6

@mekston @FcPortoFan1999 Oski jest na baletach i dziewczyny podrywa

1

@Giwera Dobrze, że mamy takiego eksperta na stronie

6

@VamosRakieta losuj w końcu, nie mam całego dnia

4

@Antimadridista_WR Może i tak, ale i tak jest kozakiem

Za koszuleczkę szacun :D

@Giwera

4

@Giwera Olivier Giroud, Milan, piękne to były czasy. Pan Piłkarz.

6

Ale to był duet - Dembele i Grosicki

2

@Giwera @Ptasior Jak to zobaczyłem to od razu w głowie miałem skład z 14/15, tamto Juve było mocne

1

@Who_you_mam Tak na złotych tarasach, i coś bredził że kroki musi robić

9

@gumaz Widziałem dzisiaj w Warszawie dziecko, około 12 lat, w kurtce Moncler z matchą w ręce, to był pewnie @Popitek12

12

Hauge, nasz człowiek, był wczoraj na misji ;)


@Giwera @takisobiektos @Karol145

4

@Giwera spokojnie panie Janie, Milan w przyszłym sezonie wraca na salony :P

8

Jens Petter Hauge, były piłkarz Milanu strzela gola Interowi i okej!!

@Giwera @takisobiektos @Karol145

11

Barella zanurkował w polu karnym jak @KylianEmbapet dramat

1

@Cule1019 Szkoda, że się przenieśli z Ligą Mistrzów z Warszawy do Hamburga :|

1

@Cule1019 Aż tak już nie pamiętam, chyba było 1:1 i słaby mecz. Kiedy to było, chyba w 2022 roku

1

@Cule1019 Też byłem na tych 3 meczach, jeszcze był chyba Szachtar - Celtic jako pierwszy z trzech w fazie grupowej LM

8

Inter dzisiaj odpada z Ligi Mistrzów
i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145

4

@FCB24 Ale chociaż jest Liga Mistrzów :D

5

Gdzie byliśmy 3 lata temu, a gdzie jesteśmy dzisiaj :)
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2025901455551394068

4

@kamiVeB hiszpański > niemiecki,
Barca > Baya Mynszen

@Comentateiro

2

@July_6_BcN z truskawkami, z mięsem, z serem, ogólnie kocham pierogi w prawie każdej wersji :3

3

@Giwera Ale panie Janie erosomanie, jasne, że tak.

1

@Giwera Janek z Jaworzna

10

Piękny widok, oby tak do końca sezonu


@Giwera

1

@July_6_BcN ty to jednak umiesz w gorące xd

1

@July_6_BcN Jedyny porządny...

2

@MessiForeverTheBest No teraz można wyłączyć

3

@Giwera ja bym się z taką nie spotykał łobuzie

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze mniej powinien dostać, ale mi się tam podobał jego występ
@Criss18Barca ale jednak spalony więc nie liczy się :D poza tym zagrał dno

14

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?