michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Za te trofea wielki szacunek dla niego, bo w takim klubie robi to wrażenie.
@Derpowsky To może wyglądać jeszcze gorzej niż za Maksia, więc tylko Iraola albo Glasner :D
3
@blakkudium Byłoby super, Glasner robi super robotę z CP.
Oby tylko nie był to Xavi, najgorsza opcja.
4
@blakkudium Iraola niby nie przyjdzie, bo Milan za mało kasy mu zapłaci, a szkoda.
@1LY0 no dramat XD
7
Oby to był żart ambasado
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @Derpowsky @Antimadridista_WR
1
@Giwera On nam Milan regularnie obraża, i nie odpowiedział na spotkanie za Orlenem.
1
@Faro Tylko mecze oglądam w tv
6
To już 3 lata od wtopy BVB w ostatniej kolejce...
2
@July_6_BcN No to wtedy sobie poradzi ^^
2
@July_6_BcN Skoczek nie lubi tego :D
2
@krissu8 Najgorszy jest wiatr.
20
@Ilka Jaki za mały, idealny.
2
@lajcior Unia Leszno najlepszy klub, tyle
2
@El Plutoninho Ochoa, Kameni... Napsuli trochę nerwów Realowi i Barcelonie :D legendy
4
Krakowiak prime
12
Luka Modrić rozważa zakończenie kariery :|
Leao chce zostać.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon @Derpowsky @Antimadridista_WR
15
Dla takiego meczu można zarwać noc
7
@FcPortoFan1999 ty jesteś większa zrzęda
11
Już zapomniałem o jego istnieniu xd
3
@Comentateiro Dobrze, że ty sobie nic nie zrobiłeś, bo już by cię nikt nie poskładał.
5
@1LY0 @Vegeta88 to tak jak @Agata2526
2
@RoberDzik W końcu będzie coś do oglądania dla nocnych marków, w weekend gitara, ale w środku tygodnia już trochę bieda.
Nie lubię Argentyny, oby nie wyszli z grupy.
3
@Giwera W punkt panie Janku
4
@Faro Jeśli chodzi o Simsy to dla mnie zawsze Sims 3 > Sims 4
3
@Jakchcesz Wiem, i boli mnie, że to jednak nie dzisiaj ;p
1
@Kazragore Premiera GTA 6.
6
@MirusAmisz W sumie racja, białe top
2
@PawkoFCB Nie będzie mnie przez tydzień dla nikogo xD
6
To ja wracający do domu 19 listopada
2
@July_6_BcN Ups sorry, koszulka Roberta dodaje +20 do prędkości :P
1
@FcPortoFan1999 Jasne, na każde.