2

@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.

3

@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to

3

@FcPortoFan1999 Nic nic, nic nie mówię bo mnie jeszcze @July_6_BcN zablokuje, ale ja jestem grzeczny chłopak.

0

@addept Tam też mam konto, ale nie ma takich rarytasów

1

@July_6_BcN Wpisz sobie to do CV, pierwsze osiągnięcie w nowym roku. ;)

1

@Giwera Oby Milan niczego nie odgrywał tylko wygrał ten mecz

2

@FcPortoFan1999 Oskar XDDdd

2

@macio_944 co za perfekcyjny angielski pod wpływem
@macio_944 dobrze, że pomogłeś im wejść do domu

0

@July_6_BcN Może, ale wczoraj też.

0

@July_6_BcN Nie ma szans, będę grzeczny jak aniołek.
Tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale miałaś niedawno hattricka w gorących.

0

@takisobiektos To nawet nie wiedziałem, że ma odejść.

0

Nkunku z kontuzją, serio?
Za to na ławce będzie Niclas Fullkrug, kolejny świetny transfer Milanu, zbawca ze słabego West Hamu co gola nawet nie strzelił w tym sezonie.

1

@July_6_BcN Przecież zawsze jestem, no co ty

0

@July_6_BcN Też jest taka opcja??
Mam nadzieję, że mnie nie zablokujesz :)

2

@MesQueUnClub_87 to ja obserwuję tylko @Comentateiro i nawet o tym nie wiedziałem.
@Comentateiro czuj się zaszczycony XD

26

Też bym nadepnął

8

@tadzik447 a to fajna i przydatna opcja w takim razie

1

@kubix05 @Kessie i co to daje?

2

To na La Bambie można kogoś obserwować??

2

@July_6_BcN Tylko nie snusy, źle mi się kojarzą

0

Nawet zapalić sobie nie można

0

@mmaciass dlatego mimo wszystko cieszę się, że mieszkam w Polsce

0

@Roobo Pewnie po tym przespała się z księdzem

13

Jak mógł być "synem negreiry" skoro sędziuje od sezonu 23/24 a negreira przestał być wiceprezesem w 2018 roku?

0

@FcPortoFan1999 Why not?
Ja go widziałem może w jednym meczu Bayeru Leverkusen i akurat się wyróżniał.

1

@FcPortoFan1999 ty często oglądasz doktora Kongo, opinia?

1

@norbi77 albo usunąć FB i zostawić Messa

0

Czy na Facebooku zmieniła wam się kiedyś data urodzin?
Ja mam jutro, a na fb mam jako dzisiaj.
Jak rano wstałem to się zdziwiłem że mi składają życzenia.

W sumie jest jakiś plus, bo wiem kto naprawdę pamięta, już mi pisali, że mam błędnie ustawioną datę.
i to są prawdziwe kumple i kumpelki :D

13

A mi Dua Lipa nie odpisuje...

0

@FcPortoFan1999 przestań Oskar, na kacu też byś tak grał.
Premier League w inne dni to co innego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?