michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN do babci to ci jeszcze daleko XD
1
@July_6_BcN co chwile u fryzjera parę godzin, rzeczywiście bez sensu :D
Ale jak nie masz genów spier, to może faktycznie dociągniesz bez farby do 2070 roku
0
@July_6_BcN to ta którą chciałaś mi przedstawić?
Jak osiwiejesz to wtedy się farbniesz na wymarzony brąz
0
@July_6_BcN no brązowe tak. jeszcze jesteśmy (w miarę) młodzi i do siwych nam daleko. Chociaż ten czas tak zapier...
0
@July_6_BcN no brązowe są top, chociaż mi tam właściwie obojętnie
6
@Luciano99 co clyde w nim widzi?
1
@July_6_BcN naturalność to podstawa a ta blondi jest sztuczna
0
@July_6_BcN ty też jesteś blondi? Sorry
Ale pewnie już ma cycki zrobione i inne operacje plastyczne co one tam robią, każda tak samo wygląda
0
@July_6_BcN może ma problemy finansowe, ta blondi pewnie już mu pół jak nie więcej wypłaty wydała
0
@July_6_BcN ale skąd wiesz że jest szczęśliwy, 3 dzieci to nie taka prosta sprawa, duże koszty
0
@July_6_BcN może mu napiszemy na instagramie że to coś lekko podejrzane?
1
@July_6_BcN no mogliście się domyśleć eh.. wszystko wam trzeba tłumaczyć
4
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 No przecież to nie są jego dzieci tylko Virgini
6
Rodzinka Vinicjusa
0
@July_6_BcN @Giwera tak samo Gilmore Girls, kontynuacja to takie dno.
Chociaż pewnie nie oglądaliście tego :D
0
@July_6_BcN trochę się wczytałem w to i nie wygląda to najlepiej, nawet bym powiedział bardzo źle. Ale przynajmniej pomyśleli cwaniaki żeby się zabezpieczyć przedawnieniem... :D
0
@July_6_BcN sąd nas nie ukarze bo jest przedawnione więc tranquilo xd
0
@July_6_BcN a co sądzicie o caso negreira
1
@July_6_BcN Kuman to zły pomysł, w aktualnej formie przebiegłby 5 metrów i padł.
1
@Stinger_ gdzieś czytałem, że nie wróci do Poznania.
Wydaje mi się, że ostatecznie odejdzie w to lato z Barcelony.
1
Proponuję pozyskać Aubę jak już wracamy do byłych, Gabon go wywalił z repry i ma teraz mniej na głowie.
3
No ciekawe info
0
@UriBoyka No 2 tygodniowa laba :D
2
Jeszcze tylko jutro i powrót do pracy, do rzeczywistości. Ale to szybko zleciało.
1
@Stinger_ ja też, zdecydowanie.
Gdzie go jeszcze widzisz na ostatnie lata kariery?
1
@Stinger_ to już lepiej do Arabii niż USA bo arabów czasem gdzieś pokazują na Polsacie.
Milan niby go chciał więc liczę że jest w tym coś z prawdy
3
@NeroTFP1 Po co ludziom choinki, skoro święta za rok?
1
@Stinger_ No jak nie będzie chciała to Lewy nie zostawi jej samej w Hiszpanii z nauczycielami baciaty :D
Może na Włochy się skusi, na to liczę.
1
@Stinger_ Myślę, że liga włoska by mu siedziała idealnie. Ale pewnie do Arabii pójdzie
1
@Bolton Tutaj trafiłeś w punkt