0

@July_6_BcN do babci to ci jeszcze daleko XD

1

@July_6_BcN co chwile u fryzjera parę godzin, rzeczywiście bez sensu :D
Ale jak nie masz genów spier, to może faktycznie dociągniesz bez farby do 2070 roku

0

@July_6_BcN to ta którą chciałaś mi przedstawić?
Jak osiwiejesz to wtedy się farbniesz na wymarzony brąz

0

@July_6_BcN no brązowe tak. jeszcze jesteśmy (w miarę) młodzi i do siwych nam daleko. Chociaż ten czas tak zapier...

0

@July_6_BcN no brązowe są top, chociaż mi tam właściwie obojętnie

6

@Luciano99 co clyde w nim widzi?

1

@July_6_BcN naturalność to podstawa a ta blondi jest sztuczna

0

@July_6_BcN ty też jesteś blondi? Sorry
Ale pewnie już ma cycki zrobione i inne operacje plastyczne co one tam robią, każda tak samo wygląda

0

@July_6_BcN może ma problemy finansowe, ta blondi pewnie już mu pół jak nie więcej wypłaty wydała

0

@July_6_BcN ale skąd wiesz że jest szczęśliwy, 3 dzieci to nie taka prosta sprawa, duże koszty

0

@July_6_BcN może mu napiszemy na instagramie że to coś lekko podejrzane?

1

@July_6_BcN no mogliście się domyśleć eh.. wszystko wam trzeba tłumaczyć

4

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 No przecież to nie są jego dzieci tylko Virgini

6

Rodzinka Vinicjusa

0

@July_6_BcN @Giwera tak samo Gilmore Girls, kontynuacja to takie dno.
Chociaż pewnie nie oglądaliście tego :D

0

@July_6_BcN trochę się wczytałem w to i nie wygląda to najlepiej, nawet bym powiedział bardzo źle. Ale przynajmniej pomyśleli cwaniaki żeby się zabezpieczyć przedawnieniem... :D

0

@July_6_BcN sąd nas nie ukarze bo jest przedawnione więc tranquilo xd

0

@July_6_BcN a co sądzicie o caso negreira

1

@July_6_BcN Kuman to zły pomysł, w aktualnej formie przebiegłby 5 metrów i padł.

1

@Stinger_ gdzieś czytałem, że nie wróci do Poznania.
Wydaje mi się, że ostatecznie odejdzie w to lato z Barcelony.

1

Proponuję pozyskać Aubę jak już wracamy do byłych, Gabon go wywalił z repry i ma teraz mniej na głowie.

3

No ciekawe info

0

@UriBoyka No 2 tygodniowa laba :D

2

Jeszcze tylko jutro i powrót do pracy, do rzeczywistości. Ale to szybko zleciało.

1

@Stinger_ ja też, zdecydowanie.
Gdzie go jeszcze widzisz na ostatnie lata kariery?

1

@Stinger_ to już lepiej do Arabii niż USA bo arabów czasem gdzieś pokazują na Polsacie.
Milan niby go chciał więc liczę że jest w tym coś z prawdy

3

@NeroTFP1 Po co ludziom choinki, skoro święta za rok?

1

@Stinger_ No jak nie będzie chciała to Lewy nie zostawi jej samej w Hiszpanii z nauczycielami baciaty :D
Może na Włochy się skusi, na to liczę.

1

@Stinger_ Myślę, że liga włoska by mu siedziała idealnie. Ale pewnie do Arabii pójdzie

1

@Bolton Tutaj trafiłeś w punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?