michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Betis łączy się z nami w bólu,
admin TOP :D
1
@Giwera Byleby wygrali, Inter gra z Juve dzień później, jest nadzieja :P
1
@Giwera Też się zdziwiłem :D stary dziad już
7
Wina Footrolla
5
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy Pizą a AC Milanem i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145
3
@blakkudium Niech go lepiej zostawią w spokoju
@Giwera
1
@mordini123 Żadnego ciekawego meczu nie ma na jaki można by pójść na stadion, szkoda że spadli do B
3
@KujawiakA Dwa i basta
2
@Giwera Czwóreczkę im wklepiemy na lekko
3
@draxidox a piątek trzynastego dopiero przed tobą
2
@agaFCB W twojej głowie cały czas jest Carlitos
4
@Jakchcesz @agaFCB Jestem przyzwyczajony do porażek
@Azi słabo, bo nie zadziałało..
9
@agaFCB Masz wiertarkę w domu?
3
@macio_944 Tak rozpuścisz jak Jesse z Breaking Bad
2
@Misiusessi ja miałem i do dzisiaj nie wiem co to oznacza xD ale nadal żyję
4
@Filipem przypi.. przywal mu gazetą to wyżej nie poleci
2
@A4ron Usunęli w pewnym momencie, też bym poczytał xD
2
@Katalończyk 99 wspomnienia odblokowane XD
@gumaz pamiętałem zawsze i używam do dzisiaj
6
Jeszcze sobie chłop strimuje xD
1
@MOLESTA no to całe szczęście xD
1
@MOLESTA A przed nami jeszcze dogrywka tego meczycha
@Giwera
5
West Hamelona :P
3
@vangoor Pisał z inną jak byli razem ale mu wybaczyła, piękna para z 3 dziećmi
4
@July_6_BcN Nawet Deschwanden lepiej mówi po polsku niż Pietrek :/
2
@FcPortoFan1999 lepiej skaczący trener niż skaczący komentator
1
@Giwera Como i Milan moi ulubieńcy :D
1
@misterio Premier League zawsze warto oglądać
1
@July_6_BcN Nie przepadam za mikstami, ale obejrzę
2
@July_6_BcN A ja myślałem że dopiero w sobotę są skoki xd
2
@FcPortoFan1999 i nie dowieźli, wykrakałem :/