michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jesteśmy bliżej 2050 roku niż 2000, smutne
2
@kanver_ odwróć tabelę, Legia na czele XDD
3
@gumaz plus jest taki że @FcPortoFan1999 będzie mógł obejrzeć za tydzień każdy mecz Ekstraklasy w spokoju
6
@MesQueUnClub_87 albo 1234 xD
5
No nieźle xD
9
@Fog_W_1899 zepsutym i nudnym Milanie?
Milan to wielki klub, ma 7 lig miszczów
@Giwera
0
@gumaz Mam kontakt z dwiema kumpelami i kumplem. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pochodzę z Wielkopolski, więc widujemy się raz w miesiącu jak wracam, a parę razy w roku oni wpadają do mnie.
10
Endrick ma ewidentnie dobry czas
4
@Aragorn33 Kibicem się jest a nie bywa
@Giwera
2
@MessiForeverTheBest Właśnie mistrz wchodzi na parkiet
1
Wchodzi Fullkrug i Pulisic i lecimy po 2 gola
2
@takisobiektos z 3 razy uratował Milan w polu karnym
2
Po tej pierwszej połowie można się zakochać na nowo w Allegriball
@Giwera
1
@Azazel_Pazuzu gol potężnego Niclasa Fullkruga na żywo? Zazdro
@Giwera
4
Czas na Allegriball
@Giwera
1
@Giwera Niech tylko Milan nie zepsuje mi dobrego weekendu :D
9
Jaki podobny do Antka Griezmanna
3
Wracamy powiedział @Kessie :D
2
@blakkudium @Giwera i słusznie.
2
@Giwera To jest Pan Piłkarz!
2
Como jest piękne, szkoda że nie mogę oglądać.
Kolejna manita na Torino.
A nawet 6:0, wow wow
@Giwera
2
@July_6_BcN ja też jestem dziwny
3
@MirusAmisz Właśnie to chyba nie jest z BB, bo też nie kojarzę tej sceny
@Kessie skąd to wziąłeś?
4
@FcPortoFan1999 Breaking Bad
1
@Chimera na pewno
@Bolton to sprawdzi
1
@Chimera Gdzie to widzisz jak ma prywatne?? Aha, dobra widzę. Może literówka XD
3
@kamillapl ma ciekawe zainteresowania
2
Można wyłączyć
@Giwera
1
@Giwera Przepiękny widok, oby Krzywa Wieża w Pizie to utrzymała
1
@Sysia11 a z Barceloną oczywiście miał mecz życia