michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jamie Carragher stwierdził, że Gabriel Jesus jest o niebo lepszy od Gyokeresa i mimo powrotu po poważnej kontuzji, powinien grać w pierwszym składzie zamiast Szweda
@Eklerek
3
Wyzywanie Trzaska się opłaciło bo właśnie mi odśnieżają traktorkiem przed domem
0
@gumaz @FcPortoFan1999 co on od nas chce?
1
@FcPortoFan1999 już za rok się zacznie
0
@Kozinho. Nigdy chyba nie łopatował
0
@FcPortoFan1999 O tak, ale do tego daleko
Przed nami jeszcze faza pucharowa PNA
1
@krefi10 obejrzę se może odmrożoną Marylę Rodowicz, bo to zjawisko zdarza się raz w roku
1
@FcPortoFan1999 I tak nic nie zastąpi PNA mój przyjacielu
0
@clyde jak to mawiał mój dziadek 'żadna mu nie mówi'
Sorry @FcPortoFan1999
1
Chodniki nieodśnieżone... TRZASKOSKI!!!
2
@Eklerek A to podwójny pech
0
@Eklerek chcieli też Jokeresa
1
@Safrani To ja myślałem że dużo oglądam XD obejrzałem w tym roku 17 filmów i seriali
1
@Popitek12 @Kasia @basia @Michalina @Karolina
Chyba każde imię jest na la bambie, tylko coś się dziewczyny mało udzielają ;(
1
@Popitek12 wszystkiego naj naj @jowita
0
@Herato coś mi się ubzdurało, że z Realem wygrał xD
0
@Herato gruby Ronaldo?
2
Gole w Premier League w 2025:
Šeško i Gyökeres - 7 bramek
Dominic Calvert-Lewin - 7 bramek
159 milionów funtów vs 0 milionów funtów
2
@Luciano99 panie Sosnouza, odstaw pan to piwo
3
@Luciano99 wypił bezalkoholowe i myśli, że jest Deco
0
@July_6_BcN w sumie ja się umiem dostosować, jak dziewczyna będzie lubiła Real Madryt to i ja polubię XD
0
@July_6_BcN My też się możemy zapoznać :D
Ja nie chcę mieć wife ani kids, może być psiecko
0
@July_6_BcN to ja akurat miałem spoko, w liceum troche gorzej bo klasa podzielona.
Ale często ludzie tak mają/mieli że tu lepiej a w innej gorzej
1
@July_6_BcN sama siebie ciśnie, też fajnie
1
@July_6_BcN ja w każdej sql miałem dobry czas, od 2020 już gorzej :D
20
Ostatni dzień roku, Maryla Rodowicz gotowa do kolejnego odmrożenia.
1
@July_6_BcN najlepsze lata to były w szkole, gdzie było beztrosko
2
@July_6_BcN ah to o to chodzi z tą kapustą, ukryty pocisk
0
@FcPortoFan1999 Ciężko się z tym pogodzić, bo i biegnie za szybko
1
@July_6_BcN ja własnie jak mi stuknęła 25 to tak zacząłem się obawiać uplywajacego czasu, wcześniej myślałem ze jestem młody i mam czas na wszystko :D