michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gwyn Teraz w maju 10 lat
2
@FcPortoFan1999 A ja wrzucam często Dua Lipę, masz jakieś podejrzenia odnośnie tego?
3
@MirusAmisz I nie wygląda jak Lucas V, to też plus
1
@Kgorecki2500 Nie obrażaj pan Warszawy, dobre?
Wiedziałem, że ktoś się przyczepi :D
6
Dua Lipa wie gdzie jechać, same topowe miasta;)
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
1
@gumaz masz pan rację, panie gumaz
1
@Giwera dobry wieczór, panie Janku
2
@July_6_BcN Ale wariat, totalnie jego sezon :p
34
Najciekawsza akcja tego meczu
13
Dziś GTA 4 kończy 18 lat :')
2
@Karol145 Ja to myślę, że Edward Warchocki lepiej by sobie poradził na ataku niż Niclas Fullkrug
5
Jakie 5:4, dopiero dzisiaj będzie prawdziwe show
8
@AmigoBlancos Ale co ty tak naszego Maksymiliana Wielkiego Allegriego ciągle obrażasz?
Spotkanie za Orlenem się szykuje z ambasadą.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
8
Tak
10
Haaland bezlitosny dla Arsenalu
3
Baba jak zwykle nie miała racji, jednak nie ma spalonego
4
@dafik85 Plus taki że będziemy mieć dwa takie mecze, a nie jeden
6
@PatrychoO Ja chyba nigdy nie przeboleję Orłowskiego
39
Jak zwykle Kiepscy pasują do każdej możliwej sytuacji xD
@Giwera @Szklaner @gumaz @1LY0 @FcPortoFan1999 @PatrychoO @Sinirsey @Czajka90 @DragonxNF
2
@Bzyczekk Wytrzymać, wytrzymamy, ale niewiadomo czy Modrić zostanie na następny sezon, być może rozegrał już swój ostatni mecz w Milanie.
Nie wiem jakie są ostatnie doniesienia, ale ma opcję przedłużenia kontraktu o rok.
1
@Giwera Michały tak mają, że są romantykami.
19
Modrić już po operacji kości jarzmowej. Nie wystąpi do końca sezonu w Milanie, mundial niezagrożony, zagra na nim w masce ochronnej
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
1
@FcPortoFan1999 Nie rób mi tego Oskar. Wystarczy, że czasem obejrzę Lecha.
Po lidze fraudów już mi się nie chce oglądać meczyków w czwartki.
A Ty dzisiaj masz wolne?
1
@FcPortoFan1999 Tylko nie pisz mi, że mam Ekstraklasę oglądać Oskar.
1
@Criss18Barca Ja obejrzę każdy mecz LM, bo zawsze oglądam, ale już mnie tak piłka nie jara jak kiedyś, za dużo jest tych meczów i zazwyczaj na koniec sezonu mam przesyt.
Teraz już jedynie czekam na mundial, to zawsze mnie cieszy.
1
@agaFCB 17 stopni w Alicante, lecimyyyy
3
@Giwera Takie marki muszą grać w lidze fraudów
5
@Ptasior Będę kibicem Widzewa przez 2 godziny
4
@DragonxNF Ale ja się zgadzam, wczoraj zmarnowałem 2 godziny życia na ten mecz :/
6
@DragonxNF pana Maximiliana wielkiego Allegriego nam krytykuje, zapraszamy za Orlen.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon