michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MiloszFCB1899 Muszę w końcu odpalić GTA SA, bo też się naoglądałem i na rolkach, i na X
12
Nostalgia xd
4
@AmigoBlancos Napoli kupon ci spie...Zepsuje.
1
@Giwera Wesoły utwór idealnie wleci w piątek, piąteczek, piątunio
18
Ale ten czas leci, 13 lat temu...
6
@lajcior Pol też, team łysoli
17
Łysa Kasix :D
2
@mordini123 @Giwera to coś dla ciebie
11
Kaka top
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
@esem91 Ja i @July_6_BcN często wrzucamy kogoś do gorących dyskusji
8
Ważne info
@Giwera @blakkudium
2
@pt9 Dziki? Edward Warchocki się nimi zajmie.
@July_6_BcN
2
@July_6_BcN Jesteś, potwierdzam (:
7
A taki był ładny, amerykanski, szkoda
7
Lewy łagodnie uśmiechnięty
2
@mekston Ja akurat jestem w ich ambasadzie, bo nie znoszę City.
Ale taką przewagę zmarnować to aż nie wypada :/
6
@Kamiloza91 Barcelona to nie Arsenal żeby taką przewagę roztrwonić.
1
@NeroTFP1 Jeśli chodzi o lektury to zawsze mi siedział Pan Tadeusz, przy każdym temacie można go było wykorzystać. Ale też nigdy go nie przeczytałem, lektury w sql to tylko i wyłącznie streszczenia xD
A na co dzień czytam tylko kryminały, ale nigdy nie czytam książek drugi raz.
15
No i po co Arsenal był liderem tyle kolejek, jak i tak przegra mistrzostwo :|
1
@FcPortoFan1999 Aha czyli muzyka w porządku. A jak byś miał ją ocenić to 10/10?
3
@July_6_BcN Jak sobie puściłem to już któryś raz to mi się przypomniało, że na pewno oglądałem. Fajne czasy ;)
1
@mekston Jeśli tak to mu się nie dziwię.
1
@FcPortoFan1999 A ja przy Dua Lipie Cię oznaczyłem przyjacielu, ale pytanie czemu żeś został oznaczony nie padło.
2
@KrychaFCB A u mnie się oglądało Nianię Franię w soboty i kryminalnych w niedziele XD
@July_6_BcN Ty jesteś z najlepszego rocznika, a pamiętasz tę bajkę?
2
@Kgorecki2500 Ledwo kojarzę, ale chyba też to oglądałem
2
@Szklaner A jakieś czary mary żeby nie spadała zawsze na stronę z masłem? :D
3
@Szklaner Ja codziennie korzystam z twojego przepisu, panie Szklaner, tylko zamiast szynki to serek z Piątnicy no bo skąd
17
Jak oni się tam dostali xd
2
@July_6_BcN No bo się nie je na noc owocków, co Ty :|
3
@Eklerek No na Burnley nie ma co liczyć, właśnie niedawno sprawdzałem ich ostatnie mecze z City, dramat