michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 No ja też się przejmuję, że się starzeję. 26 to nie przelewki, już mnie plecy bolą a gdzie dalej.
3
@macio_944 dobry człowieku, powinieneś wygrać ZP za to
3
@FcPortoFan1999 Nic nic, nic nie mówię bo mnie jeszcze @July_6_BcN zablokuje, ale ja jestem grzeczny chłopak.
0
@addept Tam też mam konto, ale nie ma takich rarytasów
1
@July_6_BcN Wpisz sobie to do CV, pierwsze osiągnięcie w nowym roku. ;)
1
@Giwera Oby Milan niczego nie odgrywał tylko wygrał ten mecz
2
@FcPortoFan1999 Oskar XDDdd
2
@macio_944 co za perfekcyjny angielski pod wpływem
@macio_944 dobrze, że pomogłeś im wejść do domu
0
@July_6_BcN Może, ale wczoraj też.
0
@July_6_BcN Nie ma szans, będę grzeczny jak aniołek.
Tak w ogóle to nie wiem czy wiesz, ale miałaś niedawno hattricka w gorących.
0
@takisobiektos To nawet nie wiedziałem, że ma odejść.
0
Nkunku z kontuzją, serio?
Za to na ławce będzie Niclas Fullkrug, kolejny świetny transfer Milanu, zbawca ze słabego West Hamu co gola nawet nie strzelił w tym sezonie.
1
@July_6_BcN Przecież zawsze jestem, no co ty
0
@July_6_BcN Też jest taka opcja??
Mam nadzieję, że mnie nie zablokujesz :)
2
@MesQueUnClub_87 to ja obserwuję tylko @Comentateiro i nawet o tym nie wiedziałem.
@Comentateiro czuj się zaszczycony XD
26
Też bym nadepnął
8
@tadzik447 a to fajna i przydatna opcja w takim razie
1
@kubix05 @Kessie i co to daje?
2
To na La Bambie można kogoś obserwować??
2
@July_6_BcN Tylko nie snusy, źle mi się kojarzą
0
Nawet zapalić sobie nie można
0
@mmaciass dlatego mimo wszystko cieszę się, że mieszkam w Polsce
0
@Roobo Pewnie po tym przespała się z księdzem
13
Jak mógł być "synem negreiry" skoro sędziuje od sezonu 23/24 a negreira przestał być wiceprezesem w 2018 roku?
0
@FcPortoFan1999 Why not?
Ja go widziałem może w jednym meczu Bayeru Leverkusen i akurat się wyróżniał.
1
@FcPortoFan1999 ty często oglądasz doktora Kongo, opinia?
1
@norbi77 albo usunąć FB i zostawić Messa
0
Czy na Facebooku zmieniła wam się kiedyś data urodzin?
Ja mam jutro, a na fb mam jako dzisiaj.
Jak rano wstałem to się zdziwiłem że mi składają życzenia.
W sumie jest jakiś plus, bo wiem kto naprawdę pamięta, już mi pisali, że mam błędnie ustawioną datę.
i to są prawdziwe kumple i kumpelki :D
13
A mi Dua Lipa nie odpisuje...
0
@FcPortoFan1999 przestań Oskar, na kacu też byś tak grał.
Premier League w inne dni to co innego