michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
xG w meczu tysiąclecia po pierwszej połowie:
Arsenal 0.47
City 0.33
2
@July_6_BcN Najgorszy jest wiatr :|
1
@Giwera Za tydzień grają z Chorzowem, będzie meczycho, panie Janku.
2
@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Mecz tysiąclecia według @Kessie ale nikt go nie pokazuje, dramat
2
@Giwera Obejrzę to panie Janie
@FcPortoFan1999 ja przez nich też zrobię xd
1
@BorzyKrzys @Giwera ja też pozdrawiam z San Kanapy!
2
@Adran360 No niestety, gol piękny ale też niepotrzebny xD
9
Golazo Pavlovicia.
Nie zaszkodzi obejrzeć jeszcze raz.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2035411465973162137
4
Piękne.
@Kessie tam nie było, bo rower nadal stoi.
1
@Giwera będzie najważniejszym meczem w historii piłki a nawet świata, tyle
2
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy AC Milanem a Torino i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145
1
@gumaz @Giwera szlachta nie pracuje a co
6
FC Polto bramka a @FcPortoFan1999 w pracy :|
1
@July_6_BcN Jak zwykle zadymka szybko zażegnana xd
0
@July_6_BcN Hm... O co chodzi?
2
@Giwera I słusznie, nie warto.
2
@Kapitan hawk A już myślałem, że usunęli kawiarenkę na wieki wieków.
6
Ale to było dobre, wspomnienie odblokowane
5
@kundee Ale to był niewypał XD
Już nie będzie raportów z kafejki od @Kapitan hawk :v
8
@1LY0 Nadal wygląda jak notatnik
2
@FcPortoFan1999 @Giwera Oski z pierwszym komentarzem pod kocicą :D
1
@FcPortoFan1999 Oski a ta jest w twoim guście?
2
@July_6_BcN Zawsze służę pomocą ;)
@Ilka nie krępuj się, tutaj sami swoi na la bambie
2
@July_6_BcN Miałem w tym swój udział nawet :P
2
@Giwera Polska za to poprawi, Szachtar niech już szykuje się na zderzenie z rozpędzoną poznańską lokomotywą.
2
@FcPortoFan1999 Oski mówiłeś, że Lech wygra z Zagłębiem i wygrał, dzięki kumpel, ty to się jednak znasz.
6
@FcPortoFan1999 Oskar a ja to co?
@July_6_BcN no właśnie, już mnie nie zna XD
1
@Giwera Niech awansuje Malaga i Deportivo La Coruna
4
@Eklerek @FcPortoFan1999 myślałem, że to fejk, ale nie xD
8
Co jest
Powtórzenie karnego Błaszczykowskiego cały czas możliwe xd