2

@norbi77 Widziałem to od wczoraj tylko dziesięć razy

3

@BojanKriKicz 18, zaraz jak tylko już mogłem to robiłem prawko

7

No look rabona

14


No i wszystko jasne dlaczego Camavinga nie został powołany..

3

@MesQueUnClub_87 @Giwera pewnie wszystko widział

5

Najciekawsza akcja Realu w pierwszej połowie

2

@DragonxNF Wszystkie!

5

@Giwera Jasio dzisiaj w formie

2

@MesQueUnClub_87 Ciężkie jest życie Ani Lewandowskiej :|

3

@EzioAuditoreDF No nie da się, ale patrzę, bo muszę :D
Ja tam tęsknię za Olivierem Giroud :/

3

@Katalończyk 99 Nie dostał, bo jest w kiepskiej formie

3

@EzioAuditoreDF Oby Hearts zgarnęli, wierzę w nich :D

3

@Giwera Widać, że Milanu nie ogląda

4

@MesQueUnClub_87 Anka najlepiej się czuje wśród Hiszpanów

3


Ładnie, chociaż lepiej by było, gdyby został w Europie

2

@Giwera XD
Ester > Francja > Madryt
In that order

1

@xvcWinterSoldier do Barcelony? Za drogi, i jak to w Chelsea zwykle bywa kontrakt do 2033 roku

2

@Kgorecki2500 Ramen XD
Tylko rosół.

1

@clyde Pyzy, mięsko i mizeria :P

5

To my. Może kiedyś w końcu się doczekaMY :|


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @BorzyKrzys

1

@BorzyKrzys Lepiej wieczorem niech grają, inaczej to cała niedziela będzie zepsuta XD

2

@LukaszFan Myślałem, że Real ma kogoś w jego miejsce jak z niego zrezygnowali, a oni nawet nikogo nie sprowadzili. Niezrozumiała decyzja, ale ja nie narzekam, bo Milan skorzystał z okazji.

8

Luka Modrić robi wszystko, aby wrócić jak najszybciej i pomóc Milanowi w walce o Ligę Mistrzów.
Przejdzie kolejne badania medyczne i jeśli dostanie zielone światło, może zagrać przeciwko Genoi w ochronnej masce.
Szacunek dla niego :)


@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

7


Następna xd

5

@BulaKG A masz wadę wymowy? Wtedy są większe szanse.

4

@FcPortoFan1999 Haiti - Szkocja o 3 w nocy też się dobrze zapowiada, będę tam

6

Dokładnie za miesiąc obejrzymy wielki hit na mundialu: Katar vs Szwajcaria

4

Fajny drink


@Giwera @Eklerek

19

@RoberDzik Zawsze szanowałem Modricia. Teraz jak jest w Milanie to lubię go jeszcze bardziej. Legenda.

3

@Giwera @Popitek12 zszedł Ronaldo i zremisowali, fakty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?