michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Agata2526 a szkoda bo masz ciekawe zainteresowania..
3
@Eklerek @Agata2526 odpisala, mogę umierać xD
1
@Eklerek jak @Agata2526 mi odpisze to możesz brać Julie Lopez
4
@Eklerek wróciła @Agata2526 odpisz
1
@Eklerek jak napisałem to już nie jest XD
1
@Agata2526 odezwij się chociaż raz w każdym roku
1
Chciałbym zeby ktoś na mnie tak patrzył jak Szpakowski na Lewandowskiego
0
@ZuczekFCB1899 Znaleźć inną
1
Od 10 minut laski nie strzeliły gola, skończyły się
Edit 12:1, nie dziękujcie
2
@July_6_BcN naprawdę miała zawał serca :'(
0
Dzisiaj tą całą galę mistrzów sportu bierze nie kto inny jak Paweł Fajdek
1
@July_6_BcN brawo @ewa 2412
1
@FcPortoFan1999 Podobna na zdjęciu, może to naprawdę ona
0
@Comentateiro Ja też co nie co wydukam, ale chciałbym to robić na wyższym poziomie
4
@FcPortoFan1999 ma nawet konto tutaj - @ewa 2412
0
@Wossi61FCB Jeszcze się nie nauczyłeś? :D
Ja 2,5 roku już
0
Uczy się ktoś hiszpańskiego?
8
Tego jeszcze nie widziałem xD
1
Exeter strzela na 1:9, ale późno już na odrobienie start!
0
Baturina golazo!
0
@Conradxc Gdzie wady?
0
@Frimpong WKS wygra, Egipt nic nie gra, chyba że się zepną w końcu
8
@Andi18 Zwłaszcza że tak samo wyglądających lasek może mieć na pęczki. Piłkarze nigdy nie grzeszyli inteligencją.
0
@Katalończyk 99 Papszun go weźmie w obroty i będzie crackiem
1
Karim Adeyemi poinformował władze Borussii, że chce odejść z drużyny na prośbę swojej dziewczyny.
Loredana powiedziała Adeyemiemu, że zamiast Dortmundu chciałaby mieszkać w dużym europejskim mieście.
https://x.com/i/status/2009909765648916938
A Victor Gyokeres zostawił dziewczynę dla klubu...
0
@July_6_BcN To była jeszcze lepsza od mojej, myślałem że gorzej być nie może :D
A Kamil chyba serio się oszczędza.
0
@July_6_BcN To sobie poradzisz... Ja dostawałem zawsze tróje, bo pani nie doceniała moich zdolności..
0
@July_6_BcN Mogę Ci pomóc, na polskim byłem dobry w rozprawkach i laniu wody xD
0
@July_6_BcN Ty już napisałaś?
14
@Bzyczekk Dobrze mu z oczu patrzy, wydaje się dobrym człowiekiem.