1

@July_6_BcN miałaś rację ;)
9 skoczyło w jedyne pół godziny xdd

4

@Eklerek Pizza w Neapolu jest TOP, nie dziwię się.

2

@July_6_BcN Nawet nie wiem, bo dopiero włączyłem. To będzie trwać tyle co Australian Open więc zrezygnowałem z oglądania xd

1

@July_6_BcN To przestań, przecież miksty są takie ciekawe...;)

1

@July_6_BcN I tak mi nie odpisze..
Ej a pamiętasz że dzisiaj są skoki??

2

@FcPortoFan1999 Chociaż ktoś wybacza
@July_6_BcN wcale nie, chciałem się tylko przywitać :|

1

@July_6_BcN Bo napisałem że jesteś urocza?

2

@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej
@July_6_BcN Dlaczego? :/
Atak z dwóch stron XD

1

@July_6_BcN Zasłużyłem na wybaczenie:)

1

@FcPortoFan1999 jak porównywałem Porto do Realu, nie pamiętam

1

@Eklerek Wstydzi się, chcę jej dodać odwagi

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Co mnie atakujecie jeden po drugim XDD

1

O @Agata2526 wróciła

1

@malypuzon wydaje mi się, że oklep to Real dostał :v

2

@Giwera Ja tam jestem zadowolony z tego transferu.

8

Real Benfica, Trubin już się szykuje żeby wyprzedzić Vinicjusa w bramkach

1

@takisobiektos I to jest transfer @Giwera

6

All we had to do was follow the damn train @sidzej


1

@Giwera Parę razy byłem na Lechu i się nudziłem na tych meczach xD
No Widzew to ładnie poszedł z transferami.

1

@Giwera Też nie lubię Legii. W sumie to nie oglądam Ekstraklasy, tylko skróty ewentualnie.
Jak już miałbym za kimś być to tylko Lech Poznań.

1

@Giwera Komu kibicujesz?

1

@JimMorrisonFCB Nie kibicować FcPolto to jak nie być Polakiem..

1

No i FcPolto na tę chwilę wypadło z pierwszej 8 jak Real

1

@Frimpong Vinicjusa nikt nie przebije xd

12

Faktycznie dobry ten Asencio

4

Cudo.

4

@July_6_BcN Ja tak właśnie robię

13

@Irmscher10 @July_6_BcN Jak większość komentuje i siedzi na LR zamiast skupić się na meczu to takie kwiatki później wychodzą

3

@Giwera Wstyd przynieśli włoskiej piłce, Milan więcej pokazałby na ich miejscu

2

@gaucho104 Ale i tak Rapha>Vinicjus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?