- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 865 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 865 Culés
3
@FcPortoFan1999 dziś wieczorem, po tym jak Chelsea przymierza się do wzięcia trenera Francesco Farioliego.
-Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ta Chelsea, to taka menda i świnia jest?
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taka Chelsea to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to ona miała źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam żem widział, jak wybierała.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja jej nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego ona taka jest?
- Ferdek, nie wiem dlaczego ona taka jest, no! Może miała trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by ją wyeliminować.
0
@Czajka90 Te smerfy przebrzydłe tak co dekadę muszą mi klub rozbrajać.2004-ich wina.2011-również ich wina.Jak zrobią to samo w 2026 to po prostu...po prostu..
0
@FcPortoFan1999 to ty też Chelsea kibicujesz?
0
@michaleu Co robię?
0
@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej
0
@michaleu Chelsea to na Oskiego teraz działa gorzej, jak płachta na byka.
0
@michaleu Po co mam kibicować Smerfom które chcą Mi klub znowu postawić w tryb beki?
0
@Czajka90 widzę właśnie że się zdenerwował