michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Tylko że dla Ciebie każde zdjęcie Pedriego jest hot XD
2
@July_6_BcN Też pasuje, trzeba się będzie przyzwyczaić ;)
5
Arsenal goool, potężny Gyoko
2
@July_6_BcN A to ty Julia, nie poznałem Cię :x
2
@Giwera Pan Janek w gorących, duma
28
Tak
4
@Giwera Maximiliano prowadź jutro po zwycięstwo z Lazio! :D
1
@Giwera CzekaMY, Panie Dżony.
3
@Vegeta88 jak my się Albanii boimy a gdzie dalej XD
7
Warto było powiększać mundial dla takich hitów
@Giwera
1
@FcPortoFan1999 No ta, nasza liga jest nieprzewidywalna :D
1
@FcPortoFan1999 No i oby tak właśnie było
1
@Giwera Jutro Lech z 4 porażką z rzędu, prawda kumpel @FcPortoFan1999 ?
2
@FcPortoFan1999 Oski którą Radomiankę byś chciał pocieszać po meczu?
1
@Giwera No pan Janek nie podpierał ściany tylko najładniejszą laskę bajerował. Tak żem właśnie myślał.
2
@FcPortoFan1999 Tylko Leszek się wykrzaczył
@Czajka90 Tak, tak, tłumacz się, panie Czajka
2
@July_6_BcN Kolejny po @FcPortoFan1999 dramat z wami
1
@TR3YWAY Iranek też @Giwera
3
@July_6_BcN Mamy sztamę, prawda Julka
Nie bój się @FcPortoFan1999 nawet z fantazjami jest niegroźny
2
@FcPortoFan1999 No pewno że mają, dlatego tu jestem
@Giwera Zgadzam się :D
3
@Giwera Nie zdradzaj co mi wysyłasz, panie Janku erosomanie ty xd
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN rozkręca się nam Oski
3
@July_6_BcN Ogarniemu mu jakąś nie w jego guście, ale jak ucieknie to już nie będzie to moja wina
@FcPortoFan1999 Może jakaś legionistka?
2
@FcPortoFan1999 No to mówię ci przyjeżdżaj, nie masz daleko eh
1
@July_6_BcN No wiem, że będzie jak piąte koło u wozu, ale chciałem mu pomóc żeby całe życie nie musiał oglądać Ekstraklasy.
4
@July_6_BcN Idealna dla @FcPortoFan1999
Ja to jednak wolę blondynki
2
@kubix05 Ja też nie byłem orłem z matmy :|
1
@July_6_BcN Spokojnie, Oski ma dystans do siebie :D
2
@July_6_BcN To nasłuchuj, ten przystojny to będę ja :)
3
@FcPortoFan1999 Dobra, dobra, to umówieni, szczegóły na privie
3
@FcPortoFan1999 Dobrze, że Michał, a nie Oski, robisz postępy!
A ja pamiętam, ale nic nie szkodzi, i tak lecimy
@MessiForeverTheBest skoro to działa w Pozku to jak najbardziej:v