michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy AC Milanem a Interem i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145
1
@partymaker Chat daje radę, ale czasem muszę go poprawiać :D
3
@July_6_BcN Julia, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!
2
@Luciano99 @BorzyKrzys @FcPortoFan1999 Lech po meczu z Rakowem zrobił nadzieję, ale zapomniałem że to Lech.
No i oby Legia dzisiaj przegrała.
3
@Eklerek Kelci Rose? TOP
@Giwera
2
@Eklerek golazo pierwsza klasa
@takisobiektos ja akurat lubię Como, ale tamto zachowanie Fabregasa dramat...
6
Da Cunha golazo i Como prowadzi 2:1
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@July_6_BcN Szybciej ode mnie?
Jeszcze Kot do kolekcji ;)
2
@July_6_BcN Paweł jeszcze lepiej;)
3
@Czyhrynski Barcelona wygra i strzeli 4 gole, tak coś czuję
2
@Kubajnos345 dzięki za przypomnienie o kwalifikacjach :D
6
Legenda
20
Allegri odmawia Realowi już trzeci raz i okej.
Po co miałby iść do słabszego klubu?
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@Giwera Dżony ty jesteś zastępcą @Szklaner
1
@Eklerek No tak, bo bramkarzem jest świetnym, tylko w którym sezonie? W 2022 roku mógłby wygrać, bo wybronił im LM, ale wtedy Karim Benzema miał sezon życia.
2
@Messibestplayerintheworld wtedy na ZP z Realu bardziej zasłużył Carvajal, a Madryt pchał Vinicjusa. Jr byłby najsłabszym zwycięzcą ZP w historii.
2
@Luciano99 @marcin62 klątwa rzucona, a myślałem, że tylko ja tak robię XD
5
Ławka Realu, Celta w strachu
1
@Herato Kiedyś tak było, ale teraz generowanie obrazu już działa bez problemu tylko trzeba trochę poczekać
2
@mordini123 @FcPortoFan1999 No może jakby spadli to ktoś wykupi prawa
12
Kto pokazuje Championship, bo kibice Totków już pytają
1
@Giwera Wybierasz się?
1
@CurryTheGoat30 @Giwera panie Janku, repka przyjeżdża specjalnie do Ciebie
7
Legia i Tottenham spadają z ligi? Scenariusz idealny.
2
@Giwera Jedynie gdzie zajadą to do Championship :D
3
@Czajka90 Jako kibic Unii Leszno popieram!
2
@FcPortoFan1999 Oski dawaj do stolycy i idziemy na baby :P
5
Nottingham urywa punkty City, szacunek!
2
@Giwera bieremy popcorn, walka wieczoru @gumaz vs @Chimera
2
@Giwera No raczej nie inaczej panie Janie :D