2

@FcPortoFan1999 A to przepraszam najmocniej
@July_6_BcN Dlaczego? :/
Atak z dwóch stron XD

1

@July_6_BcN Zasłużyłem na wybaczenie:)

1

@FcPortoFan1999 jak porównywałem Porto do Realu, nie pamiętam

1

@Eklerek Wstydzi się, chcę jej dodać odwagi

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Co mnie atakujecie jeden po drugim XDD

1

O @Agata2526 wróciła

1

@malypuzon wydaje mi się, że oklep to Real dostał :v

2

@Giwera Ja tam jestem zadowolony z tego transferu.

8

Real Benfica, Trubin już się szykuje żeby wyprzedzić Vinicjusa w bramkach

1

@takisobiektos I to jest transfer @Giwera

6

All we had to do was follow the damn train @sidzej


1

@Giwera Parę razy byłem na Lechu i się nudziłem na tych meczach xD
No Widzew to ładnie poszedł z transferami.

1

@Giwera Też nie lubię Legii. W sumie to nie oglądam Ekstraklasy, tylko skróty ewentualnie.
Jak już miałbym za kimś być to tylko Lech Poznań.

1

@Giwera Komu kibicujesz?

1

@JimMorrisonFCB Nie kibicować FcPolto to jak nie być Polakiem..

1

No i FcPolto na tę chwilę wypadło z pierwszej 8 jak Real

1

@Frimpong Vinicjusa nikt nie przebije xd

12

Faktycznie dobry ten Asencio

4

Cudo.

4

@July_6_BcN Ja tak właśnie robię

13

@Irmscher10 @July_6_BcN Jak większość komentuje i siedzi na LR zamiast skupić się na meczu to takie kwiatki później wychodzą

3

@Giwera Wstyd przynieśli włoskiej piłce, Milan więcej pokazałby na ich miejscu

2

@gaucho104 Ale i tak Rapha>Vinicjus

3

@July_6_BcN Starać się, powiadasz… Challenge accepted;)

2

@July_6_BcN to co mam zrobić?..;)

2

@July_6_BcN Ty mi wszystko wybaczysz ;)
A co do Milanu to wystarczy obejrzeć jeden mecz i przepadasz XD

2

@July_6_BcN Spokojnie, gra Milanu Ci się spodoba ;)

2

@Giwera piłka nożna jest najważniejsza, a zwłaszcza Allegriball
@July_6_BcN wybacz;)

2

@July_6_BcN Obiecuję być grzeczny… na razie.

3

@July_6_BcN Słaba? Raczej uroczo zmęczona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?