1

@July_6_BcN Tylko że dla Ciebie każde zdjęcie Pedriego jest hot XD

2

@July_6_BcN Też pasuje, trzeba się będzie przyzwyczaić ;)

5

Arsenal goool, potężny Gyoko

2

@July_6_BcN A to ty Julia, nie poznałem Cię :x

2

@Giwera Pan Janek w gorących, duma

28

Tak

4

@Giwera Maximiliano prowadź jutro po zwycięstwo z Lazio! :D

1

@Giwera CzekaMY, Panie Dżony.

3

@Vegeta88 jak my się Albanii boimy a gdzie dalej XD

7

Warto było powiększać mundial dla takich hitów


@Giwera

1

@FcPortoFan1999 No ta, nasza liga jest nieprzewidywalna :D

1

@FcPortoFan1999 No i oby tak właśnie było

1

@Giwera Jutro Lech z 4 porażką z rzędu, prawda kumpel @FcPortoFan1999 ?

2

@FcPortoFan1999 Oski którą Radomiankę byś chciał pocieszać po meczu?

1

@Giwera No pan Janek nie podpierał ściany tylko najładniejszą laskę bajerował. Tak żem właśnie myślał.

2

@FcPortoFan1999 Tylko Leszek się wykrzaczył
@Czajka90 Tak, tak, tłumacz się, panie Czajka

2

@July_6_BcN Kolejny po @FcPortoFan1999 dramat z wami

1

@TR3YWAY Iranek też @Giwera

3

@July_6_BcN Mamy sztamę, prawda Julka

Nie bój się @FcPortoFan1999 nawet z fantazjami jest niegroźny

2

@FcPortoFan1999 No pewno że mają, dlatego tu jestem

@Giwera Zgadzam się :D

3

@Giwera Nie zdradzaj co mi wysyłasz, panie Janku erosomanie ty xd

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN rozkręca się nam Oski

3

@July_6_BcN Ogarniemu mu jakąś nie w jego guście, ale jak ucieknie to już nie będzie to moja wina

@FcPortoFan1999 Może jakaś legionistka?

2

@FcPortoFan1999 No to mówię ci przyjeżdżaj, nie masz daleko eh

1

@July_6_BcN No wiem, że będzie jak piąte koło u wozu, ale chciałem mu pomóc żeby całe życie nie musiał oglądać Ekstraklasy.

4

@July_6_BcN Idealna dla @FcPortoFan1999
Ja to jednak wolę blondynki

2

@kubix05 Ja też nie byłem orłem z matmy :|

1

@July_6_BcN Spokojnie, Oski ma dystans do siebie :D

2

@July_6_BcN To nasłuchuj, ten przystojny to będę ja :)

3

@FcPortoFan1999 Dobra, dobra, to umówieni, szczegóły na privie

3

@FcPortoFan1999 Dobrze, że Michał, a nie Oski, robisz postępy!
A ja pamiętam, ale nic nie szkodzi, i tak lecimy
@MessiForeverTheBest skoro to działa w Pozku to jak najbardziej:v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?