2

xG w meczu tysiąclecia po pierwszej połowie:

Arsenal 0.47

City 0.33

2

@July_6_BcN Najgorszy jest wiatr :|

1

@Giwera Za tydzień grają z Chorzowem, będzie meczycho, panie Janku.

2

@FCB_dimiC @FcPortoFan1999 Mecz tysiąclecia według @Kessie ale nikt go nie pokazuje, dramat

2

@Giwera Obejrzę to panie Janie

@FcPortoFan1999 ja przez nich też zrobię xd

1

@BorzyKrzys @Giwera ja też pozdrawiam z San Kanapy!

2

@Adran360 No niestety, gol piękny ale też niepotrzebny xD

9

4

Piękne.
@Kessie tam nie było, bo rower nadal stoi.

1

@Giwera będzie najważniejszym meczem w historii piłki a nawet świata, tyle

2

Dzisiaj mecz dnia pomiędzy AC Milanem a Torino i okej

@Giwera @takisobiektos @Karol145

1

@gumaz @Giwera szlachta nie pracuje a co

6

FC Polto bramka a @FcPortoFan1999 w pracy :|

1

@July_6_BcN Jak zwykle zadymka szybko zażegnana xd

0

@July_6_BcN Hm... O co chodzi?

2

@Giwera I słusznie, nie warto.

2

@Kapitan hawk A już myślałem, że usunęli kawiarenkę na wieki wieków.

6

Ale to było dobre, wspomnienie odblokowane

5

@kundee Ale to był niewypał XD
Już nie będzie raportów z kafejki od @Kapitan hawk :v

8

@1LY0 Nadal wygląda jak notatnik

2

@FcPortoFan1999 @Giwera Oski z pierwszym komentarzem pod kocicą :D

1

@FcPortoFan1999 Oski a ta jest w twoim guście?

2

@July_6_BcN Zawsze służę pomocą ;)

@Ilka nie krępuj się, tutaj sami swoi na la bambie

2

@July_6_BcN Miałem w tym swój udział nawet :P

2

@Giwera Polska za to poprawi, Szachtar niech już szykuje się na zderzenie z rozpędzoną poznańską lokomotywą.

2

@FcPortoFan1999 Oski mówiłeś, że Lech wygra z Zagłębiem i wygrał, dzięki kumpel, ty to się jednak znasz.

6

@FcPortoFan1999 Oskar a ja to co?
@July_6_BcN no właśnie, już mnie nie zna XD

1

@Giwera Niech awansuje Malaga i Deportivo La Coruna

4

@Eklerek @FcPortoFan1999 myślałem, że to fejk, ale nie xD

8

Co jest


Powtórzenie karnego Błaszczykowskiego cały czas możliwe xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?