2

@FcPortoFan1999 Cieszysz się, bo już cię nie będę męczył, że masz iść ze mną podrywać laski :|

3

@MessiForeverTheBest
friendship ended with @FcPortoFan1999

Now @Giwera is my best friend

2

@KRISU77 To coś dla @FcPortoFan1999 a nie dla mnie :D

1

@Szklaner @Giwera oglądaMY

1

@FcPortoFan1999 Fakt pogoda piękna :P
@Aequlibre gdzie oglądasz?

2

@July_6_BcN To już jutro (:

@1LY0 San Marino - Wyspy Owcze, to będzie meczycho

1

@Pablozeusz Dokładnie XD a we wtorek wszystkie mecze o tej samej godzinie xd

13

Obejrzałoby się jakiś mecz :|

1

@Giwera słuchałem tego w radiu w GTA 5

2

@July_6_BcN Zając wrócił do formy ^^

1

@gumaz a ty pijesz w Wielkim Poście? Browar wleci?

1

@esem91 Nie byłem wczoraj, ale na Narodowym tak jest, że zaraz ci każą siadać, nie tylko na meczach, ale na koncertach też.

6

I cały misterny plan w pisdu

1

@Giwera Pan Janek kolacja na bogato

20

@AduŚ07 Niestety

1

@Giwera Rozwalimy ich 1:0

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze oglądasz Kiepskich czy maraton zakończony? :D

12

Może być i tak


@Giwera

18

@Batys Przecież jest singielką i może sie dobrze bawić z kim chce... oh wait

2

@Kgorecki2500 Właśnie kupiłem Postal 2 Collection

2

@July_6_BcN Na to wychodzi, lipa w duecie xd

2

@July_6_BcN Z takim rywalem to nawet nie wychodzę z szatni xd
...W sumie to tak samo jak ja u Dua Lipy :D

1

@Gacek5 @July_6_BcN opinia :D

3

@L4ngusta Janosik topowy serial

2

@July_6_BcN Zazdroszczę Ci tego spokoju fajna koleżanko :|

2

@urbipl panie ale to zapierdziela :D
Stres max przed wielką Albania.

2

@Karol145 Maximiliano Wielki ogarnie nam 8 LM

7

Milan też ma dużo lig miszczuf ale się tak nie chwali jak niektórzy


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

3

@Giwera Dzisiaj na dwa ekrany lecimy panie Janku

1

@July_6_BcN Znam ten ból ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?