
Ale gdybym miał dzieci to raczej bym nie pozwolił im grać w takie gry xD
Tak swoją drogą to widzę, że na Steamie jest Postal za 3 zł do kupienia :D jak nie grałeś to polecam
1
@marcin62 Tymczasem ja jako 9 latek grający w Postal 2 i okej :P
2
Ale poleciał
2
@Karol145 Xabi nie rozdawał
Arbeloa > Xabi
5
@Giwera W takich warunkach wywiad przeprowadzać. Ale wytrzymał, szacun Adrian
4
@July_6_BcN No niestety, takie czasy, czekam aż ktoś odkryje kulturę osobistą na nowo i nazwie to trendem. :|
15
Ważne info przed jutrzejszym meczem
2
@gumaz Miałem 11 lat, panie Gumaz. Pewnie o tej porze była lekcja przyrki :|
2
@July_6_BcN ale klimacik top ;)
5
Wcale bym się nie zdziwił xd
2
@Katalończyk 99 @Giwera to ogarnie
6
Thiago Cionek legenda
@FcPortoFan1999 do kadry go?
2
@majkiii Właśnie ci odpowiedział kolega który nas tutaj dobrze zna.
Co prawda po godzinie, ale na kawiarence nie ma pośpiechu xd
2
@Derean Na szczęście nie jest od EA, bo oni potrafią tylko wszystko zepsuć tak jak w 2015 roku.
1
@Derean Istnieje, po 2 latach od usunięcia przywrócili w 2017 roku i działa do dzisiaj, jest całkowicie darmowa. Teraz nazywa się Rising Hub.
Ogarnij sobie, trochę ludzi jeszcze gra.
VP jest za free i kupujesz sobie ciuchy, bronie, super sprawa :D
@Fog_W_1899 Tak, ta animowana.
2
@Fog_W_1899 Battlefield Heroes jest mega dobre, nawet po latach się bardzo dobrze gra
1
@Ilka Musi się polansować bo się udusi ;)