michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Ja tam w ogóle nie mogę zrozumieć jej zachowania xd z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża i Roberta przy okazji.
1
@July_6_BcN no bo Anka ma za dużo pokus wokół siebie :|
1
@Chimera dobrze tato
2
@Gaucho Lepiej nie mieć żony
2
@FcPortoFan1999 Trzymam kciuki żeby wygrali, ale no pewne rzeczy się nie wydarzą
2
@Katalończyk 99 czyli przegrają jak mistrzostwo 3 lata temu w ostatniej kolejce xdd
3
@Vegeta88 drugi Vegeta może tylko pomarzyć
1
Leszek już przegrywa XD
3
@takisobiektos @Giwera Magic Mike zostaje? TOP wiadomość
2
@addept w sądzie z @July_6_BcN to wy nie macie szans
2
@July_6_BcN To chyba dobrze, nuda nam nie grozi
1
@July_6_BcN Tak myślisz?;)
4
@esem91 old but gold
2
@July_6_BcN Zapamiętam to
7
Lewy rozpoczął łowy po wypowiedziach żony
1
@July_6_BcN :/
2
@July_6_BcN Teraz może być tylko lepiej :*
1
@July_6_BcN Nie może być aż tak źle, muszą być jakieś pozytywy ;)
1
@July_6_BcN to będzie długie posiedzenie xd
2
@July_6_BcN opowiesz przy kawce.
Przynajmniej @gumaz wyprzedził mnie w gorących
2
Wiktor nie tylko dobrze wygląda, ale i strzela gole, krótko mówiąc napastnik idealny.
2
Szok, niedowierzanie - Jokeres z golem
1
@July_6_BcN co ci zrobiła że mogłoby dojść do rękoczynów XD
Też bym najchętniej spał w ten dzień, ale skoro jest z kim go spędzać to pół biedy
1
@July_6_BcN A ja tam nie mam ciśnienia żeby sylwester był nie wiadomo jaki :P
Nawet nie lubię bo zaraz mam uro i rok więcej
2
@July_6_BcN piccolo zawsze spoko. Miałem grypę ale rok wcześniej, sylwester był spędzany w domu przez to :|
1
@July_6_BcN z kumpelą :D
Ja nawet na 18 nie piłem, takie postanowienie noworoczne
0
@July_6_BcN ja od sylwestra
3
@Kessie zabierasz robotę @blakkudium?
3
Zubi zubi zuuuu gol, 1:0 armatki
1
@FcPortoFan1999 U mnie, tak będzie.