3

@Rastafarnianin Ale Milan miał ekipę, a nie to co teraz xd

@Giwera @Karol145

2

@July_6_BcN No śmieję się tylko, ale masz rację, że istnieje, wiem z autopsji

4

Ciężkie jest życie kibica Milanu



@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium

1

@July_6_BcN Może nie zazdrosny, ale na pewno trochę się zastanawia :P

1

@July_6_BcN Pedri zazdrosny ^^

2

@Ilka Wygląda ładnie, a smakuje pewnie jeszcze lepiej :P

2

@Comentateiro Ja będę oglądać Milan, który nic praktycznie nie wygrał i kopie się po czole

2

@Ilka Będę musiał kiedyś podnieść poprzeczkę, ale przeważnie i tak jem na mieście. :D

1

@Ilka Raczej proste obiady, podstawowe rzeczy, nic wymyślnego :P
@gumaz ziemniaki jak najbardziej git

2

@Ilka Z naleśnikami też sobie dobrze radzę :P

1

@Ilka A Ty dobrze gotujesz?

1

@Ilka No tak, słaby z niego kucharz. :|

3

@Ilka @gumaz umie zrobić tylko jajochlebki

1

@kejdzi Na miejscu Realu pozbyłbym się Viniciusa

1

@clyde No ja też w każdej postaci, nawet pyry z gzikiem :D

3

@clyde Pyry to życie, tyle :P mógłbym jeść codziennie xd

3

@clyde Kotlety i pyry, w końcu ze mnie jest poznańska pyra

2

@FcPortoFan1999 Zobacz co @gumaz napisał, ja to pełna kulturka

1

@FcPortoFan1999 Ale za co Oski?

1

@FcPortoFan1999 Po to żebyś później zadał takie pytanie

1

@July_6_BcN Oj Oski, Oski, co z ciebie wyrośnie... :x

@FcPortoFan1999

1

@Czyhrynski Na polskiej stronie Milanu też jest dużo osób ;)

3

@MessiForeverTheBest @July_6_BcN Pisze taką poprawną polszczyzną, że chyba słownik śpi obok niego.

1

@FcPortoFan1999 A żużel też?

1

@FcPortoFan1999 Nie oglądasz seriali ani filmów Oski? Tylko sport?

3

@July_6_BcN No nasz rocznik jest najlepszy i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym :|

Słusznie bo @FcPortoFan1999 jest nieobliczalny

2

@July_6_BcN No bo my mamy dobry vibe :P

3

@July_6_BcN jak Ci pomogę to złapiesz formę xd

@gumaz to mnie tu wtedy chyba nie było, bo nie pamiętam :|

0

Ostatnio tak słaby Real widziałem we wtorek

1

@July_6_BcN Nigdy nie mów nigdy, może jeszcze i ja dołączę do tego grona xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?