6

Jesteśmy bliżej 2050 roku niż 2000, smutne

2

@kanver_ odwróć tabelę, Legia na czele XDD

3

@gumaz plus jest taki że @FcPortoFan1999 będzie mógł obejrzeć za tydzień każdy mecz Ekstraklasy w spokoju

6

@MesQueUnClub_87 albo 1234 xD

5

No nieźle xD

9

@Fog_W_1899 zepsutym i nudnym Milanie?
Milan to wielki klub, ma 7 lig miszczów

@Giwera

0

@gumaz Mam kontakt z dwiema kumpelami i kumplem. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pochodzę z Wielkopolski, więc widujemy się raz w miesiącu jak wracam, a parę razy w roku oni wpadają do mnie.

10

Endrick ma ewidentnie dobry czas

4

@Aragorn33 Kibicem się jest a nie bywa

@Giwera

2

@MessiForeverTheBest Właśnie mistrz wchodzi na parkiet

1

Wchodzi Fullkrug i Pulisic i lecimy po 2 gola

2

@takisobiektos z 3 razy uratował Milan w polu karnym

2

Po tej pierwszej połowie można się zakochać na nowo w Allegriball

@Giwera

1

@Azazel_Pazuzu gol potężnego Niclasa Fullkruga na żywo? Zazdro

@Giwera

4

Czas na Allegriball



@Giwera

1

@Giwera Niech tylko Milan nie zepsuje mi dobrego weekendu :D

9

Jaki podobny do Antka Griezmanna

3

Wracamy powiedział @Kessie :D

2

@blakkudium @Giwera i słusznie.

2

@Giwera To jest Pan Piłkarz!

2

Como jest piękne, szkoda że nie mogę oglądać.
Kolejna manita na Torino.
A nawet 6:0, wow wow

@Giwera

2

@July_6_BcN ja też jestem dziwny

3

@MirusAmisz Właśnie to chyba nie jest z BB, bo też nie kojarzę tej sceny
@Kessie skąd to wziąłeś?

4

@FcPortoFan1999 Breaking Bad

1

@Chimera na pewno
@Bolton to sprawdzi

1

@Chimera Gdzie to widzisz jak ma prywatne?? Aha, dobra widzę. Może literówka XD

3

@kamillapl ma ciekawe zainteresowania

2

Można wyłączyć
@Giwera

1

@Giwera Przepiękny widok, oby Krzywa Wieża w Pizie to utrzymała

1

@Sysia11 a z Barceloną oczywiście miał mecz życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?