0

A ja myślałem, że na La Bambli w czasie pracy jest spokojnie

12

Od 5 minut jestem kibicem FC Porto i już mnie ta Benfica wkurza

4

@clyde no z polityką to w punkt, ani mnie nikt nie przekona ani ja nikogo, przerabiałem to dużo razy.
Zresztą po ostatnich wyborach mam dosyć polityki.

0

@clyde jak nie dyskusja o śmierci, to religia, jeszcze polityki brakuje i będziesz miała komplet

0

@Eklerek zostawiła go? Podobno gdzieś wyjechała za granicę, z tego co kojarzę

0

@Eklerek poznać się na la bambli nieźle
@July_6_BcN to jeszcze nie było ze mną tak źle że nie dostałem ignora

4

@MesQueUnClub_87 za dużo wolnego. Ja miałem to samo, zasypiałem o 4 i budziłem sie o 11 od sylwestra.
Dzisiaj sie postarałem i zasnąłem o 2:30 żeby w miarę dzisiaj funkcjonować.

0

@July_6_BcN jak ja też jestem nachalny to przepraszam :D

0

@Eklerek Serio, kogo? Tego akurat nie wiedziałem

1

@Zbyszard W niedzielę o 20:00

4

@Lanosss @July_6_BcN no masz rację, nie masz łatwo XD

0

@July_6_BcN ahh zmiana maila, wiedziałem że niektórym się zmienia data ale nie wiedziałem dlaczego.
Ja kojarzę bo mało tu dziewczyn na La Bambli

0

@July_6_BcN Jakie dane? Nie kojarzysz jej?
Ona też blondi :D

0

@Bzyczekk @misiulator Mi się sama data przestawiła na fb dzień wcześniej, ale najważniejsi oczywiście pamiętali o moich urodzinach.

0

@July_6_BcN mnie już łupie :(
Julka nie w pracy?

0

@czosnekfcb bardzo, polecam

1

@July_6_BcN no wiem, żartuję sobie :D
Zresztą wcześniej się nie udzielałem tak często jak w ostatnich dniach xd

1

@Fc112 ja w sumie nie gram za dużo, zazwyczaj w te same.
No w tym roku czekam na GTA 6 jak większość:D

1

@Fc112 ogarnij sobie, jeśli lubisz strzelanki.
Ta gra to moja gra dzieciństwa w sumie, stara jak świat, została usunięta w 2015 roku a 2 lata później ludzie ją przywrócili i jest całkowicie darmowa

0

@July_6_BcN jestem tu od 2016 roku :D

0

@Fc112 jedna jedyna w jaką gram, rising hub, internetowa, całkowicie darmowa

0

@July_6_BcN A nie znasz?

0

@July_6_BcN Ale co w jakim sensie?

0

@Fc112 no właśnie gram na kąkuterze w gierkę

0

@FcPortoFan1999 Ja lubię mieć cieplo

1

@July_6_BcN Jak ty mnie dobrze znasz Julka :*

2

@July_6_BcN generalnie to stać mnie na wszystko, tylko sklepy Ferrari w święta byly zamknięte i nie bylo jak kupić

0

@FcPortoFan1999 żeby mi było zimno? A w życiu

0

@July_6_BcN a widziałem to ale zapomniałem się odezwać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?