michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Jak to skończyła się liga fraudów, jeszcze półfinały i finał :P
1
@July_6_BcN On to już poszedł spać ;)
1
@July_6_BcN Oski byłby dumny
5
@FcPortoFan1999 I tak jesteś Oski :|
1
@FcPortoFan1999 @Giwera to z powodu Ligi Mistrz.. fraudów.
1
@gumaz Jeździłem i lubiłem, a ty, panie gumaz?
2
@Giwera Dzeko jeszcze awansował na mundial (niestety kosztem Włochów), ale ma fajny rok na końcówce kariery :D
3
@escarabajo Jestem falołersem i czekałem z niecierpliwością.
1
@July_6_BcN No to postaram się nie zawieść xD
1
@July_6_BcN No to chyba będę musiał nad tym popracować :P
1
@July_6_BcN Czyli jednak mam klasę :P
2
@July_6_BcN Ale i tak jakoś się dogadujemy, więc nie jest tak źle z Tobą :P
1
@July_6_BcN Ciężko z Tobą, ale okej ^^
1
@July_6_BcN No przecież już Cię kiedyś przekonałem, że tak :|
1
@July_6_BcN A ja mówię, że fajne. Zresztą nie pierwszy raz :P
1
@July_6_BcN Czekaj, czekaj, a Ty przecież jesteś blondynką, czyli jednak są.
2
@bartekvisca halo halo tu Londyn, ona blondi ja blondyn
@Popitek12 Jakie ubranka, na g klasę odkładaj
1
@July_6_BcN Pewnie jakieś fajne są :P
1
@July_6_BcN Samochodów czy blondynek? ^^
17
Nowe poziomy trudności w FIFA 27
1
@Popitek12 I jaki to samochód?
1
@Popitek12 Jakaś fajna blondi?
2
@Nazio_87 Nie, jeśli odejdzie do Milanu.
4
@lajcior Sam nie wiem, mój 11-letni bratanek cały czas to powtarza, a ja się czuję jak jakiś boomer xD
3
@mordini123 Super wiadomość, mój ulubiony komentator
3
@Mow_mi_Douglas Inter jest obrzydliwy :/
2
@escarabajo oglądaMY jak Como skopie Inter!
@Giwera
3
@Sulimo Akurat z tym dużo ludzi ma problem.
Jeszcze mi się przypomniała jedna misja w Mafii, nie latanie, ale wyścig. To też było mocne :v
@Kozinho. Chciałem sobie przed GTA 5 ograć VC i SA, ciekawe jak mi pójdzie po latach :D
2
@TR3YWAY @Sulimo @Chimera Mnie zatrzymał też helikopter w Vice City xD
2
@Karol145 Nie przypominaj mi nawet, dramat xD