michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Unique Endrick w wieku 19 lat ma żonę i niedługo dziecko.
To jak wyjść z imprezy o 19.
@FcPortoFan1999 Fajne ma piłki, co?
2
@FcPortoFan1999 Tak, potwierdzaMY.
Pięknie gramy, można się w Milanie na nowo zakochać.
@Giwera @Karol145
1
@July_6_BcN Z czym mam Cię nie podpuścić?
@FcPortoFan1999 Ja serio nie wiem.
1
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Ale co słodko Oski?
No i chyba nie wiem o jakim użytkowniku mowa :P
2
@July_6_BcN Czyli nie trzeba się aż tak starać, zapamiętam radę
@addept ale nie dziwne, że @FcPortoFan1999 się udziela w tej dyskusji
2
@FcPortoFan1999 To bierz się za jakiegoś xd
2
@FcPortoFan1999 Jakby mi tak kolega napisał? Nie, ja wolę koleżanki Oski.
@July_6_BcN dobrze wiedzieć
1
@July_6_BcN Mówisz, że nie zadziała?
3
@FcPortoFan1999 Oski wypróbuj ten tekst na jakiejś koleżance
3
@July_6_BcN No i znowu nie poznałem :| Moim skromnym zdaniem poprzednie profilowe było lepsze
2
@Giwera Ale żeś smaka zrobił, panie Janku
2
@draxidox Gorsze jest jak kogoś przepuścisz a on ci nawet nie podziękuje:|
2
@Szklaner Wygra ta osoba która ma wadę wymowy.
1
@Ogorinho1974 @JimMorrisonFCB Ale ja mu dobrze życzę.
6
@Herato Może dziewczynę znalazł
1
@Giwera Dobrze, że @FcPortoFan1999 w pracy i tego nie widzi
1
@July_6_BcN Ona też jest z tego najlepszego rocznika?
11
Arbeloa wziął to na siebie
13
Tak będzie
2
@Eklerek Serio jesteś zdziwiony? :D
2
@Giwera Z jakiego powodu @FcPortoFan1999 jest oznaczony?
4
@July_6_BcN Fajny kolor :P
35
Twitter jest dzisiaj okrutny xd
3
@July_6_BcN No wiadomo ;)
Ja na przykład należę do ambasady Milanu. Mamy w niej 5 członków xd
5
@Safrani Ambasada Argentyny vs reszta La Bamby za Orlenem :P
17
W Monachium sylwester i okej
1
@FcPortoFan1999 Ja to każdego gatunku słucham, więc luz.
3
@Karol145 - Pani trener, jak mamy grać?
- Domyśl się.
1
@FcPortoFan1999 No ale nie musi być nasza, możesz dać coś swojego.
1
@FcPortoFan1999 Nie słuchasz muzyki?