michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził :|
4
@Kessie Tak bardzo potężna jak Victor Gyokeres :|
7
Golazo Pavlovicia
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
1
Twitter/X zapłonął i nie działa xd
1
Karol Świderski uciszył hejterów z La Rambli
4
@MirusAmisz Też na to liczymy jako ambasada Milanu
@Giwera No w Niemczech była skromna, a z Włochami znowu się może rozkręcić
7
Lewy w Milanie i okej.
Przejmujemy Ankę razem z jej bandą Hiszpanów
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
2
@agaFCB Ja się nażarłem bigosu pod korek, ale było warto :|
1
@Ilka Już nie mam miejsca, trzeba będzie nowy regał dokupić :|
Czasem on szybciej pisze niż ja czytam.
2
@Ilka Chyba najlepiej zacząć czytanie od Forsta, chociaż ja sam zacząłem od Chyłki.
Teraz co wydaje, a robi to co 2 miesiące, to od razu kupuję i czytam.
Chciałem też przeczytać książkę jakiegoś nowego autora, ale czasu brak.
1
@Ilka Nie mam ulubionej książki ale mam ulubionych pisarzy - Mróz i Coben ;)
2
@Ilka Ja też lubię thrillerko - kryminałki
17
A na końcu truskawka na torcie, czyli mundial
1
@ShawnC @escarabajo Wiadomo, że naturalne dziewczyny bez makeupu wygrywają, ale pamiętajcie koledzy, że ja nie pytałem :D
1
@FcPortoFan1999 Bo ty na pewno wiesz
6
Ktoś wie jak się nazywa ta piłkarka? Kolega pyta.
https://x.com/model44870/status/2036471998080037315
@FcPortoFan1999
1
@clyde Już 3, to nieźle :D
Ja w tym roku jeszcze nie byłem na żadnym, najbliższy to dopiero Podsiadło.
1
@clyde Koncerty na stadionach to inna bajka :D
w zeszłym roku bylem na Iron Maiden i na Sanah i nawet mi się podobało. :P
Są jakieś ciekawe w tym roku w Poznaniu, na jakie idziesz?
1
@clyde Tak, dostałem. Przy kupowaniu nowego biletu musiałem dopłacić 40 zł i będę na koncercie na stadionie w Warszawie jakoś pod koniec czerwca, i jeszcze ci od voucherów mieli pierwszeństwo w kupnie, więc było warto wymienić :P
1
@clyde A ja pamiętam jak stałem 2 godziny w deszczu żeby wymienić bilet na voucher XD
1
@clyde na tym deszczowym koncercie Podsiadło? :p
3
@PatrychoO Bo żeś akurat mrugnął
9
Alexia i 2:0 dla Barcy w Klasyku
https://x.com/model44870/status/2035902008264134933
2
@FcPortoFan1999 Dodałem przyjacielu
4
Skład Francji.
W składzie Kolumbii m.in. James Rodriguez, Luis Diaz i Luis Suarez
3
@FcPortoFan1999 @Giwera znowu dręczysz Porciaka, ty łobuzie
13
Tak
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @BorzyKrzys
2
@FcPortoFan1999 Cieszysz się, bo już cię nie będę męczył, że masz iść ze mną podrywać laski :|
3
@MessiForeverTheBest
friendship ended with @FcPortoFan1999
Now @Giwera is my best friend
2
@KRISU77 To coś dla @FcPortoFan1999 a nie dla mnie :D