7

@Unique Endrick w wieku 19 lat ma żonę i niedługo dziecko.
To jak wyjść z imprezy o 19.

@FcPortoFan1999 Fajne ma piłki, co?

2

@FcPortoFan1999 Tak, potwierdzaMY.
Pięknie gramy, można się w Milanie na nowo zakochać.

@Giwera @Karol145

1

@July_6_BcN Z czym mam Cię nie podpuścić?

@FcPortoFan1999 Ja serio nie wiem.

1

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Ale co słodko Oski?
No i chyba nie wiem o jakim użytkowniku mowa :P

2

@July_6_BcN Czyli nie trzeba się aż tak starać, zapamiętam radę

@addept ale nie dziwne, że @FcPortoFan1999 się udziela w tej dyskusji

2

@FcPortoFan1999 To bierz się za jakiegoś xd

2

@FcPortoFan1999 Jakby mi tak kolega napisał? Nie, ja wolę koleżanki Oski.

@July_6_BcN dobrze wiedzieć

1

@July_6_BcN Mówisz, że nie zadziała?

3

@FcPortoFan1999 Oski wypróbuj ten tekst na jakiejś koleżance

3

@July_6_BcN No i znowu nie poznałem :| Moim skromnym zdaniem poprzednie profilowe było lepsze

2

@Giwera Ale żeś smaka zrobił, panie Janku

2

@draxidox Gorsze jest jak kogoś przepuścisz a on ci nawet nie podziękuje:|

2

@Szklaner Wygra ta osoba która ma wadę wymowy.

1

@Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB Ale ja mu dobrze życzę.

6

@Herato Może dziewczynę znalazł

1

@Giwera Dobrze, że @FcPortoFan1999 w pracy i tego nie widzi

1

@July_6_BcN Ona też jest z tego najlepszego rocznika?

11

Arbeloa wziął to na siebie

13

Tak będzie

2

@Eklerek Serio jesteś zdziwiony? :D

2

@Giwera Z jakiego powodu @FcPortoFan1999 jest oznaczony?

4

@July_6_BcN Fajny kolor :P

35

Twitter jest dzisiaj okrutny xd

3

@July_6_BcN No wiadomo ;)
Ja na przykład należę do ambasady Milanu. Mamy w niej 5 członków xd

5

@Safrani Ambasada Argentyny vs reszta La Bamby za Orlenem :P

17

W Monachium sylwester i okej

1

@FcPortoFan1999 Ja to każdego gatunku słucham, więc luz.

3

@Karol145 - Pani trener, jak mamy grać?
- Domyśl się.

1

@FcPortoFan1999 No ale nie musi być nasza, możesz dać coś swojego.

1

@FcPortoFan1999 Nie słuchasz muzyki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?