10

Legia klasycznie :D

1

@July_6_BcN Nie martw się, kolorowe osoby zawsze rzucają się w oczy w szarym tłumie :x

2

@July_6_BcN No i fajnie, że masz patent na barwy w szarości ^^

1

@July_6_BcN Szarość bywa ciężka, zwłaszcza kiedy trwa za długo. ;/

1

@July_6_BcN Czasem nie robimy tego celowo, po prostu życie trochę nas przytłacza..

1

@July_6_BcN Prawda, ale kiedyś może będzie lepiej..

9

Jak w życiu – najpierw kolorowe dzieciństwo, potem szara dorosłość. :P

2

@Kgorecki2500 a ja byłem w Rzymie i nie kupiłem :/ trzeba będzie kiedyś wrócić

1

@Giwera z Milanem już grali, teraz mogą wszystko wygrywać.

1

@takisobiektos @Giwera prosty przepis na scudetto

2

Dobrze jest mieć takiego fachowca na ławce :P


@Giwera @takisobiektos @Karol145

1

@Popitek12 @Giwera poradziłbyś sobie, łobuzie?

5

Piękna fota
@Giwera @takisobiektos @Karol145

11

"Ja chcę tylko grać w piłkę"


2

@Kapitan hawk W każdej. Camavinga dzisiaj znowu bezkarny, 0 kartek

1

@karolszymek Galaxy s26 Ultra,
ja go kupuję w tym roku

7

Legia też sobie ogląda przed telewizorem

5

@Kgorecki2500 Hesoyam

1

@takisobiektos @Giwera @Karol145 przegapiłem to podczas oglądania, żałosne zachowanie Fabregasa ;p

7

To chyba nie będzie ten sezon

1

Sędziowie nie pomagają jak w Serie A i Inter nie ogarnia (:

1

Gooool Rafa Leao!

@Giwera @takisobiektos @Karol145

2

@Kgorecki2500 w Neapolu zjadłem najlepszą pizzę w życiu

9

I am Jose Mourinho xD

1

@mientusek1407 Tchouameni w 2 ostatnich meczach grał jak profesor, Camavinga natomiast w unikaniu kartek jest mistrzem, sędziowie są ślepi na jego faule

20

Pięknie panie Otamendi

5

A jednak Vinicjus wyprzedza Trubina w bramkach w LM

4

No mam taką nadzieję, ostatnio nie zawiedli :D

Trubin dzisiaj wyprzedza Vinicjusa w liczbie goli

2

Ale pograli Juventusiarze i jakie golazo

@Giwera trzeba tak było grać z Interem xd

2

@Giwera miałem nie oglądać, ale jednak obejrzę, nazwiska zachęcają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?