2

@Gwyn Teraz w maju 10 lat

2

@FcPortoFan1999 A ja wrzucam często Dua Lipę, masz jakieś podejrzenia odnośnie tego?

3

@MirusAmisz I nie wygląda jak Lucas V, to też plus

1

@Kgorecki2500 Nie obrażaj pan Warszawy, dobre?
Wiedziałem, że ktoś się przyczepi :D

6

Dua Lipa wie gdzie jechać, same topowe miasta;)


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

1

@gumaz masz pan rację, panie gumaz

1

@Giwera dobry wieczór, panie Janku

2

@July_6_BcN Ale wariat, totalnie jego sezon :p

34

Najciekawsza akcja tego meczu

13

Dziś GTA 4 kończy 18 lat :')

2

@Karol145 Ja to myślę, że Edward Warchocki lepiej by sobie poradził na ataku niż Niclas Fullkrug

5

Jakie 5:4, dopiero dzisiaj będzie prawdziwe show

8

@AmigoBlancos Ale co ty tak naszego Maksymiliana Wielkiego Allegriego ciągle obrażasz?
Spotkanie za Orlenem się szykuje z ambasadą.

@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

8

Tak

10

Haaland bezlitosny dla Arsenalu

3

Baba jak zwykle nie miała racji, jednak nie ma spalonego

4

@dafik85 Plus taki że będziemy mieć dwa takie mecze, a nie jeden

6

@PatrychoO Ja chyba nigdy nie przeboleję Orłowskiego

39

Jak zwykle Kiepscy pasują do każdej możliwej sytuacji xD


@Giwera @Szklaner @gumaz @1LY0 @FcPortoFan1999 @PatrychoO @Sinirsey @Czajka90 @DragonxNF

2

@Bzyczekk Wytrzymać, wytrzymamy, ale niewiadomo czy Modrić zostanie na następny sezon, być może rozegrał już swój ostatni mecz w Milanie.
Nie wiem jakie są ostatnie doniesienia, ale ma opcję przedłużenia kontraktu o rok.

1

@Giwera Michały tak mają, że są romantykami.

19

Modrić już po operacji kości jarzmowej. Nie wystąpi do końca sezonu w Milanie, mundial niezagrożony, zagra na nim w masce ochronnej


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

1

@FcPortoFan1999 Nie rób mi tego Oskar. Wystarczy, że czasem obejrzę Lecha.
Po lidze fraudów już mi się nie chce oglądać meczyków w czwartki.
A Ty dzisiaj masz wolne?

1

@FcPortoFan1999 Tylko nie pisz mi, że mam Ekstraklasę oglądać Oskar.

1

@Criss18Barca Ja obejrzę każdy mecz LM, bo zawsze oglądam, ale już mnie tak piłka nie jara jak kiedyś, za dużo jest tych meczów i zazwyczaj na koniec sezonu mam przesyt.
Teraz już jedynie czekam na mundial, to zawsze mnie cieszy.

1

@agaFCB 17 stopni w Alicante, lecimyyyy

3

@Giwera Takie marki muszą grać w lidze fraudów

5

@Ptasior Będę kibicem Widzewa przez 2 godziny

4

@DragonxNF Ale ja się zgadzam, wczoraj zmarnowałem 2 godziny życia na ten mecz :/

6

@DragonxNF pana Maximiliana wielkiego Allegriego nam krytykuje, zapraszamy za Orlen.

@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?