0

@July_6_BcN Teraz możesz iść spać bo tu już nic ciekawego się nie wydarzy :*

2

@GeneralXavi dobrze że @July_6_BcN nie zdążyła przeczytać
Ale jak wypiłeś to masz wybaczone

3

@July_6_BcN 1996, matematyka się kłania!
@GeneralXavi ale cringówa dude.
I usunął jak go pocisnęliśmy @TedeFCB

6

@GeneralXavi a ja mam 26, jak sobie przypomnę to mnie to szokuje, masakra jak ten czas zap...

2

@FcPortoFan1999 jak to będzie wyglądać tak jak na KMŚ z przekładaniem meczów przez burzę to będzie kicha

2

@FcPortoFan1999 dobrze że jest nagrywanie. Ale na EURO może wstanę, Polacy jak się zakwalifikują to chyba o 4 rano będą grać

1

@July_6_BcN Jak wstanę to obejrzę z odtworzenia i tyle

1

@Chimera Nie obrażaj pan dobre?

1

@FcPortoFan1999 w niedzielę o 3 w nocy?!

2

Jedyny dzień jutro co się można wyspać to ci dadzą skoki na 7:15 :|

3

@Batys zrobimy 10 razy więcej, oni nie są gotowi...

2

@July_6_BcN To dobrze, że przegapiłem bo foch gwarantowany. :D

1

@July_6_BcN Nie chcesz wygrać?

1

@Xaviball wiadomo że na @July_6_BcN chciałem zagłosować
@July_6_BcN wybacz, to już ten wiek...

0

@FcPortoFan1999 To nie wybór to skleroza.

3

@macio_944 Mogłeś mi przypomnieć, wstyd

3

Zapomniałem zagłosować. :|

2

@Gaucho Nico, Micky TOP ale za dużo kontuzji
No i Kane oczywiście

6

Pioter hehe ma dzisiaj urodziny, ostatnia trójka z przodu


4

No i okej @Giwera @Forza_Juve

10

Xabi ma rację

12

Humor gitówa

2

@PiotrekAkReal Jasne możesz, ulżyj sobie w ten kiepski dla ciebie wieczór :D

17

Odpadli z dwóch najmniej ważnych trofeów i skupiają się na LM i lidze
XDDDDddd

33

Xabi Alonso pozdrawia pereza

2

Notatnik upadł po raz pierwszy

1

Śmiałem się z Mastantuona i za sekundę strzelił :/

2

60 milionów za cienkiego Mastantuona i okej

15

Jutro Arbeloa out, Raul Gonzalez in

14

Ostatnio tak słaby Real widziałem 4 dni temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?