1

@MiloszFCB1899 Muszę w końcu odpalić GTA SA, bo też się naoglądałem i na rolkach, i na X

12

Nostalgia xd

4

@AmigoBlancos Napoli kupon ci spie...Zepsuje.

1

@Giwera Wesoły utwór idealnie wleci w piątek, piąteczek, piątunio

18

Ale ten czas leci, 13 lat temu...

6

@lajcior Pol też, team łysoli


17

Łysa Kasix :D

2

@mordini123 @Giwera to coś dla ciebie

11

Kaka top


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

1

@esem91 Ja i @July_6_BcN często wrzucamy kogoś do gorących dyskusji

8

Ważne info
@Giwera @blakkudium

2

@pt9 Dziki? Edward Warchocki się nimi zajmie.
@July_6_BcN

2

@July_6_BcN Jesteś, potwierdzam (:

7

A taki był ładny, amerykanski, szkoda

7

Lewy łagodnie uśmiechnięty

2

@mekston Ja akurat jestem w ich ambasadzie, bo nie znoszę City.
Ale taką przewagę zmarnować to aż nie wypada :/

6

@Kamiloza91 Barcelona to nie Arsenal żeby taką przewagę roztrwonić.

1

@NeroTFP1 Jeśli chodzi o lektury to zawsze mi siedział Pan Tadeusz, przy każdym temacie można go było wykorzystać. Ale też nigdy go nie przeczytałem, lektury w sql to tylko i wyłącznie streszczenia xD

A na co dzień czytam tylko kryminały, ale nigdy nie czytam książek drugi raz.

15

No i po co Arsenal był liderem tyle kolejek, jak i tak przegra mistrzostwo :|

1

@FcPortoFan1999 Aha czyli muzyka w porządku. A jak byś miał ją ocenić to 10/10?

3

@July_6_BcN Jak sobie puściłem to już któryś raz to mi się przypomniało, że na pewno oglądałem. Fajne czasy ;)

1

@mekston Jeśli tak to mu się nie dziwię.

1

@FcPortoFan1999 A ja przy Dua Lipie Cię oznaczyłem przyjacielu, ale pytanie czemu żeś został oznaczony nie padło.

2

@KrychaFCB A u mnie się oglądało Nianię Franię w soboty i kryminalnych w niedziele XD

@July_6_BcN Ty jesteś z najlepszego rocznika, a pamiętasz tę bajkę?

2

@Kgorecki2500 Ledwo kojarzę, ale chyba też to oglądałem

2

@Szklaner A jakieś czary mary żeby nie spadała zawsze na stronę z masłem? :D

3

@Szklaner Ja codziennie korzystam z twojego przepisu, panie Szklaner, tylko zamiast szynki to serek z Piątnicy no bo skąd

17

Jak oni się tam dostali xd

2

@July_6_BcN No bo się nie je na noc owocków, co Ty :|

3

@Eklerek No na Burnley nie ma co liczyć, właśnie niedawno sprawdzałem ich ostatnie mecze z City, dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?