michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rastafarnianin Ale Milan miał ekipę, a nie to co teraz xd
@Giwera @Karol145
2
@July_6_BcN No śmieję się tylko, ale masz rację, że istnieje, wiem z autopsji
4
Ciężkie jest życie kibica Milanu
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
@July_6_BcN Może nie zazdrosny, ale na pewno trochę się zastanawia :P
1
@July_6_BcN Pedri zazdrosny ^^
2
@Ilka Wygląda ładnie, a smakuje pewnie jeszcze lepiej :P
2
@Comentateiro Ja będę oglądać Milan, który nic praktycznie nie wygrał i kopie się po czole
2
@Ilka Będę musiał kiedyś podnieść poprzeczkę, ale przeważnie i tak jem na mieście. :D
1
@Ilka Raczej proste obiady, podstawowe rzeczy, nic wymyślnego :P
@gumaz ziemniaki jak najbardziej git
2
@Ilka Z naleśnikami też sobie dobrze radzę :P
1
@Ilka A Ty dobrze gotujesz?
1
@Ilka No tak, słaby z niego kucharz. :|
3
@Ilka @gumaz umie zrobić tylko jajochlebki
1
@kejdzi Na miejscu Realu pozbyłbym się Viniciusa
1
@clyde No ja też w każdej postaci, nawet pyry z gzikiem :D
3
@clyde Pyry to życie, tyle :P mógłbym jeść codziennie xd
3
@clyde Kotlety i pyry, w końcu ze mnie jest poznańska pyra
2
@FcPortoFan1999 Zobacz co @gumaz napisał, ja to pełna kulturka
1
@FcPortoFan1999 Ale za co Oski?
1
@FcPortoFan1999 Po to żebyś później zadał takie pytanie
1
@July_6_BcN Oj Oski, Oski, co z ciebie wyrośnie... :x
@FcPortoFan1999
1
@Czyhrynski Na polskiej stronie Milanu też jest dużo osób ;)
3
@MessiForeverTheBest @July_6_BcN Pisze taką poprawną polszczyzną, że chyba słownik śpi obok niego.
1
@FcPortoFan1999 A żużel też?
1
@FcPortoFan1999 Nie oglądasz seriali ani filmów Oski? Tylko sport?
3
@July_6_BcN No nasz rocznik jest najlepszy i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym :|
Słusznie bo @FcPortoFan1999 jest nieobliczalny
2
@July_6_BcN No bo my mamy dobry vibe :P
3
@July_6_BcN jak Ci pomogę to złapiesz formę xd
@gumaz to mnie tu wtedy chyba nie było, bo nie pamiętam :|
0
Ostatnio tak słaby Real widziałem we wtorek
1
@July_6_BcN Nigdy nie mów nigdy, może jeszcze i ja dołączę do tego grona xd