michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Ale czy skłamałem?
2
@FcPortoFan1999 Erosomanem? Tak
2
@FcPortoFan1999 Ktoś inny erosomani a nie Oski, toż to szok
2
@gumaz tylko wtedy nie będzie oglądać każdego meczu Ekstraklasy..
Oski @FcPortoFan1999 wybierz mądrze
2
@Aequlibre W zamian za mecze będą plotki o Alvarezie całe lato.
Dobrze, że chociaż mundial jest.
1
@Karol145 Szkoda Maksia, szkoda Milanu :| ale to dobra decyzja
2
@agaFCB Taki obiad to złoto :P
4
@Joe_Barbaro Dawać Polonię, będzie komu kibicować w stolycy, bo na pewno nie legii.
17
Tak. Ten środek pola będziemy długo wspominać.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @Derpowsky @Gary @Antimadridista_WR
4
@Antimadridista_WR Tak naprawdę to z takimi napadziorami to i tak sukcesem jest, że my mamy jakiekolwiek europejskie puchary XD
2
@Batys No dobra, wszystko pięknie, ładnie, bardzo to interesujące, ale mnie się sikać chce
6
@MessiForeverTheBest Widzisz tam Viniciusa i już wiesz, żeby tej jedenastki nie brać na poważnie
2
@July_6_BcN Jeszcze bez Polski na mundialu, i Milan mnie dobił wczoraj... Smutny rok :p
2
@July_6_BcN Prawdziwa legenda, będziemy tęsknić :|
1
@clyde Wtedy to już na pewno byś poszła na jakiś mecz Lecha :D
2
@takisobiektos Zamiast LM Milan wygra Ligę Europy, tyle
3
@Giwera Oli Giroud to był grajek topowy, i do tego przystojny.
To były czasy
2
@Giwera Tak jak mówi @FcPortoFan1999 kit z ligą fraudów, Liga Europy to prestiżowe rozgrywki!
19
20 meczów, 1 gol
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @Derpowsky @Gary
5
@gumaz tak zwana maDka
6
@Karol145 kolega się prosi o spotkanie za Orlenem
@Giwera @takisobiektos @maroon @blakkudium @Derpowsky
3
@hugz Co sobie pomarzyłem o Lewym w Milanie to moje XD
6
Niedziela wieczór i humor popsuty...
Gdzie pokazują Ligę Europy? :/
4
Fullkrugiem ich!
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @Derpowsky
3
@gumaz biere popcorn
3
@Giwera To jest ale sezonowiec :|
3
@clyde Latynoska, ewentualnie Hiszpanka
2
@kubix05 @Giwera Ślonzok, patrz ino, jako wyżerka :P
13
Dzisiaj mecz dnia pomiędzy AC Milanem a Cagliari i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @Derpowsky @Gary
11
@tomek8756 Znałem kompot zanim to było modne