2

@urbipl panie ale to zapierdziela :D
Stres max przed wielką Albania.

2

@Karol145 Maximiliano Wielki ogarnie nam 8 LM

7

Milan też ma dużo lig miszczuf ale się tak nie chwali jak niektórzy


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

3

@Giwera Dzisiaj na dwa ekrany lecimy panie Janku

1

@July_6_BcN Znam ten ból ;)

1

@July_6_BcN Ja też, kijowa godzina na skoki :|

1

@July_6_BcN oglądasz kwalifikacje?

1

@Giwera Jak mawia klasyk - nadszedł dzień dzisiejszy :D

9

Perez kazał tak powiedzieć

1

@Giwera No wiem, to co zawsze!

1

@Giwera Też cisza i spokój, co oglądaMY?

1

@Giwera Witaj, co słychać dżony?

6

I cyk, 6 minuta Ewa Pajor z golem, easy

1

@marcin62 No to tak jak ja, też grałem w GTA i inne tego typu.
Ale gdybym miał dzieci to raczej bym nie pozwolił im grać w takie gry xD
Tak swoją drogą to widzę, że na Steamie jest Postal za 3 zł do kupienia :D jak nie grałeś to polecam

1

@marcin62 Tymczasem ja jako 9 latek grający w Postal 2 i okej :P

2

Ale poleciał

2

@Karol145 Xabi nie rozdawał
Arbeloa > Xabi

5

@Giwera W takich warunkach wywiad przeprowadzać. Ale wytrzymał, szacun Adrian

4

@July_6_BcN No niestety, takie czasy, czekam aż ktoś odkryje kulturę osobistą na nowo i nazwie to trendem. :|

15

Ważne info przed jutrzejszym meczem

2

@gumaz Miałem 11 lat, panie Gumaz. Pewnie o tej porze była lekcja przyrki :|

2

@July_6_BcN ale klimacik top ;)

5

Wcale bym się nie zdziwił xd

2

6

Thiago Cionek legenda


@FcPortoFan1999 do kadry go?

2

@majkiii Właśnie ci odpowiedział kolega który nas tutaj dobrze zna.
Co prawda po godzinie, ale na kawiarence nie ma pośpiechu xd

2

@Derean Na szczęście nie jest od EA, bo oni potrafią tylko wszystko zepsuć tak jak w 2015 roku.

1

@Derean Istnieje, po 2 latach od usunięcia przywrócili w 2017 roku i działa do dzisiaj, jest całkowicie darmowa. Teraz nazywa się Rising Hub.
Ogarnij sobie, trochę ludzi jeszcze gra.
VP jest za free i kupujesz sobie ciuchy, bronie, super sprawa :D

@Fog_W_1899 Tak, ta animowana.

2

@Fog_W_1899 Battlefield Heroes jest mega dobre, nawet po latach się bardzo dobrze gra

1

@Ilka Musi się polansować bo się udusi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?