1

@July_6_BcN Ja tam w ogóle nie mogę zrozumieć jej zachowania xd z każdą kolejną wypowiedzią się pogrąża i Roberta przy okazji.

1

@July_6_BcN no bo Anka ma za dużo pokus wokół siebie :|

1

@Chimera dobrze tato

2

@Gaucho Lepiej nie mieć żony

2

@FcPortoFan1999 Trzymam kciuki żeby wygrali, ale no pewne rzeczy się nie wydarzą

2

@Katalończyk 99 czyli przegrają jak mistrzostwo 3 lata temu w ostatniej kolejce xdd

3

@Vegeta88 drugi Vegeta może tylko pomarzyć

1

Leszek już przegrywa XD

3

@takisobiektos @Giwera Magic Mike zostaje? TOP wiadomość

2

@addept w sądzie z @July_6_BcN to wy nie macie szans

2

@July_6_BcN To chyba dobrze, nuda nam nie grozi

1

@July_6_BcN Tak myślisz?;)

4

@esem91 old but gold

2

@July_6_BcN Zapamiętam to

7

Lewy rozpoczął łowy po wypowiedziach żony

1

2

@July_6_BcN Teraz może być tylko lepiej :*

1

@July_6_BcN Nie może być aż tak źle, muszą być jakieś pozytywy ;)

1

@July_6_BcN to będzie długie posiedzenie xd

2

@July_6_BcN opowiesz przy kawce.
Przynajmniej @gumaz wyprzedził mnie w gorących

2

Wiktor nie tylko dobrze wygląda, ale i strzela gole, krótko mówiąc napastnik idealny.

2

Szok, niedowierzanie - Jokeres z golem

1

@July_6_BcN co ci zrobiła że mogłoby dojść do rękoczynów XD
Też bym najchętniej spał w ten dzień, ale skoro jest z kim go spędzać to pół biedy

1

@July_6_BcN A ja tam nie mam ciśnienia żeby sylwester był nie wiadomo jaki :P
Nawet nie lubię bo zaraz mam uro i rok więcej

2

@July_6_BcN piccolo zawsze spoko. Miałem grypę ale rok wcześniej, sylwester był spędzany w domu przez to :|

1

@July_6_BcN z kumpelą :D
Ja nawet na 18 nie piłem, takie postanowienie noworoczne

0

@July_6_BcN ja od sylwestra

3

@Kessie zabierasz robotę @blakkudium?

3

Zubi zubi zuuuu gol, 1:0 armatki

1

@FcPortoFan1999 U mnie, tak będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?