6

Brawo dla super beniaminka, do tego grają bez 6 piłkarzy którzy są na kadrze.
Arsenal 4 punkty przewagi no i w porządku.
City na kacu straciło punkty :D

0

@Barceloniarz987 i dobrze, niech potracą jak najwięcej punktów

0

@FcPortoFan1999 o ludu, disco polo, może jeszcze Zenek wystąpił?

1

@FcPortoFan1999 to który najlepszy?
@maroon No polityka zryła mi łeb po ostatnich wyborach

0

@FcPortoFan1999 Nie byłem wstanie obejrzeć żadnego

0

@maroon Oj ma dużo, już dzisiaj z jednym dyskutowałem

0

Każda telewizja mówi że jej sylwester był najchętniej oglądanym, i komu wierzyć.
Ja w ogóle nie oglądałem, i nie powiem którego na pewno bym nie oglądał, bo zaraz wybuchnie dyskusja o polityce :D

1

@FcPortoFan1999 Najskromniejsza ze wszystkich

0

@FcPortoFan1999 Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze, a zwłaszcza jeśli chodzi o uefę

2

@FcPortoFan1999 Dla mnie jest Oskar

1

@Faro Niech grają żeby na kacu było co oglądać

1

@Mario96w no dosłownie :D lepiej bym tego nie ujął, ale co kto lubi

2

@FcPortoFan1999 to jest jeszcze nudniejsze niż Formuła 1

1

Dlaczego w wyszukiwarce Flashscore na pierwszym miejscu jest jakiś Ratajski Krzysztof, kto to jest w ogóle?

1

@FcPortoFan1999 musi Ekstraklasa wrócić bo to się nie da

1

Nkunku jutro leci po hattricka skoro się tak rozkręcił ostatnio z 2 golami.

0

@Czajka90 widzę właśnie że się zdenerwował

0

@FcPortoFan1999 Czasem tak jest w PL. Ale już 3 stycznia w moje uro startuje PNA

1

@takisobiektos widzę po statystykach że się nic nie dzieje, oby City w papę dostało, to mi zawsze poprawia humor

1

@July_6_BcN na Ciebie to ja zawsze mogę liczyć.
Dziękuję!

3

@Kapitan hawk jak czegoś nie wiem w grze to życzliwi też mi piszą alt + F4, ale ja już się nie nabiorę kolejny raz

0

@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej

0

Przypomnijcie mi jak się wkleja z Twittera linkacze bo jest 2026 a ja nadal nie wiem

0

@FcPortoFan1999 to ty też Chelsea kibicujesz?

0

No nic, idę na noworoczny spacer po tym śniegu bo czaskoski nic nie robi w tym temacie!
Wczoraj dwa razy butem w wodzie wylądowałem

1

@maroon No trochę obniżył loty, zwłaszcza te pojedyncze jak Węzeł czasu

0

@July_6_BcN No tak przypomniałem sobie, obejrzane

0

@FcPortoFan1999 Może z Tunezją dadzą radę, albo remis i karne xD

3

Terminarz fazy pucharowej PNA:

-03.01, 17:00 Senegal - Sudan
-03.01, 20:00 Mali - Tunezja
-04.01, 17:00 Maroko - Tanzania
-04.01, 20:00 RPA - Kamerun
-05.01, 17:00 Egipt - Benin
-05.01, 20:00 Nigeria - Mozambik
-06.01, 17:00 Algieria - DR Kongo
-06.01, 20:00 WKS - Burkina Faso

@FcPortoFan1999

1

@Bocheno1 O krok za daleko (Run away)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?