michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Brawo dla super beniaminka, do tego grają bez 6 piłkarzy którzy są na kadrze.
Arsenal 4 punkty przewagi no i w porządku.
City na kacu straciło punkty :D
0
@Barceloniarz987 i dobrze, niech potracą jak najwięcej punktów
0
@FcPortoFan1999 o ludu, disco polo, może jeszcze Zenek wystąpił?
1
@FcPortoFan1999 to który najlepszy?
@maroon No polityka zryła mi łeb po ostatnich wyborach
0
@FcPortoFan1999 Nie byłem wstanie obejrzeć żadnego
0
@maroon Oj ma dużo, już dzisiaj z jednym dyskutowałem
0
Każda telewizja mówi że jej sylwester był najchętniej oglądanym, i komu wierzyć.
Ja w ogóle nie oglądałem, i nie powiem którego na pewno bym nie oglądał, bo zaraz wybuchnie dyskusja o polityce :D
1
@FcPortoFan1999 Najskromniejsza ze wszystkich
0
@FcPortoFan1999 Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze, a zwłaszcza jeśli chodzi o uefę
2
@FcPortoFan1999 Dla mnie jest Oskar
1
@Faro Niech grają żeby na kacu było co oglądać
1
@Mario96w no dosłownie :D lepiej bym tego nie ujął, ale co kto lubi
2
@FcPortoFan1999 to jest jeszcze nudniejsze niż Formuła 1
1
Dlaczego w wyszukiwarce Flashscore na pierwszym miejscu jest jakiś Ratajski Krzysztof, kto to jest w ogóle?
1
@FcPortoFan1999 musi Ekstraklasa wrócić bo to się nie da
1
Nkunku jutro leci po hattricka skoro się tak rozkręcił ostatnio z 2 golami.
0
@Czajka90 widzę właśnie że się zdenerwował
0
@FcPortoFan1999 Czasem tak jest w PL. Ale już 3 stycznia w moje uro startuje PNA
1
@takisobiektos widzę po statystykach że się nic nie dzieje, oby City w papę dostało, to mi zawsze poprawia humor
1
@July_6_BcN na Ciebie to ja zawsze mogę liczyć.
Dziękuję!
3
@Kapitan hawk jak czegoś nie wiem w grze to życzliwi też mi piszą alt + F4, ale ja już się nie nabiorę kolejny raz
0
@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej
0
Przypomnijcie mi jak się wkleja z Twittera linkacze bo jest 2026 a ja nadal nie wiem
0
@FcPortoFan1999 to ty też Chelsea kibicujesz?
0
No nic, idę na noworoczny spacer po tym śniegu bo czaskoski nic nie robi w tym temacie!
Wczoraj dwa razy butem w wodzie wylądowałem
1
@maroon No trochę obniżył loty, zwłaszcza te pojedyncze jak Węzeł czasu
0
@July_6_BcN No tak przypomniałem sobie, obejrzane
0
@FcPortoFan1999 Może z Tunezją dadzą radę, albo remis i karne xD
3
Terminarz fazy pucharowej PNA:
-03.01, 17:00 Senegal - Sudan
-03.01, 20:00 Mali - Tunezja
-04.01, 17:00 Maroko - Tanzania
-04.01, 20:00 RPA - Kamerun
-05.01, 17:00 Egipt - Benin
-05.01, 20:00 Nigeria - Mozambik
-06.01, 17:00 Algieria - DR Kongo
-06.01, 20:00 WKS - Burkina Faso
@FcPortoFan1999
1
@Bocheno1 O krok za daleko (Run away)