3

Tak gra lider proszę państwa.

A Jokeres nadal bez gola

3

Goool Zubi zubi zuuuuuu

Teraz pora na potężnego Szweda

2

@Frimpong Nic dziwnego, że akurat United się o tym przekonuje

2

@FcPortoFan1999 No tak, łatwiej powiedzieć co nie oglądasz nic co oglądasz :D

0

@FcPortoFan1999 ty to wszystko oglądasz portofanie

2

@FcPortoFan1999 Piękna podwójna lipa z pięknym selfie.
Najciekawszy fragment tego meczu

0

@mordini123 kto ogląda jakichś łyżwiarzy albo drafty, tylko piłka i skoki

3

@FcPortoFan1999 racja, najciekawsza część

1

Podwójna lipa faktycznie robiła selfie, widzę na X
No mnie też ten mecz nudzi

4

@Czajka90 Oliwie Żiru to wirtuoz przy szwedzkim flopie

0

@FcPortoFan1999 No wiem, ale już sie kończy, mój błąd

2

@TR3YWAY tylko podwójna lipa

6

Jokeres jest zagubiony jak ja w moim życiu

0

@FcPortoFan1999 Ten mecz jest tak nudny że mogła mi umknąć bo przysypiam

0

Gdzie jest Dua Lipa na trybunach?
Oglądam Arsenal-AV i jej nie widzę

0

@MichalZZZ skąd taka zmiana?

1

@July_6_BcN Ja tylko wybrane, na LR się dzieje życie

0

@addept no w moim życiu to za dużo zimy nie widziałem w sumie, mam prawie 26 lat

1

Czy ktoś tu czyta artykuły czy tylko na LR siedzicie?

3

@July_6_BcN @Kessie @Luciano99 widzicie, że teraz napoje bezalkoholowe są w modzie, polecam

1

@Kessie znowu dostaną po kubku?

2

Znowu Arsenal gra z AV?
To już się zaczęla druga runda, przecież dopiero co był sierpień i zaczynał się sezon:x

1

@July_6_BcN ja byłem w Wileńskiej :)

3

@Kessie przecież nie widać różnicy, co ty

0

@Szczygiel06 lecisz po 34! Tak trzymać

1

@MatBac1991 też tak mam, lubię ciszę :D

1

@July_6_BcN wiadomka, że ja też ;)

0

@July_6_BcN nie, nie widziałem żadnego cygana, a on też ze stolycy?

1

@Batys wiadomix

6

@Luciano99 ¡Niech żyje piwko bezalkoholowe!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?