michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak gra lider proszę państwa.
A Jokeres nadal bez gola
3
Goool Zubi zubi zuuuuuu
Teraz pora na potężnego Szweda
2
@Frimpong Nic dziwnego, że akurat United się o tym przekonuje
2
@FcPortoFan1999 No tak, łatwiej powiedzieć co nie oglądasz nic co oglądasz :D
0
@FcPortoFan1999 ty to wszystko oglądasz portofanie
2
@FcPortoFan1999 Piękna podwójna lipa z pięknym selfie.
Najciekawszy fragment tego meczu
0
@mordini123 kto ogląda jakichś łyżwiarzy albo drafty, tylko piłka i skoki
3
@FcPortoFan1999 racja, najciekawsza część
1
Podwójna lipa faktycznie robiła selfie, widzę na X
No mnie też ten mecz nudzi
4
@Czajka90 Oliwie Żiru to wirtuoz przy szwedzkim flopie
0
@FcPortoFan1999 No wiem, ale już sie kończy, mój błąd
2
@TR3YWAY tylko podwójna lipa
6
Jokeres jest zagubiony jak ja w moim życiu
0
@FcPortoFan1999 Ten mecz jest tak nudny że mogła mi umknąć bo przysypiam
0
Gdzie jest Dua Lipa na trybunach?
Oglądam Arsenal-AV i jej nie widzę
0
@MichalZZZ skąd taka zmiana?
1
@July_6_BcN Ja tylko wybrane, na LR się dzieje życie
0
@addept no w moim życiu to za dużo zimy nie widziałem w sumie, mam prawie 26 lat
1
Czy ktoś tu czyta artykuły czy tylko na LR siedzicie?
3
@July_6_BcN @Kessie @Luciano99 widzicie, że teraz napoje bezalkoholowe są w modzie, polecam
1
@Kessie znowu dostaną po kubku?
2
Znowu Arsenal gra z AV?
To już się zaczęla druga runda, przecież dopiero co był sierpień i zaczynał się sezon:x
1
@July_6_BcN ja byłem w Wileńskiej :)
3
@Kessie przecież nie widać różnicy, co ty
0
@Szczygiel06 lecisz po 34! Tak trzymać
1
@MatBac1991 też tak mam, lubię ciszę :D
1
@July_6_BcN wiadomka, że ja też ;)
0
@July_6_BcN nie, nie widziałem żadnego cygana, a on też ze stolycy?
1
@Batys wiadomix
6
@Luciano99 ¡Niech żyje piwko bezalkoholowe!